Şimdi Ara

VLog için kamera önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kısa kesmeye çalışacağım :) eşimle beraber VLog çekimleri yapacağız, en azından ufaktan başladık. Fakat maalesef dışarıda kullandığımız kamera oldukça amatör hissi veriyor, bundan dolayı dışarıda rahatlıkla kullanacağımız ve eğer mümkünse PC'ye de gerektiğinde bağlayıp kullanacağımız (C920 var pc'de ama daha iyi hoş olur) bir kamera arıyoruz. 1000-max1500 bütçemiz var çok da üstüne çıkmak istemiyoruz. Bunun yanında arada fotoğraf çekme gibi özellikleri de olsa hoş olur amatör birşeyler yaparız :)

Biliyorum çok şey istiyoruz gibi görünüyor fakat almışken bu özelliklerin olmasını tercih ederiz.

NOT: İleride her kameraya ekstra mikrofon bağlama gibi bir özellik var mıdır bilmiyorum ama o da olursa harika olur.

• 1500 civarı ikinci el a6000 olanilir ama mic girişi yok ses konusu ayrı derya deniz çoğu vlog gpro tarzı aksiyon kamerarsi ve cep telefonu ile çekiliyor hafif ve süreli yanınızda olmasi sebebiyle tercih ediliyor bence vlog çekilecek önce ses sorunu çözmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

Bir yarışmada GoPro Hero 4 Black kazandım. Türkiye çapında bir mağazadan alınmış. Kutusu açılmadı.
    Aşağıdaki ilandan ulaşabilirsiniz bana.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-gopro-hero-4-black-381677207/detay/
  • arfbşpnr A kullanıcısına yanıt
    Action kamera istemiyorum hocam, teiekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.