Şimdi Ara

VODAFON FİBERNET GİTTİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
8.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 3kagitcilar sanırım Superonline ile bir çıkmaza girdiler, Superonline da bunlara ültimatom veriyor bu şekilde..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

bir kaç gündür takip ediyorum Vodafone da ki bu durumu.

tahminimce Vodafone SOL'den kiraladığı portlara gereğinden fazla kullanıcı yükledi, piyasadan müşteri bağlamak adına herkese 100 Mbps vereceğiz fiberde dediler ama kendi altyapıları değil ve kiraladıkları altyapıları da genişletmiyorlar anlaşılan o ki.

Sorunların çoğu Vodafone SOL altyapısı sanırım? Vodafone'un kendi fiber altyapısı ile sıkıntı yaşayan varmı?
    Ben de aynen boyle dusunuyorum en mantikli bu geliyor bende bu soruyu sordum superonline alt yapisi uzerinden kullananlarda sorun var baska buraya yazan gormedim ocak ayinda taahhutum bitiyor su an 900-950 lira cayma bedeli gorunuyor bunun 600 lirasini superonline karsiliyor bir hafta sure verdim kendime artik bir karar vericem bakalim...

Not: soyle de bir durum var vodafone cep telefonlarinda da sorunlar yasaniyor ayni anda ayni siteden hiz testi yapiyoruz turk telekom 135 mb vodafone sadece 35 mb hiz veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Onyargisiz -- 6 Ağustos 2020; 2:5:6 >

• Vodafone, kalan ayları değil kullandığını aylar üzerinden hesap yapıyor.
    Hesapları şu, örneğin 100mbit kullanıyorsunuz, kullandığınız ay x 250 TL

10 ay mı kullandınız, 2500 TL cayma bedeli

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İki Gecedir bakıyorum hiçbir sıkıntı yok. Ben art niyet aramaya başladım.

VODAFON FİBERNET GİTTİ

• coskuneriso C kullanıcısına yanıt
    Hepimizin derdi bu zaten. Gece 2 de açıyorlar musluğu, sabah 10 gibi kısmaya başlıyorlar, akşam saatlerinde ise adeta kapatıyorlar.

1 haftaya yaklaştık durum bu, düzelme emaresi yok. Standart oldu, hani hız gelip gider akşam anlarım çalışıyorlar ama hep aynı saatlerde olan değişimler normal değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gaara34

bir kaç gündür takip ediyorum Vodafone da ki bu durumu.

tahminimce Vodafone SOL'den kiraladığı portlara gereğinden fazla kullanıcı yükledi, piyasadan müşteri bağlamak adına herkese 100 Mbps vereceğiz fiberde dediler ama kendi altyapıları değil ve kiraladıkları altyapıları da genişletmiyorlar anlaşılan o ki.

Sorunların çoğu Vodafone SOL altyapısı sanırım? Vodafone'un kendi fiber altyapısı ile sıkıntı yaşayan varmı?
    Tekirdağ kapaklı, Vodafone kendi alt yapısı 88-100 arası değişiyor. Patlamadan sonra herhangi bir değişiklik olmadı. Sorun dediğiniz gibi Superonline alt yapisindan üzerinden kullanan arkadaşlar da sanırım, tabii bununda sorumlusu yine Vodafone.

• Bu sabah az once yine hız testi yaptım paket 100 mb kablo ile eskisi gibi 94 mb hiz ve 5 ping aliyorum mukemmel ama işte oglen 10mb hizlar 60 pingler aksam 1-2 mb hizlar 80 pingler oluyor bu cekilecek cile degil cok uyuz oldum hakkim haram zikim olsun ugrastigimiz seye bak 😠

• A.Bozoğlu kullanıcısına yanıt
    Evde bağlantıyı kullanan vardır, ondan düşüyordur 88'e. Bende aylardır 95 altına düşmedi.
    @Kapaklı
    VODAFON FİBERNET GİTTİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sis651 -- 6 Ağustos 2020; 8:50:39 >
  • Akılötesi sınırlı internet kullanır olduk resmen.. kafalarına göre kota koyuyor SOL bize pofff

• quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Akılötesi sınırlı internet kullanır olduk resmen.. kafalarına göre kota koyuyor SOL bize pofff
    Bence bilerek kota koymuyorlar oyle olsaydı sabah 100 mb hiz alan aboneye aksam en yogun saatte en azindan 30 mb hiz verip en fazla 20 ping olurdu diye dusunuyorum abone itiraz edince de yogunluk var pandemi sureci falan uydurup gecerlerdi benim dusuncem soyleki biz sol altyapisi uzerinden kullandigimiz icin sol ile anlasmalari bitti yada aralarindan sorun yasiyorlar isin en kotu yani bu sorun cozulecekmi yada ne zaman cozulecek hicbir bilgi vermemeleri bizi oyalamalari eger tam bir hukuk devleti olsaydik bu durumda hic fatura odemezdik bu firma da tonla ceza yerdi heralde...

• Kesinlikle! Burada mağdur olan en az 50 kişi varız aslında toplu davaya dönüşebilir bu olay ama işte nasıl olacak :/

• quote:

Orijinalden alıntı: coskuneriso

İki Gecedir bakıyorum hiçbir sıkıntı yok. Ben art niyet aramaya başladım.

bende de 3 gündür sıkıntı var.

nassı olcak şimdi. sende olmayınca herkes de düzgün mü oluyor

işe bak yaaaaa...
  • quote:

Orijinalden alıntı: DallasPage

Kesinlikle! Burada mağdur olan en az 50 kişi varız aslında toplu davaya dönüşebilir bu olay ama işte nasıl olacak :/
    Keske su okulllar acilsa da uzaktan egitimler baslasa o zaman bizim gibi magdur olanlarin sayisi artacak bu sayfa dolacak su an herkes farkinda degil yada onemsemiyor...

• Alt yapısı so vod aynı geçmiş olsun.

• VODAFON FİBERNET GİTTİ

Siz bizim duruma düşünce bu kadar yazı yazıyorsunuz biz nereye yazalım

Biz o hızları ancak 4.5G'de görüyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AAD4AAA61 -- 6 Ağustos 2020; 9:25:11 >
  • Evet arkadaşlar ne BTK dan bir yaptırım nede Vodafondan konu ile ilgili bir açıklama yapılmıyor.

FiberNet kepazeliği devam ediyor..
  • GambleUS kullanıcısına yanıt
    Ben iyi olduğunu iddia etmedim aksine Vodafone da art niyet aradığımı belirttim. Şikayet etsek kime edeceğiz onu düşünüyorum. Hic kimse ısını düzgün yapmıyor.

• dün superonline aboneliği açtırdım eylülün 1 inden itibaren geçerli olmak üzere, bunu mu ogrendiler ne yaptılar hızlar düşmemiş henüz.

VODAFON FİBERNET GİTTİ
  • Vodafone merkezden aranmışım ama duymadığım için cevap veremedim. Mesaj atmışlar. Şimdi test yaptım bende de düzelmiş görünüyor umarım tekrar bozulmaz.

VODAFON FİBERNET GİTTİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Vodafone merkezden aranmışım ama duymadığım için cevap veremedim. Mesaj atmışlar. Şimdi test yaptım bende de düzelmiş görünüyor umarım tekrar bozulmaz.

Bende simdi 3 ping 93 mb hiz aldim hocam sizin paket nedir 108 nasil aliyorsunuz ?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.