Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
375
Cevap
49
Favori
29.257
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> vLog: Saç ektirdim | Bütün detaylarıyla saç ekimi nasıl yapılır bu videoda
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      5 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:16:20

Merhabalar, izninizle sorularını yanıtlamak istiyorum

1-) ekilen saçlar arasındaki mesafe en az greftlerinizi almak için kullanılan pançların çapı kadar olabilir. Merkezlerin büyük çoğunluğu 0.8-0.9 mm çapında pançlar kullanılır. Tabi bu maksimum sıklık çok küçük açıklıklarda tercih edilir, daha geniş açıklıklarda kapalılık sağlayabilmek adına elde edilen sayı en verimli şekilde dağıtılır

2-) Saç yönleri ve sıklığı doğru verildiği taktirde doğala en yakın görsellil elde ediliyor. Ekilen saçların ense bölgesindeki kalitesine ulaşması için 1 yılı tamamlamak gerekiyor, 6. ayda henüz gelişim sürecinde olduğundan ince ve dalgalı görünebiliyor

3-) Bahsettiğiniz PRP ve mezoterapi işlemi ama sanılanın aksine ekilen saçta herhangi bir kalite kaybı olmuyor. Donör alandan alınan saç telleri genetik olarak dökülmemeye kodlanmıştır. Abiyene tabiriyle bu köklerin yerlerini değişiyoruz. Destek tedavileri genelde mevsim geçişlerinde yapmalarını öneriyoruz hastalarımıza 6 aydan kasıt budur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
      lordlevent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
      86 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:16:45
      Geçmiş olsun. İnşallah istediğin sonuca ulaşırsın :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

&#127481;&#127479;&#127481;&#127479;&#127481;&#127479;
    • Yarbay
      2988 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:18:29

@Speed-Step

Mesut hocam yere düşen saçları ne yapıyorlar?

Şimdiden güzel olacak gibi gözüküyor hayırlı olsun, takipteyim

Soru: Ekilen saçlar için ulaşılabilecek en büyük saç uzunluğu sınırı var mıdır, varsa kaç cm ye kadar uzatabiliniyor saçlar?

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 28 Kasım 2018; 0:23:27 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Speed-Step

...
    • Er
      5 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:18:51

İşlem sadece saçlı deri üzerinde gerçekleştiğinden herhangi bir sakıncası yok, tabi operasyon üzerinden ne kadar zaman geçmiş, kemik nakli olmuş mu vs içeriği önemli

|
      |
      mustafasc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Çavuş
      60 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:22:19
      İzledim ve kel kalmak daha iyi geldi . Teşekkürler

|
      |

• Er
      5 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:23:22

Merhabalar, açıklık yaratan dökülmeler genelde 35 li yaşlara kadar oluyor. Sonrasında zayıflık veya hafif seyrelme şeklinde devam edebilir. Burada kişinin profili önemli, 20-25 yasında önden hafif açılmayla gelen hastalarda dökülmemin ileriki yaslarda devam edebileceğinin sinyalini alıyoruz ve bu bağlamda operasyonu tekrarlamak gerekebileceğinin bilgisini veriyoruz. Ama aynı yaşlarda artık açıklığı tamamen oturmuş, kaliteli donör alan ekilecek alandan net bir şekilde ayrılmıs kisiler de basvuruyor bu kisilerde son görüntüye ulaşıldığı için bu risk olmuyor

|
      |
      OverClocK1ng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    • Mesut Çevik
      7644 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:26:20 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: If you my star

Herkese kellik yakışmaz ama Mesut hocam size yakışıyordu. Yani incelemelerinizi falan izlerken hiç saçınıza başınıza takılmıyordum. Bence ekime gerek yoktu ama hayırlı olsun. Yeni halinizi merakla bekliyorum, bakalım gözüm yeni Mesut Çevik’e alışabilecek mi

Bu arada videoyu incelerken iyi ki zamanında Sağlık seçmemişim. Resmen videonun ameliyatlı olan sahnelerinde baya gerildim.
      İyi dileklerin ve değerli yorumların için sağol. Sevilmek güzel şey, seviliyorsunuz sizler de teşekkürler.
      |
      |

Her türlü sorunuz için:
      Mesut Çevik Soru-Cevap Sistemi

Beni takip etmek için:
      www.mesutcevik.com
    • Mesut Çevik
      7644 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:26:48 Konu Sahibi

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim :)
      |
      |
      DansastasTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her türlü sorunuz için:
      Mesut Çevik Soru-Cevap Sistemi

Beni takip etmek için:
      www.mesutcevik.com
    • Yüzbaşı
      607 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:36:45
      Bende acibadem emphaire ektirdim. Ve cok memnun kaldim. Gercekten islerini duzgun yapan insanlar. Surekli ilgi alaka. Hatta abartmiyorum. İlgi alakadan biktirdilar desem yeridir. Bana 4080 kok ektiler 4500 tl verdim. Yaklasik 8 ay oldu. Ve gun gectikce saclar daha da kalinlasiyor sac forumu daha da gucleniyor. Bunu hissedebiliyorsunuz. İsteyene ekim oncesi ve sonrasi resimleri ekleyebilirim.

Ben Ankara acibademde ektirdim. Kimsenin reklamini yapmiyorum ancak buradan yakup hocama cok tesekkur ederim. İsini gercekten cok iyi yapan bir insandi. Yanliz arkadaslar kimse kimseyi kandirmasin, anestezi yaparken gercekten aciyor hemde baya bir aciyor. Ama onun haricinde ne bir agri ne bir aci operasyondan sonra kesinlikle bir tık bile agri sizi olmadi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet8989 -- 28 Kasım 2018; 0:40:51 >

• Yüzbaşı
      771 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:39:23
      Benim için güzel bir rehber olacak son hali merakla bekliyorum
      |
      |

• Çavuş
      74 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:44:56
      ah be vallahi yaşlandık arkadaş daha dün gibi hatırlarım ilk donanımhaber günlerini, geçmiş olsun
      |
      |
    • Yüzbaşı
      607 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:50:11
      quote:

Orijinalden alıntı: Speed-Step

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim :)
      Hocam gecmis oldun sonucun olumlu olacagini simdiden soyleyebilirim. Bende ayni yere ektirdim. 8. aydayim sonuc super. Hayirli olsun :)

|
      |

• Binbaşı
      1310 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:50:22
      Benim onlerde sac var seyrek olmasini seviyorum ama kafanin ortasi beton zemin

Fiyat iyiymis belki bende orta sahaya cim ektiririm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Teğmen
      147 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:51:35
      ben de acıbadem hastanesinde ektirmek istedim ancak donör bölgem yeterli bulunmadı :(

Corsair 400R -- AMD FX 8320 4.5 ghz 1.55v Sunbeam CCF -|- ASUS M5A97 2.0 -|- NVIDIA ZOTAC GTX 660 TI O.C Boost -|- 2x2x2x2 8gb Kingston 1600mhz CL 9-9-9-24 1T 1.60v -|- -|- Samsung 1 TB 7200rpm + 250 gb WD + 1tb + 500 gb WB portable drive -|- CORSAIR VS650 -|- -|- Microlab M-820 2+1 -|- Logitech Wireless Gamepad F710 -|-A4tech gaming mouse XL-747H- Logitech K520 Wireless Keyboard -|-Samsung P-2250 21.5" -|- - Windows 8.1 Pro x64
    • Binbaşı
      1310 Mesaj
      28 Kasım 2018 00:56:37
      6.25 den sonra vazgectim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yüzbaşı
      457 Mesaj
      28 Kasım 2018 01:05:18
      bende epey kelleştim, videonun başındaki çesut mevik gibiyim tam olarak. ektirmeyi düşünmüyorum, bu halimden rahatsız değilim açıkçası. daha saçlı biri olsam daha çok beğenmezdim kendimi, bi fark olmazdı yani. hem bu işe ayıracak kenarda ihtiyaç fazlası param yok zaten her forum üyesi gibi.
      ne diyim hayırlı olsun, yozgat lakers takımında smaç basan adam gibi olmuşsun
      |
      |

<Silginin yolla buluştuğu yer>
    • DH Yönetici
      3364 Mesaj
      28 Kasım 2018 01:10:14
      videoyu izlemedim internet paketi az kalmis

ama hayirli olsun mesut beycigim lüle lüle saclarin olsun

Yerle bir oldum da senle bir olamadım zalımın gızı...

• Onbaşı
      24 Mesaj
      28 Kasım 2018 01:11:28
      Şimdiden hayırlı olsun.
      Bende ektirmeyi düşünüyordum ama videoda belirttiğin gibi ağrı sızı gibi olaylardan açıkcası korkuyordum, çünkü sinirlerin aşırı yoğun olduğu bölge de ağrı veya sızı dayanılmayacak şekilde olması problem gibi düşünüyordum.

1-) Ekilen saçların dökülme ihtimali var mı?
      2-) Ekilen saçlar alındığı bölge genelde arka ve yan taraflar olduğu için kısa kalma gibi bir sorun ortaya çıkar mı?
      3-) Saçlar gerekli uzunluğa ulaşırsa yaşamının geri kalan kısmında verdikleri şampuan ve serumla mı devam edileceksin?
      4-) Alınan saçların olduğu bölge de açıklık oluyor mu?

Sorularımı cevaplarsan çok sevinirim. Videoların devamını bekliyorum takipteyim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Inferno61 -- 28 Kasım 2018; 1:13:19 >
    • Yarbay
      10773 Mesaj
      28 Kasım 2018 01:23:10

Ben başkaları faydalansın diye yazmıştım zaten. Benim saçım dökülmez. Aslan yelesi gibi beyazlar.
      Sülalemin büyüklerinde de hep aynı olmuştur. Benim saçlarım da bembeyaz ağaracak ve dökülmeyecek kısmetse.
      Yaşım 44 e doğru gidiyor. Hiç azalmıyor zaten. Hep aynı.
      |
      |
      kayayakup kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Intel Core i5-4670K Gigabyte Z87X-D3H UD5 8GB GSkill TridentX DDR3 2400 6TB HDD
      Corsair Obsidian 750D Kingston 200V+ 90GB SSD Logitech Z523 2+1 LG 32LB652V 3D LED
      Logitech MK710+ Keyboard & Mice Corsair Hydro Series H110 Liquid Cooling
    • Yarbay
      2210 Mesaj
      28 Kasım 2018 01:35:15

Paylaşımız için çok teşekkürler ederim. Tekrardan içimdeki saç ekim ateşini tetiklediniz. İzmirde mi yaptırsam diodum ama gaza gelip sizin oraya gelebilirim xD
      Derayların devamını bekliyoruz.

|
      |
      Speed-Step kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hızlı Cevap

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Satılık Köpek
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.