Şimdi Ara

Vodafone 1TL ye Aylık 1 GB (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
36
Favori
27.497
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1GB1TL yazıp 7000 e gönderdiğim msj sonrası "Sistemimiz geçici olarak servis dışıdır. Daha sonra tekrar deneyin." uyarı msjı geliyor. Aynı sorunu yaşayan ve çözebilen var mı?
  • kelmange kako kako kullanıcısına yanıt
    Bu paket ne kadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturalıda olmayabilir bendede olmuyor aynı şekilde

• Faturasız kullanıyorum. Daha önce sıkıntı yoktu. 2 haftaya yakındır sistem arızası mesajı geliyor.
  • Ben faturasızdayken oluyordu , faturalıya geçince olmadı saçma sapan iş yapıyor bu Vodafone, bir haftadır saçma sapan müşteri hizmetleri ile uğraşıyorum

• Sistemde sıkıntı var sanırım ..her ay alıyordum çünkü..inşallah yakında düzelir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faturasız hattım var ve sistem geçici sorunlu diyor

• Sorunlu hala

• Küçük Harflerle Deneyin. Başka Konuda Biri Paylaşmıştı Yakın Zamanda. Ya Küçük Harf ya da Gb Tl Yer Değişmişti

• hopali08 kullanıcısına yanıt
    Olmadı iki türlü de...
  • vodafone tamamen iptal etti sanırım bu hizmeti. müşteriye doydu anlaşılan. topluca hatları taşıyalım en iyisi
  • mega yeni yi 3 gb lı 19tl ye kullanıyordum 1 tl ye alma seysine güvenerek bitti gb 1 hafta kalmıstı 250mb 5tl di interneti yenileme 10tl di bende 1 hafta için 10tl gereksiz olur düşündüm baska konuda doldur bilmem ne yazıyordu yaptım onu bi baktım paket değişti 19tl ye 2gb lı paket oldu . eee 1 tl de zaten artık alınmıyor . enparalı olmak için tl yi önceden yuklemiştim operatör değişipp sonrada para alma işiyle uğrasmamak için bu ay da geçsinde öyle operatörü tasarım dedim bu ay içinde geri gelmezse artık çok geç turk telekoma gececem %100
  • sistemleri her zaman sorunlu ve iyileştirme çalışmaları hiç bitmeyen
    ramazan ayı kampanyalarıyla milleti kandıran vodafone
    hiçbir talep ve istek olmaksızın

mega yeni tarifesini
    kafalarına göre değiştirip

başka kıytırık tarifelere zoraki geçiriyor!!! (habersiz yapıyor)
    vodafone güvenen müşterisini iyice hiçe sayan Vodafone'a artık güvenilmez!

toplu olarak başka operatörlere geçme zamanı :

son tarih 1 ocak 2018
  • Özel Üyelik kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı durumdayım. Telekomda bize hangi tarife uygun?

• kapisiz kullanıcısına yanıt
    Buhttps://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/sayfalar/merhaba-500-paketi-yenimusteri.aspx

• https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/selfy-turuncu-medium-500-paketi-yeni.aspx

Tek şartı 25 yaş altı bir tanıdığınızın TC nosunu mesaj atıyorsunuz o kadar. Paketin içeriği 23tl ye 5gb +500dk +sms

• 1gb1₺ yazınca bu mesaj geliyor. kafalarına göre tarifemi değişmezler inş

Gecis yapmak istediginiz opsiyon icin beyaz liste kaydiniz bulunmamaktadir B003
  • bana bugüne özel tarife bitimine kadar 1gb paketi 1tl den almak istermisin diye bildirim gibi bişey geldi onayladım ama halen giden gelen yok
  • mustafa982 kullanıcısına yanıt
    1-Türk telekomun, İnternetim bir ay dolmadan biterse ek internet ücretleri pahalı mı?

2-taşıma işlemini özel iletişim vergisi açısından şimdi mi yapsam iyi Ocak 'ta mı?

• az önce uyarı çıktı. mega yeni tarifesi 22 ₺ olacak size özel 19₺ devam etmek isterseniz onaya basın yazdı. kabul ettim otomatik sms attı ama servis dışı diye cevap geldi. sanırım zam yaptılar kıvırıyorlar.

22 ₺ olursa direk yılbaşı günü hattı taşırım telekoma. 22₺ 5gb net veriyor self paketleri
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.