Şimdi Ara

Vodafone 10TL A101 ÇEKİ HEDİYE ( ERKEN BİTİRİLDİ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
313
Cevap
22
Favori
34.180
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SYLAS

Frsat olursa baska subeden deneyn baklim. Bazilarinda koddada sorun olmus ama
    Tamam deniyim bilgi veririm yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu altin kulup uyeliginin normal tarifeye herhangi bir zarari yok degil mi? Yani iptal olmasi vs gibi

Ayrica direk sms yolu ile iptal oluyor mu bu uyelik kuponu aldiktan sonra yoksa illa 542 mi arayacagiz?

• verilen 10 tl.leri hemen kullanmak lazım

Vodafone çakaldır hemen kaldırır geçen senelerden kötü örnekleri var (bknz. cepcüzdan mağdurları, vs)

hayret TL tükleme şartı neden koymamış derken baktınız koyabilir

o koymadan siz koyun dibine dibine a101lerde 10 tl kodların
  • Benim sıkıntım şu avantaj cepteye girdim kodu aldım sonra çıkış yaptım kod nasıl olsa görünür diye ama görünmedi tekrar görüntülemek istediğimde kampanyadan bir kez faydalanabilirsiniz diye uyarı veriyor başına böyle birşey gelen varmı 6666 mesaj atıyorum vermiyor

• İyi güzelde 22 haneli kod veriyo bunu o yoğunlukta sürekli tek kasa çalışan amele bir markette kasiyere rica etmeye utanıyorum. 5-6 haneli versen olmuyo muydu yani bu ne saçmalıktır ya.

• Alınan kod aynı gün içinde kullanılmalı mı buna bir açıklık getirmemiz gerek

• ririii kullanıcısına yanıt
    Ben dün aldım bugün kullandım.

• Arkadaşlar elinde kod olup bana verebilecek bir hayırsever var mı? Çok güzel bir hayır işlemiş olur şimdiden teşekkürler

• ALTIN KULUP yazdım gönderdim 7000e onaylandı tarifeye geçişim ardından a101 yazıp 6666 gönderdim sadece altın kulüp üyeleri faydalanabilir diye mesaj geldi. kız kardeşim yaptı aynısını ona kod geldi.

erkek bayan alakası var mı? öyle olsa bile beni tarifeye almaz diye düşünüyorum.
  • ismailbbyigit kullanıcısına yanıt
    Yok hocam 1 2 saat icinde gene deneyin.

• quote:

Yok hocam 1 2 saat icinde gene deneyin.
    heh geldi kod tekrar deneyince, teşekkürler. benim paketim hala devam ediyor. mevcut paketim zaten altın fırsattı baktım hiç bir şey değişmemiş. bu altın kulüp diye geçen şey neyi değiştirmiş olabilir ki? freezone dum önceden o mu değişti acaba hocam
    Hicbir sey degismiyor ek servis gibi birsey benim freezone da duruyor tarifemde hicbir seyi degisdirmedi ekstra abonelik bu. + Olarak watsonsda 50ye20 kotonda 100e30 ibi indirimlerde acildi

• quote:

Hicbir sey degismiyor ek servis gibi birsey benim freezone da duruyor tarifemde hicbir seyi degisdirmedi ekstra abonelik bu. + Olarak watsonsda 50ye20 kotonda 100e30 ibi indirimlerde acildi
    aynen bende baktım şimdi freezone yazıp 1525e gönderdim hala freezone lusunuz diyor, ilginç :D
  • quote:

Hocam Watsons'u kullanmayacak olan varsa verebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ririii

Alınan kod aynı gün içinde kullanılmalı mı buna bir açıklık getirmemiz gerek
    öncelikle merhaba herkese hayırlı Ramazan'lar,
    konuyu açıp çok kaliteli bir şekilde düzenleyip yürüten / ilgilenen @cronaldo2 kardeşimizi ve katkısı olan herkese tşkler bu bağlamda ben de az önce yaptığım alışveriş deneyimimi anlatayım,

Dün konuyu okuyup analiz edip saat 18,00 dan sonra topladığım 9 adet kod ile az önce alışverişimde TAMAMINI kullanarak geçtim,

Toplam alışverişim 95,00 Tl olduğundan 10 Tl ve üzerinde 7,45 Tl ye düşen DİDİ 6x1 Litre ürününden de 7 takım geçerek siparişi bu şekilde tamamladım 10 Tl ve üzeri katlarında indirim düşen üründe de sorun olmadı yani gerekirse alışverişinizde onları da kombolayabilirsiniz.

Ek : 10 Tl ve katlarına 3,95 Tl ye düşen bir diğer ürün DANONE 6X180 Küçük süt çeşitleri de kombolayabilir

bilgi için ; @cronaldo2

,,,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 19 Mayıs 2018; 11:17:8 >
  • Edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kinetik -- 19 Mayıs 2018; 21:28:49 >
  • faturalı da olmuyo sanırım, 2 tane farklı faturalı da denedik hatalı mesaj diyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Faturalilar yapinca tarife patlamiyor dimi?
    yapabildiniz mi siz? ben 2 farklı faturalı hatta denedim hata verdi
    Faturalida oldu hocam. Nasil bir hata verdi sizde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Faturalida oldu hocam. Nasil bir hata verdi sizde
    hatalı mesaj diye hata veriyor, doğru yazıyorum halbuki

2 tane faturasız da yaptık sorunsuzca aldık kodu, sonra babamın hatta denedim onunki faturalı hatalı mesaj diye hata verdi. bide arkadaşın hatta denettim onunki de faturalı gene hatalı mesaj diye hata verdi. arkadaş ss attı doğru yazıp yollamış mesajı ilginç
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.