Şimdi Ara

Vlad/riven challenger highlights nâked (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
841
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • SerkanHur kullanıcısına yanıt
    Forumda sabah akşam saçmalayınca ne oluyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bm

• Angel of the Lord kullanıcısına yanıt
    pardon senin gibi 14 yşaında lord of drink okumadım xD
    Hahaha. Fantastik edebiyatın babası hakkında konuştuğu şeye bak. Aslında sen troll değilsin. Olduğun insan bu. Yazık.

• Sa ben prim

• vladın w'sunu agresif kullanmanı sevdim. aslında kumar oynayarak oynuyorsun vladı. ben daha garantici oynuyorum farma yönelik. sen tryhard oynuyorsun ama bence vlad uzun cdleriyle pek tryhard oynanacak bi hero değil. özellikle early'de. ama herkesin farklı bi oyun tarzı var. buildine baktım ap ağırlıklı hp gitmeyi seviyorsun. rünlerine de baktım ama öylesine dizilmiş gibi :D ben vlada özel 18lv +85 ap rün kullanıyorum. istersen denemen için hesabımı veririm. gerçekten iyi oyuncuymuşsun :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: FREETAKILIR

vladın w'sunu agresif kullanmanı sevdim. aslında kumar oynayarak oynuyorsun vladı. ben daha garantici oynuyorum farma yönelik. sen tryhard oynuyorsun ama bence vlad uzun cdleriyle pek tryhard oynanacak bi hero değil. özellikle early'de. ama herkesin farklı bi oyun tarzı var. buildine baktım ap ağırlıklı hp gitmeyi seviyorsun. rünlerine de baktım ama öylesine dizilmiş gibi :D ben vlada özel 18lv +85 ap rün kullanıyorum. istersen denemen için hesabımı veririm. gerçekten iyi oyuncuymuşsun :D

teşekkürler rune page im saçma gibi duruyor evet ama alabildiklerimin en iyisi buydu. Bir nevi smurf hesap zaten 2.seviye cd rune kullanıyorum hala. Ve ben asla 18 lvl da bilmem ne runelarını kullanmadım kullanmam da çok saçma geliyor.

Agresif oynamazsan solo q da zor taşırsın.kumar iyidir

• olur mu ya asla saçma değil :D mesela 18lv +27 armor rünü 1lv +9 armordan çok daha iyi. çünkü 5dk sabrediyorsun ve diğer tüm oynadığın dakikalarda kara geçiyorsun. 6lv'da 9a erişmiş oluyorsun zaten. aynısını mr için söyleyemem ama scaling armor olanı 1lvda 9 verenden daha iyi.
  • FREETAKILIR kullanıcısına yanıt
    Benim olduğum oyunlarda per level scale runelar bi ifade etmiyor direk bitiyor genelde

Ben vlad oynarken bile direk 1lvlda aa ile trade giriyorum(8.5ad rune xd) canlarımız %30 a inince 2veya3 lvlda direk ölüyor zaten

ya tek atarsın ya tek yersin nigı

• Bu konu tamamiyla cringe dolu :s

• quote:

Orijinalden alıntı: JJimi

Bu konu tamamiyla cringe dolu :s

Server cringe

• aydinsukru kullanıcısına yanıt
    oha adamım ne kadar kuulsun vay be keşke senin gibi kuul olsam ve iqum da senin kadar yüksek olsa artık idolum sensin vay be off çok etkileyici be
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.