Şimdi Ara

Vizör penceresi altındaki bilgilier yansımıyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Nikon D90 makinama bir haller oldu.

Vizör penceresi altındaki yer alan bilgilier ekrana yansımıyor.

Daha doğrusu sağ taraftaki tüm semboller full yanarken sol taraf sönük.

Ürün Karfo Karacasulu garantiliydi fakat garanti sürem doldu.

Yetkili servise götürim diyorum ama beni çok fazla öpmelerinden korkuyorum.

Özel servislere götürim diyorum hem öpülme, hem de güvenilir olma sorunu var.

Verin bu kula bir akıl. :)

• istanbuldaysan hayyama bir götürmek şart olmuş. kapıdan girince başını kaldır 1. kata bak. gördüğün dükkana güvenebilirsin. hayyam'ın girişinde polat fotoya sorarsan, bahsettiğim dükkanın adını ve kimi bulman gerektiğini de söylerler.

türk işi bir öneri olacak, pilini çıkarıp, sonra da fabrika ayarlarına resetlemeyi denedin mi?

bir tarafın full yanıyor diğer tarafın full sönük olması, ilgili lcd'nin ayaklarında bir temassızlık olabilir mi diye düşündürttü. buradan da acaba makine düştü mü sorusu akla geliyor. sen düşürmediysen bile başkası düşürmüş olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpug

istanbuldaysan hayyama bir götürmek şart olmuş. kapıdan girince başını kaldır 1. kata bak. gördüğün dükkana güvenebilirsin. hayyam'ın girişinde polat fotoya sorarsan, bahsettiğim dükkanın adını ve kimi bulman gerektiğini de söylerler.

türk işi bir öneri olacak, pilini çıkarıp, sonra da fabrika ayarlarına resetlemeyi denedin mi?

bir tarafın full yanıyor diğer tarafın full sönük olması, ilgili lcd'nin ayaklarında bir temassızlık olabilir mi diye düşündürttü. buradan da acaba makine düştü mü sorusu akla geliyor. sen düşürmediysen bile başkası düşürmüş olabilir mi?

Evet hocam, tebrikler.

Ne yazık ki o kişi benim :)
    Üstüme kuş pislemesiyle bir anda irkildim ne yazık ki makina kucağımdaydı.

Lens sağlam, lcd sağlam derken gözümü vizöre dayayınca acı gerçeği öğrendim.

Nkon yetkili servisine kendi kendine gitti dersem anlaşılan yemeyecekler. :)

• Bir temazsızlık için beni fazla öpmezse git-gel yaptırmazlar umarım.
  • Ne yazık ki parça değişti. İşçilik dahil 135 tl bir fiyat biçildi.
    Prça 1,5-2 saat içinde takıldı
  • teknikkonular kullanıcısına yanıt
    sağlık olsun.

üzerine 2 model daha çıkmış gövde. üzülmeye değmez.
  • Yok hocam şu anda pek üzülmüyorum, hatta eskiden daha da iyi oldu diyebilirim vizörden bakınca her şey daha net görünüyor.
    Yanılmıyorsam vizör camını da silmiş, eskiden bir parça buğulu görünüyordu.

Bir de yanılmıyorsa sensörüde temizlenmiş alırken makinayı açık aldı, o zaman burası temizlencek demşti.

Umarım gelecekte bu değişim yüzünden başka sorunlar yaşamam

Sağolun.
  • Bu arada değişen şöyle bir parça hatta bundan daha uzun değiştirdiği parçayıda bana verdi...
    www.ownta.com/genuine-digital-camera-viewfinder-lcd-screen-replacement-for-nikon-d90.html

Fiyatı 45 dolar olduğuna göre 45 tl de el emeği çok yüksek bie meblag almamış gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknikkonular -- 7 Mart 2014; 12:15:36 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.