Şimdi Ara

Vk film izleyemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
6.700
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar.. Başlıkta dedıgım gıbı film sıtelerıne gırıp fılm ızleyemıyorum. Youtube gıbı sıtelerde videoları 1080p de ızleyebılıyorum ama vk da 720p ızleyemıyorum bunun sebebı nedır? 16 mbps ınternet var

• Yokmu bilgisi olan arkadaslar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dun gece vkdan film izlemiyordum kendi odamda. bugun salonda deniyim dedim aciliyo ozellikle 3-4 film denedim acildi. Acaba bnm odadan acilmiyo bugun deneyemedim odamda. Wifi fullde cekiyo

• quote:

Orijinalden alıntı: ugur5392

Dun gece vkdan film izlemiyordum kendi odamda. bugun salonda deniyim dedim aciliyo ozellikle 3-4 film denedim acildi. Acaba bnm odadan acilmiyo bugun deneyemedim odamda. Wifi fullde cekiyo

Süperonline sadece sıkıntısı olunca engelliyor akıllarına gelirse de engeli kaldırıyor muhtemelen hangi odada olduğunuzla çok alakalı değil.
    Ancak yinede kablosuzda iletişim kalitesi ile ilgili sıkıntı da olabilir. Sinyal güçlü olsa da çevrede çok sayida 2.4 ghz cihaz varsa iletişimi bozar.
  • Vk 240p de zor izliyorum.

• arkadaşım, geçen hafta ben de sol fibere geçtim, geçmez olaydım..
    hatayı kendinde arama, 10 mbit uydunette rahat 720p izlediklerimi, 360 p izleyemez oldum..

sadece youtube gibi bir kaç platformda hız sorunu vermiyor, otomatik dns alırsan.

http://forum.donanimhaber.com/m_42770792/f_//tm.htm#42770792 linkini incele istersen..
  • aynen vk dan film izlemek resmen işkence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz su anda hala izleyemiyormusunuz ? Bn salonda sorunsuz acabiliyom odamda henuz denemedim

• 8 mbps kullanıyorum, vk mail.ru felan çok düzensiz bazen yükleniyo takır takır bazen yüklenmiyo tavsiyem internet download manager kullanın videoları indirip izleyin en iyisi
  • Peki bu sol dan mi kaynaklaniyo ? Mh yi arasak bisiler yapamazlarmi ?

• Arada oluyorda her zaman değil.

• yahu bu nedir ya çileden çıktım nasıl düzelecek bu sorun
  • Az once modeme reset attim su anda salondanda vk videolari izleyemiyorum cok nadir aciyo. Keske ttnette kalsaydim biraz fazlasini verirdim ama filmleri rahatlikla izleyebilirdim en azindan

• Degisen bisi varmi arkadaslar izleyebiliyormusunuz vk videolarini ?

• Son zamanlarda bende de vk sorun çıkarıyor, hatta twitch.tv bile izlenemez durumda. Superonline son 15 gündür çok sorunlu nedense...
  • Buna bi care bulamicaklarmi acaba cok can skıci bi durum

• zenmate yi açıp vk ya girince sorun olmuyor nedense.. kendi ip'im ile girdiğimde açılmayan videolar zenmate ile bağlanınca anında yükleniyor..
    yurtdışı ile ilgili genel bir sorun var sanırım.. sadece vk değil bir çok sitede yaşıyorum bu sorunu..
  • Bu sadece sol dan kaynaklanıyor galıba. Su anda ıs yerınde ttnet kullanılıyor burda ve sorunsuz acılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaPAxA

zenmate yi açıp vk ya girince sorun olmuyor nedense.. kendi ip'im ile girdiğimde açılmayan videolar zenmate ile bağlanınca anında yükleniyor..
    yurtdışı ile ilgili genel bir sorun var sanırım.. sadece vk değil bir çok sitede yaşıyorum bu sorunu..

hocam SOL istediği servislere yol veriyor istemediklerini kapatıyor, IPTV'yi yakında açacaklar ve gelin burada var, parayı verin seyredin diyecekler.

VPN ile kullanılabilir olan siteler VPN kapalı iken kullanılamıyorsa bunun yurtdışı bant genişliği ile filan alakası yoktur. Direk ip bazlı siteleri engelliyorlar. yeni nesil bir kabadayımız oldu paramızla rezil oluyoruz
  • merm M kullanıcısına yanıt
    Yani sol vk yı fıltrelıyormu ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.