Şimdi Ara

.VMDK İÇİNDEKİ DOSYALARA ERİŞMEK?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

değerli donanımhaber platform kullanıcıları kafama takan soruları tam olarak netleştiremediğim için forum sitesine yazmayı düşündüğüm. belki bu sorularım neticesinde samimiyetsiz bir soru sorduğumu çıkartabilirsiniz. inanın öyle bir durum değil. bu işi ben yaklaşık 5 yıldırdan beridir dünyanın en tembel insanı olarak takip ediyorum. soruma gelecek olursak

Herhangi bir telefon için yazılmış oyunun sanal makine haline derlenmiş versiyonun (e.g. .vmdk ) içinden oyunun kaynak kodlarına erişmek mümkün mü en azından şunu ifade etmek istiyorum. tam bilgim olmamakla birlikte bir oyunun kaynak kodlarına istediğimiz şekilde erişemeyiz, sormak istediğim ise oyun içindeki menülerin isimlerini değiştirmemiz için sanallaştırılmış dosya ile client dosyası ( .apk ) yeterli midir ? yeterli ise bu yol nasıldır ?

benimle iletişime geçmek isteyen skype adresini bırakabilir.

teşekkürler iyi gezinmeler

• Fantazine cevap arıyorsun. Daha gerçekçi işlerle kendini meşgul et. Hayat kısa, zaman hızla geçiyor. Bir şeyler başarabilmemiz için çok ta vaktimiz yok.

Üniversite'de Bilgisayar Mühendisliğini kazanmaya bak. Gerisi boş işler.

• derlenilmiş kodlar asm seviyesinde her kod en az 2 çatallama oluşturacağı için

1000 satırlık kod 2^1000 olasılık ortaya çıkartacaktır.

teoride geri kazanım mümkün olsada

pratikte bu ömrünüzün yetmeyeceği kadar uzun bir zaman alacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.