Şimdi Ara

Vladimir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
18
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1034 Mesaj
    Merhabalar arkadaşlar, vladimir oynuyorum skinine kadar aldım runelerde kendisine gore uygun.. Tek sorunum var o da verim alamamam, vladimirden en yüksek verimi nasıl alabilirim?

Not: Solo top olarak oynuyorum

|
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: ELdarioN19

Build tanky ap yap. Ve killden çok farma odaklan. Sustain zaten mükemmel seviyede. Gerçekten Vlad gizli op aslında.

Irelia çok rahat alıyor. Counter kavramı vlad için oldukça uygun. Gizli op kesinlikle değil. Eski vladimirden bahsetmiyorum.
    |
    |
    Eski mainim, en sevdiğim herolardan solo top oynama mid oyna oyunu taşıyacak kadar güçlü tflerde w ile bi girdinmi ortalık kan reva. q çekip çekip beklerim can azaldımı girer keserim, bol bol oyna püf noktalarını bulacaksın streamerları falan izle.

item buildi olarak şunu kullanıyorum : http://www.youtube.com/watch?v=NVq8FhIyVQU

edit: yorumlar beni şaşırttı kasıldığında çok kill bir karakterdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starce -- 16 Mart 2013; 13:54:09 >

Atandan kalmış olan kılıcı iyi bile, Onu bütün gücünle vuracaksın çağında.
    Savaş... Bunun tadını ey Türk sen bulamazsın, Ne sevgili yanında, ne baba ocağında.

• Yüzbaşı
    682 Mesaj
    Blood lord'un yoksa oynayamassın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: CeRMeDoN

farma aç bi champ vladimir kısaca farmın ne kadar iyi ise takıma o kadar faydan olur.

Arkadaşa aynen katılıyorum.
    |
    |
    sustain avantajini kullanmaya calis E stacki iyi kullan ultini sonda kullanma rakibe gore oyna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Cd bot - Liandry - Rylai - Spirit visage - Void staff veya Rabadon - Zhonya
    |
    |
    East Diamond 1 XhzR
  • Yarbay
    9908 Mesaj
    Her hafta düzenli açılıyor bu konu. Sağ üstteki arama motorunu kullanın.
    |
    |

And this is how it looks when I am standing on the edge
    And this is how I break apart when I finally hit the ground
    And this is how it hurts when I pretend I don't feel any pain
    And this is how I disappear when I throw myself away

500px Steam
  • Yarbay
    3569 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Starce

Eski mainim, en sevdiğim herolardan solo top oynama mid oyna oyunu taşıyacak kadar güçlü tflerde w ile bi girdinmi ortalık kan reva. q çekip çekip beklerim can azaldımı girer keserim, bol bol oyna püf noktalarını bulacaksın streamerları falan izle.

item buildi olarak şunu kullanıyorum : http://www.youtube.com/watch?v=NVq8FhIyVQU

edit: yorumlar beni şaşırttı kasıldığında çok kill bir karakterdir.

Şuanki vladın mid oynanmasına karşıyım, çünkü Q'sunun range'i kısa ve Q atmak ile uğraşırken hasar almak kaçınılmaz.
    TF'lere W ile girersen ölüm farmanını hazırlarsın. :) Çünkü CD'leri ,verdiğiniz ESKİ videodaki gibi az değil.
    Q+E+W attıktan sonra W'nun etkisi bitince tekrar Q atmak içinCD itemi almak gerekiyor aksi halde Q'nun cd'si yaklaşık 4sn oluyor. düşün artık W kaç sn olur...
    Benim gözümde vlad çöp oldu s3 ile. top lane'de denk rakibe karşı laneİ'ini koruyamaz.
    |
    |

• Binbaşı
    1648 Mesaj
    feedlenmiş bir vladimir [farm yapması yeterli] 3 kişinin arasına dalıp triple cıkartması o kadar kolayki sadece 3 kisiyi yan yana bul
    |
    |
    karşı takımda Fizz MF Trist Vs varsa işin çok zorlaşıyor.Ayrıca early game'de Vayne ile kapışır zayıflıkta.Late'e lane'ini koruyabilirsen farm yapabilirsen canavar olursun.Şuan Tanky Vlad daha iyi Zhonya-Spirit Visage-CDr ve ya Magic pen bot ve yahut Ninja tabi,Rylai,Liandry,Son itemide Vampiric Scepter ve ya warmog ve ya karşıya göre yap güzel oluyor.Bu arada tek başına takım taşıman diye bi olay yok Vladda çünkü burstü yok.Yavaş yavaş adamı bezdirerek öldürebiliyorsun anca karşıda Gap Closerlı herhangi bi champion varsa işin çoooook çok zor.Wukong,Irelia,Renekton,Riven canından bezdirebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gokhan1758 -- 16 Mart 2013; 16:22:35 >
    |
    |
    solo top gidip , 9 hp pot + 2 ward ile başlıyorum. Teemo , jayce yoksa (kısaca ranged) ilk 3 level pasif. Sonra agreif oynuyorum. Sıkıntı çekmiyorum.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Nitrourea

Merhabalar arkadaşlar, vladimir oynuyorum skinine kadar aldım runelerde kendisine gore uygun.. Tek sorunum var o da verim alamamam, vladimirden en yüksek verimi nasıl alabilirim?

Not: Solo top olarak oynuyorum

http://forum.donanimhaber.com/m_72978501/mpage_1/f_/key_//tm.htm#73049975
    |
    |
    East Diamond 1 XhzR
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
haberler
SEO
son dakika
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.