Şimdi Ara

VODAFON FİBERNET GİTTİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
8.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 28 Temmuz'daki 8-9 saatlik kesinti ile başladı bugün 8. gün. Pandemide de Mart-Nisan 2 ay her akşam böyle gitmişti yani toplamda nereden baksanız son 5 ayımızın 3 ayı böyle geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Twitter'da sürekli bela okuyorum, tık yok.

Şikayet var sitesine yazdım, firmaya iletildi ama tık yok.
    Koca İngiliz devine bak, Türkiye'ye gelince hepsinin şirazesi kayıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 Ağustos saat 13:07

VODAFON FİBERNET GİTTİ
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

28 Temmuz'daki 8-9 saatlik kesinti ile başladı bugün 8. gün. Pandemide de Mart-Nisan 2 ay her akşam böyle gitmişti yani toplamda nereden baksanız son 5 ayımızın 3 ayı böyle geçti.
    Acaba sadece istanbul da mi sorun var ?
    Yeni abone olanlarda da ayni sorunlar var midir?
    Superonline altyapisiyla kullaniyorum superinline da sorun yok vodafone ile aralarinda mi sorun var yada abone sayisi artti da yetemiyorlar mi ?
    2.5 yildir hic sorunum yoktu bir anda ne oldu acaba cok merak ediyorum

• VODAFON FİBERNET GİTTİ

• Bizim ülkede iş ahlakı yok maalesef, kimsenin umurunda değiliz. Herkes sadece ay sonu maaşına bakıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onyargisiz

4G

VODAFON FİBERNET GİTTİ

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

4G

Alıntıları Göster
    İyiki cebi vodafone yapmadim

VODAFON FİBERNET GİTTİ

• arkadaşlar vodafone piyasadaki 2.paarti firmalardan bile daha kötü. Vodafone ismine aldanıp bağlatmayın. Vodafone pişmanlıktır.
  • Düşük hız ve yüksek pingden ben de yaklaşık bir haftadır muzdaribim. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama ve arıza kaydı oluşturmama rağmen bir çözüm üretmedi vodafone sağolsun. 2 yıla yakın zamandır bir sorun yaşamadığım internetimin taahhütüne 2 ay kala böyle bir sorun çıkartması can sıkıcı oldu gerçekten. Şimdi ara ki sorunsuz bi iss bulasın 😔

VODAFON FİBERNET GİTTİ

• Ben geçen sene ilk 99 mbit 100 lira kampanyasına başvurarak geçmiştim sanıyorum taahüt 2 seneymiş. Daha 1 senem var keşke benimde 1-2 ayım kalmış olsaydı hiç beklemez superonline'a dönerdim.

• Internet'e girdiğim zaman 3G ye düşüyor çoğu zaman yanlızca acil aramalar yaziyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: luffy-kun

Düşük hız ve yüksek pingden ben de yaklaşık bir haftadır muzdaribim. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama ve arıza kaydı oluşturmama rağmen bir çözüm üretmedi vodafone sağolsun. 2 yıla yakın zamandır bir sorun yaşamadığım internetimin taahhütüne 2 ay kala böyle bir sorun çıkartması can sıkıcı oldu gerçekten. Şimdi ara ki sorunsuz bi iss bulasın 😔

Aramıza hosgeldiniz
    Bende 2.5 yil sonrunsuz kullandim bir haftadir buyuk sorun var demek sadece istanbul degil Türkiye genelinde var bu sorun bakalim ne olacak sizin altyapiniz Vodafone kendi alt yapısı mi superonline mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: smart0201

Internet'e girdiğim zaman 3G ye düşüyor çoğu zaman yanlızca acil aramalar yaziyordu
    Desene firma komple çökmüş
    Teknik ekip personeli umutsuz konustu firma belki de devredip gidebilir dedi o derece yani

• VODAFON FİBERNET GİTTİ

yazık
  • Valla orda antep yazıyo ama ben de istanbuldayım 😁 superonline altyapısı bildiğim kadarıyla benimki

• quote:

Orijinalden alıntı: luffy-kun

Valla orda antep yazıyo ama ben de istanbuldayım 😁 superonline altyapısı bildiğim kadarıyla benimki
    İlyas Salman filmi geldi aklima burasi Münih mi gurban
    Acaba superonline mi fislerini cekti diye düşündüm de yok ya cep telefonu kullananlar da sorun yaşıyorlar bakalim bekliyoruz...

• Bu forumda yok mu vodafone yetkilisi biri bildigi birsey varsa soylese biz de ona gore yolumuza baksak ?

• luffy-kun L kullanıcısına yanıt
    Upload iyiymiş

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.