Şimdi Ara

vodafona numara taşıma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar. 2003 yılından beri avea abonesiyim. 6 sene süren aboneliğime artık son vermek zorunda kaldım. çünkü artık sabrım kalmadı. Attığım mesajlar gecikmeli gidiyo, ses kalitesi desen yerlerde. belki çok uygun fiyatlar ama dayan dayan tak etti artık bana. En sonunda vodafone hattına geçmeye karar verdim. Turkcell de var bende kampus ikisi yeter bana...

Kafama takılan yarın MNT için vodafone shop'a gitsem para ödemek zorundamıyım??? ortalama kaç günde geçiş işlemleri tamamlanır??

NOT: ücretsizse eğer boşuna kazıklanmak istemiyorum.. yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar.....

• Ücretsizdir.

maximum 6 günde geçişin sağlanır tamamen yoğunluğa bağlı daha erkende geçebilirsin
  • ücretsiz en geç 6 günde geçersin.
  • tşkler arkadaşlar yarın ilk işim aveadan kurtulmak olacak. 6x250 dk da gelecek oh oh çok iyi oldu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenercim

tşkler arkadaşlar yarın ilk işim aveadan kurtulmak olacak. 6x250 dk da gelecek oh oh çok iyi oldu...

6 Ay sonrada kontörbank a katılırsın 150 kontör yükleyip 25 kontör kazanırsın kontorbankında turkcellk deki konbara gibi ;)
  • Numaramı taşımış biri olarak, söyleyeceklerim & tavsiyelerim

1) Ortalama bayiye başvurduğun gün dahil 6 gün max(genelde 5 günde) taşınır. Geçiş süresine kadar avea hattını kullanabilirsin. Geçiş anı genelde sabah olur.

2) İllede 150 kart kontör ya da 100 kart kontör almak zorunda değilsin, bayiye gidip 10 Tl verip, numaranı söyleyip, 50 kontör yükletip (50'lik kart kontör bulunmamakta) hediye 1500dk'nın 250 dk'sını başlatabilirsin.

3) " S " yazıp 7048’e SMS göndererek de My Vodafone'a üye olabilirsin.

4)Web sitesinden hacimbazlı gprs kullanımını açıp, live & wap ayarlarını, telefonuna alabilirsin.

Soruların olursa yine bize sorabilirsin. İyi forumlar herkese
  • quote:

Orjinalden alıntı: the spooks

Ücretsiz üyelik için

https://www.vodafone.com.tr/MyVodafone/register.php

• quote:

Orjinalden alıntı: the spooks

Numaramı taşımış biri olarak, söyleyeceklerim & tavsiyelerim

1) Ortalama bayiye başvurduğun gün dahil 6 gün max(genelde 5 günde) taşınır. Geçiş süresine kadar avea hattını kullanabilirsin. Geçiş anı genelde sabah olur.

2) İllede 150 kart kontör ya da 100 kart kontör almak zorunda değilsin, bayiye gidip 10 Tl verip, numaranı söyleyip, 50 kontör yükletip (50'lik kart kontör bulunmamakta) hediye 1500dk'nın 250 dk'sını başlatabilirsin.

4)Web sitesinden hacimbazlı gprs kullanımını açıp, live & wap ayarlarını, telefonuna alabilirsin.

Soruların olursa yine bize sorabilirsin. İyi forumlar herkese

sağol. az önce bağdat caddesindeki vodafone shoptan geldim. cok ilgilendiler. Yaptıkları işlem 5 dk bile sürmedi. 1 kimlik fotokopisi aldılar 2 de imza attım. hemen yeni sim kartımı verdiler. ücret zaten yok!!! Bu kadar kolay olacağını sanmamıştım. umarım memnun kalırım. pişman olmak istemiyorum.. avea yı aratmasında... Bakalım hepinizin bahsettiği gibi gerçektende kaliteli mi??? deneyerek görecem..

• quote:

Orjinalden alıntı: fenercim

sağol. az önce bağdat caddesindeki vodafone shoptan geldim. cok ilgilendiler. Yaptıkları işlem 5 dk bile sürmedi. 1 kimlik fotokopisi aldılar 2 de imza attım. hemen yeni sim kartımı verdiler. ücret zaten yok!!! Bu kadar kolay olacağını sanmamıştım. umarım memnun kalırım. pişman olmak istemiyorum.. avea yı aratmasında... Bakalım hepinizin bahsettiği gibi gerçektende kaliteli mi??? deneyerek görecem..

Vodafone'nin Büyülü Dünyasına Hoşgeldin Diyebiliriz o zaman

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.