Şimdi Ara

Vizyonsuzluk

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
8
Cevap
0
Favori
321
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    44 Mesaj
    Abdullah gül üniversitesi bilgisyar mühendisliği yazan adam net vizyonsuzdur toplam yerleşen 26 kişi ve ilk 15k ile almış bilgisayar mühendisliğinde akademik kadrosu zayıf şehir kayseri bu sıralamalara daha iyi yerler gelirken neden bi insan burayi yazar anlamadim sıralamarı niye bukadar yüksek bu üniversitenin simdi biri çıkıp kayseride yaşıyorsa aileside sehir dışına izin vermiyorsa felan yazar yazmayın yök atlastan baktım yerlesenlerden sadece 4 kişi kayseride yaşıyormuş biri söylesin bu üniversitenin ne özelliği varda sıralaması bukadar yüksek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 21_vage -- 15 Ağustos 2018; 20:9:53 >

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: said 06

10 bin de girersen 1000 ,20binde girersen 500 sanirim. Bu arada hoca kadrosuna bakabilirsiniz hocalar kotu degil kalifiye hocalar (tanitima gittim aguye oradan biliyorum)
    bilmiyorum yök atlasta baktım prof yok bilgisayar mühendisliğinde

yuksek olmasinin bir sebebide universite vakif destekli devlet universitesi. Yani (fotolarina bakaraaniz gorursunuz) uni ozel uniler gibi cok mukemmel bina altyapi vs acisindan. Ustune ozeller gibi ucretli filan kesim yok. Az ogrenci cok ogreten birebir hoclarla gorusme imkani artiyor o yuzden yaziyorlar.birde cok buyuk sehirleri sevmeyen arkadaslar cikiyor bazen oda etkiliyor

|
    |

aynen prof yok yalniz docenti odtu bilgisayar mezunu 3 yil aselsanda calismis. Cambridge universitesinde post doktora yapmis. 34 yazinda sirket kurmus ,2017 tubitak en genc bilim adami odulunu almis(intenetten rahatca bulabilirsiniz bu odulu) . Yani hem genc hemde caliskan bir hoca. Tabi diger hocalarda bunun kadar olmasada yine iyiler.

|
    |
    21_vage kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Media Sözlük
SEO
bankalar.org
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.