Şimdi Ara

Vladmir e neden hala nerf gelmiyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce bu heronun nerf vakti geldide gecmedimi ?karşısinda hic bir sekilde duramiyorsun lanede karsisinda durmak tam iskence ne bir kill alabiliyorsun ne farm yaptıriyor ayrıca ölumsuz rahat penta atabiliyor.
    Top dada middede aynı sekilde tam kanser.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 20 Ocak 2018; 13:30:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aslında ölümsüz değil ama eski vlad çok daha safe ve op idi. Tank kasar yine tek atardı. Bunu engellemek için full ap vladı hayvan gibi buffladılar.

Uzun zamandır vlad görmüyordum , geçen gün geldi karşıya, tam yüklenmemiş e+q ile tek attı oha dedim, sonra bizim takım da onu tekledi tabi ama olan oldu artık

• latede durmuyor.Earlyde menzilli şampiyonlardan tokat yiyebiliyor ama menzilsilere aerly ile tokat atıyor farm yaptırmıyor bencede op.
  • elmas eloyum her maç vlad banlarım. böyle bir saçma sapan şampiyon yok.

suikastçi alırsın karşısına, early'de dürter hayattan bezdirir, late'de ölmez.
    büyücü alırsın karşısına dürtersin, habire can yeniler.
    savaşçı alırsın karşısına yine hem dürtemezsin hemde habire dürtülürsün farm yaptırmaz.
    tank alırsın karşısına yanına yaklaştırmaz, hem dürter hem dürtülmez.

her oyun banlıyorum kafa rahat.
  • Ad herolar için 800 gold çoğu mage için ilk item morello heronun efektifliğini yarı yarıya düşürürken siz hayla şikayetçisiniz.
  • Dalga mı geçiyorsunuz ya? Tek bir itemle patates olan bir şampiyondan mı korkuyorsunuz?

• 800k yasuo varsa da ezmek kolay oluyo

• quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

Dalga mı geçiyorsunuz ya? Tek bir itemle patates olan bir şampiyondan mı korkuyorsunuz?

hangi item o
  • Means kullanıcısına yanıt
    Ad herolar için celladın çağrısı ap ler için morello
  • Topa vlad alırım karşımdaki şampiyon ilk eşya celladın çağrısı alır doğru düzgün can çekemeden trade kaybederim feedlerim lanede geri düşerim.
    Karşıya vlad gelince benim takım ne cellatın çağrısı alır ne karşısında durabilirler.. karşıdaki vlad tflerde tek atar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Means

quote:

Orijinalden alıntı: by_endless

Dalga mı geçiyorsunuz ya? Tek bir itemle patates olan bir şampiyondan mı korkuyorsunuz?

hangi item o

+9 kdp 41 ortalama
  • by_endless kullanıcısına yanıt
    En önemli özelliği ani hasarı bence, can çalması değil.

Açıkçası karşı takımda vlad varken zorlandığımı pek hatırlamıyorum, hasarını solari ile doğru bir şekilde absorbe edince pek bir şeyi kalmıyor.

Güçlü çar yoktur
    Abuk sabuk supportlar vardır
  • 2 itemi almadan oynuyorsaniz birakin tek atsin zaten. Ezbere item alip oynuyorsunuz. Gecende malzahar ultisi icin qss almak bosa para harciyormusum gibi geliyor diyorlardi. Ct item almak hasarinizi dusurse bile hicbir zaman mantiksiz degil.

Ayrica bu sampiyon tfde araya girmek zorunda. Tfde 5 kisi ulti yemiyorsaniz bir sekilde kesersiniz. Tabi laneden asiri ustun cikmadigini varsayarak soyluyorum.

Son olarakta Tr de tasiyan vlad yok. Gormedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Painkiller. -- 21 Ocak 2018; 4:51:27 >
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
    zamanında chicheck abi vardı vlad tanrısı gibi oynardı. server splitten sonra kayboldu gitti adam :/

şu anki hali baya zayıf zaten e'sini tamamen bitirmişler.
  • Arkadaş elmas elodaymış ona göre en saçma şampiyon Vlad.

Karşısına neden Gnar, Kennen almayı düşünmedin ?
  • Painkiller. kullanıcısına yanıt
    yalnız hocam ben o mesajda; arındır niye bozmuyor malzahar ulstisini dedim, ap heroya 1300 gold verip qss almak geri düşürüyor haksız mıyım ? ad hero olsan alırsın sihir içen qss bakarsın keyfine, ap heronun 1300 goldu malzahar ultisi için çöp oluyor ! arındır malzahar ulstisinden kurtarmalı
    açtığım konuyu eksik aktarmışsınız !
  • Beyler vladın çözümü belli

Tanksanız dikenli yelek

Ad iseniz celladın çağrısı

Ap iseniz morello

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.