Şimdi Ara

Vodafon eski İphonunu getirene indirim yapıyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
347
Cevap
10
Favori
24.768
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yılan gibi iphone 3GS yi listeye almamış totoşlar.Çok ayıp valla.Paranın para olduğu zamanda .....
  • 360 tlye sayacagına telci 600 ze sayıyor o daha mantıklı
  • Vodafone Red'i 55 'den verse alınır 70 ise alınmaz. Ki anladığım kadarıyla 70 'den hesaplıyor.
  • Sıfır gibi iphone 5s cihazımı vereceğim üstüne 1080 TL verip bükülen iphone 6 plus alacağım öyle mi? Gerçekten komik
  • Nedemek 110 dan 50 ye dusmesi ? İphone4s imi kactan saycaklar yani onu ogrenmek gerek. Yok fiyatini satinca ne onemi kaliyor ki mantigi anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hala neyin kavgasini yapiyosunu anlamiyorum.
    kredi karti limiti olan gitsin tek cekim telefonu alsin ve otursun
    hem kredi karti limiti yok olsada tek seferde odeyemeyecek adamlar yazmis durmus.
    vodafone saglam olan 2.elde 1000tl etmeyecek bir suru alete 1080 tl dusuyor.
    red classic 70 tl +75tl telefon taksiti toplan 24 ay 145 tl oduyorsunuz

ornek note2 var bende anakarti yandi ve degisti garantisi bitti 2.elde 500 e satamayacagim telefonu 1080 e sayiyo hem konusma hem tel 145 tl gayet uygun fiyat.

• arkadaşlar vodafone bu telefonları ne yapıyor yedek parça olarak mı kullanıyor yoksa 2. el mi satıyor. 5s var daha ayrıntılı bilgi verecek yok mu tarifesi avantajlımı teşekkürler
  • _Maxy_ kullanıcısına yanıt
    Ortada zarar bile var peşin 3450 ye alıyoruz vodafone da ise 3000 liraya denk geliyor ancak peşin aldığımızda elimizde iphone 5 duruyor vodafonedan aldığımızda iphone 5 I'de veriyoruyoruZ bu kısmı atlamissiniz

• _Maxy_ kullanıcısına yanıt
    tamamen saçmalamışsınız....

size en basit yoldan anlatayım isterseniz...

iphone 6 nın baz fiyatı 2350 TL

red classic tarife 75 tl [ 1000kd heryöne 1000sms 4gb internet ]

normal şekilde iphone 6 yı bu tarife ile almanın bedeli tarife yanına 110 TL

eğer siz bu tarife ile iphone6 alıp takas için iphone 5 verirseniz.

110 TL yerine 50 tl ödeyeceksiniz. ve toplamda 1440 TL indirim almış olacaksınız. [ en temiz 2 el iphone5 e telefoncuların vereceği fiyat 800-900 TL dir ]

yanı normalde 75+110 = 185 ödeyeceğinize mevcut iphone5 inizi takas ettiğiniz için 75+50=125 tl ödeyeceksiniz.

yani cihaz bedeli 24 ay taksitli şekilde 24*50= 1200 TLye gelecek.

yani iphone5 ide en iyi 1000 tl ye satmış olabileceğinizi düşünseniz bile phone6 nın maliyeti 1200+1000=2200 tl ye geliyor hem de 24 ay vade ile
    gidin bakalım hangi mağaza 24 taksitle iphone6 verirsize ??? yada gidip sadece cihazı evkur dan 3500-4000 tl ye alabilirsiniz 24 ay senetle

sizin tarife bedelini toplamanız çok anlamsız onu zaten kullandığınız için ödüyorsunuz...

buradaki avantaj şudur.. en basit ve net şekilde anlatmak gerekirse.

mevcut iphone5 imiz varsa bunu verdiğimizde cihazın 2. el değeri 1440 TL ye tekabul ediyor.
    yukarıdada dediğim gibi en iyi iphone5 e bile telefoncular 800-900 den fazla bir kuruş vermez... bu kadar net..

yani birde senetsiz sepetsiz 24 ay faturanın yanında veriyor...

eğer bu tarifeyi zaten kullananlar varsa oldukca iyi bir fırsatdır. tarife tutarınıda toplayıp bedeli yüksek göstermenin anlamı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 25 Ekim 2014; 13:39:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

hala neyin kavgasini yapiyosunu anlamiyorum.
    kredi karti limiti olan gitsin tek cekim telefonu alsin ve otursun
    hem kredi karti limiti yok olsada tek seferde odeyemeyecek adamlar yazmis durmus.
    vodafone saglam olan 2.elde 1000tl etmeyecek bir suru alete 1080 tl dusuyor.
    red classic 70 tl +75tl telefon taksiti toplan 24 ay 145 tl oduyorsunuz

ornek note2 var bende anakarti yandi ve degisti garantisi bitti 2.elde 500 e satamayacagim telefonu 1080 e sayiyo hem konusma hem tel 145 tl gayet uygun fiyat.

aynen öyle arkadaşım...

herşeyin yanında adam birde senetsiz sepetsiz 24 ay vade vermiş sana birde oturup ahkam kesiyorlar :)
  • Arkadaşlar ,, bakın çok net olan bir kaç şey varki,,

kimse kimseye 24 ay vade ile telefon vermiyor bu zamanda.. ??

zaten tarife tutarı belli tarife tutarını toplam bedele eklemenin anlamı yok..

iphone 6 nın normal bedeli aylık 110 lira dan 24 ayda ediyor 2640 TL

iphone5 ini takas edelim 110 yerine 50 tl öde diyor. yani toplamda 1440 tl indirim oluyor.

demem oki iphone5 en baba telefoncuda 900 tl eder oda en iyi şartlarda... [ eşinize dostunuzu ikna edip 1000-1200 den satarsınız ayrı bir konu)

yani kısacası en fazla 900 e elden çıkaracağınız bir telefon hem 1440 tl ye sayılmış oluyor.. hemde 24 ay vade ile cep telefonu almış oluyorsunuz..

biraz akıl var mantık var...

ha kampanya şartları size uyar uymaz ayrı bir konu... kimse babasının oğluna bile 24 ay vade ile telefon vermez..

çok boş konuşan arkadaşlar çok biliyorsa ceplerindeki telefonlara değerinin 2 katını verelim ama geri ödemesi 24 ayda diyelim bakalım kabul edeceklermi ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakarboy -- 25 Ekim 2014; 13:40:39 >

• Hesap çok basit. Elimde şuan verebileceğim Galaxy s4 ve 45 liralık aylık tarifem var. iphone 6 16 gb alacağımı farzedersem;

Kendi imkanlarımla satıp aladığımda;
    45x24ay: 1080tl + 2250 iphone 6 = 3330 tl. S4 ü 600e sattığımı varsayarsam 3330-600 = Tarife + iphone 6 - s4 =2730'a geliyor

Vodafone kampanyası ile aldığımda;
    75 tarife ücreti + 65 cihaz ücreti = 140x24ay = 3360 lira yapıyor ve s4'ü de vermiş oluyorum.

Arada 630 liralık sıcak bir kazık var. Ha şimdi diyeceksiniz ki 24 ay vade? Tama 24 ay taksit yapıyor ama sizi de o tarifeye 24 ay bağlıyor. 2 ay sonra aynı tarife yarı fiyatına olunca insanın içine oturuyor tecrübe ile sabittir. Bu sefer kazık x2 oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

aldıkları telefonları afrikaya ileteleyecekler, bence güzel kampanya note2 kullanıyordum anakartı yandı tamir ettirdim şuan satmaya kalksam 500 tl etmez bu kampanyaile ayda 55TL düşüyor red classic +iphone 6 plus 145 TL ediyor.
    yarın gidip almaya çalışıcam bakalım neler olacak

Hocam anakarti nasil yaktiniz?

• Tam bi enayi avi ben classic tarifeyi aveada 23 tl ile yapiyorum indirimli 50ye kakalanmak nedir ya???!!

• eski telefonları napacaklarki?
  • Bende iPhone 5 var 6 plus 16GB almak istiyorum şimdi bana en ucuz tarife en ucuz fiyatlandırma nasıl oluyor biri yardım edebilir mi anlayamadım
  • 16gb iphone şu vakitten sonra saçmalık özellikle 2000₺ den fazla bir para ödeyecek olduktan sonra kesinlikle 64gb tercih edilmeli, kampanyanın sıcaklığı yok.
  • Pek çok kişi anlamadım ne kadar ödeyeceğim diye sormuş.
    Bu paraları verebilecek geliri olan insanların okuduğunu anlayamama gibi bir sıkıntısı olması da biraz ironik olmuş.
  • wardstone kullanıcısına yanıt
    iPhone 5 veriyosun yeni çok temiz olmak şartıyla. iphone 6 plus 16 gb için red classic tarifeyle beraber ayda 130 ödüyosun.

Toplamda 130x24=3120 ödemiş oluyosun

iphone 5 1000 TL etse satıp ip6 plus 16gb alabilmek için 1650 lira nakit vermek gerekiyor.

3120-1650= 1470TL ekstra bi ödeme oluyor vodafona bunu da 24e bölersen ayda 60 liraya geliyor tarife (vodafon sınırsız+1000dk heeyöne+1000sms+2gb)

Ki bence 24 ay vadeyle ip 6 plus almak mümkün değilken banka kredisi hariç o da kol gibi faizli bence çok da sıcak olmasa da nakiti olmayan ve tarife ihtiyacı bu civarda olanlar için alınabilir bir kampanya.

• Arkadaşlar ben bu kampanyadan yararlanmak istiyorum size bi sorum olucak bende iphone 5 var ve vpdafone red clasic e yeni gectim şuan 23 gün oldu bu kampanyadsn yararlanabiliyor muyum yoksa yine cihaz almak için 6yada 12 ay şart koşuyolar mı??

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.