Şimdi Ara

Vivense'de %80'e Varan İndirim

5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 36
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 31 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • realitych (3 mesaj) suicide sheep (3 mesaj) fixriterzi (2 mesaj) AKINLASINN (2 mesaj) musti35 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (26 mesaj) Mobil (9 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (5 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Günlük İndirimler >> Vivense'de %80'e Varan İndirim
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suicide sheep

Vivense den ürünmü alınır hiçmi şikayet var sitesine bakmıyorsunuz. Ya gelmez, gelse bile yanlış gelir, yanlış gelse bile kırılır bozulur.
    Şikayet sitesinde Bellona istikbal şikayetleri daha fazla. Ona bakarsan Mercedes şikayeti bile var almayalım mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    81 Mesaj

Kimse vivense nin eline su dökemez

|
    |
    realitych kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: suicide sheep

Kimse vivense nin eline su dökemez
    Mercedes alalim mi almayalim mi yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    10237 Mesaj
    Bu markada hep indirim var güya ama fiyatlar istikballe yarışıyor. Kalite olarak yanına yaklaşamaz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Çavuş
    47 Mesaj
    Vivense' nin kendi fabrikası yok bildiğim kadarıyla fason ürettirip satış yapıyorlar. Mağazalarında gezerken satış görevlisi söylemişti. İnegöl' den tedarik ediyorlar mobilyaları. İnternetten siparişlerde geç gelme/gelmeme gibi şikayetler çok fazla.
    |
    |
  • Er
    0 Mesaj
    Indirim felan yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Uzaklaştırılmış 11 gün cezanın, 10 gün 4 saat 51 dakika kadarı kaldı.
    ben anlamıyorum.. bu firmalar melike'ye nasıl para veriyor.. kadının forumda güvenirliği 0...
    |
    |
  • Er
    4 Mesaj
    İndirim oran olarak var yok bilmiyorum, Vivense 'de babamın firması değil, ancak bugüne kadar yaptığım alışverişlerimde sonuç kesinlikle memnuniyet oldu. Kaç defa kargo dışından farketmeyip, imzalayıp, teslim aldığım ve içinden kırık çıkan parça olduğunda, anında yenisini gönderdiler. Ürün gönderimi geciktiği için alt limitsiz 50 TL kupon yüklediler, memnuniyet adına satış sonrası defalarca aradılar.. Bilmiyorum bunun ötesi daha ne olabilir.
    |
    |
  • Çavuş
    81 Mesaj

Valla benim gönlümde bmw x3 var paul başkan.

|
    |
    PAUL WALKER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3292 Mesaj
    https://www.vivense.com/zeni-berjer-antrasit-modeli.html

Aylardır takip ediyorum 500tl idi şimdi 550 olmuş
    |
    |
  • Yüzbaşı
    777 Mesaj
    Mutfak masası arıyordum, Samsun'daki mağazanıza girdim.

Oradaki arkadaş, "Mutfak masası yok, internetten bakalım, beğenirseniz internetten sipariş veririz deyip bizi bilgisayarın başına oturttu."

Ben de "madem göremeyeceğim, internetten sipariş vermesini bende bilirim" deyip çıkmıştım.

Bir daha tövbe.
    |
    |
  • Yarbay
    7978 Mesaj
    arkadaşlar yavrulu yatak arıyorum. var mı bulup da tavsiye edebilecek olan?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1366 Mesaj
    Kusura bakmayın ama Vivense den çöp dahi almam, en kalitesiz mobilyaları piyasadan dip fiyata toplayıp satıyorlar. Gelen ürünle sorun yaşamak istiyorsanız alın.

|
    |
  • Binbaşı
    1390 Mesaj
    O kadar eleştiri yapan olmuş. Firma yetkilisinden bir tane cevap yok. Açtırmayın kardeşim şunlara konu iyicene saçma sapan bir yer olmaya başladı burası. Firma Yetkilisi diye ünvan veriyorsunuz umurunda değil, konuyu açıp gidiyor. Madem öyle banner reklamı koysun geçin.
    |
    |
  • Yarbay
    2009 Mesaj
    Burada bu kadar şikayet varsa uzak durulması gerekiyordur. Ülke piyasasının kalbi burada atıyor

İhtiyacım olan şeyler vardı aslında gerçekten indirim var mı diye soracaktım ama indirimden önce memnuniyet gelir.
  • Binbaşı
    1429 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

Burada bu kadar şikayet varsa uzak durulması gerekiyordur. Ülke piyasasının kalbi burada atıyor

İhtiyacım olan şeyler vardı aslında gerçekten indirim var mı diye soracaktım ama indirimden önce memnuniyet gelir.
    burda alıpta şikayet eden yok hocam. sağda solda yorum görüp şikayet ediyorlar. ben aldım çok memnunum her konuda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realitych -- 22 Şubat 2020; 22:18:41 >
    |
    |
  • Onbaşı
    26 Mesaj
    Ben 4 adet sandalye aldım belirtilen tarihe Göre 3 -4 gün geç geldi, sandalyeler fiyatına göre çok iyi bence , ayrıca teslimat gecikmesi için kupon da tanımladılar, fiyat performans bence iyi , çok paranız varsa tabi başka markalar alternatif

|
    |
  • Çavuş
    53 Mesaj
    bende epeydir takip ettiğim ürünler vardı ama indirimi bırakın birçoğu pahalanmış.. devletin bu tür kandırmaca kampanyalara el aması gerekiyor.. bir ürünün en az 1 yıllık fiyat gemişini görmemiz lazım.. bu şekilde bir sistem getirmeleri lazım bence
    |
    |
  • Yüzbaşı
    308 Mesaj
    Vivense boş verin kızı üzmeyin melikeye laf yok.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    882 Mesaj
    Arkadaşıma ev hediyesi tv ünitesi aldık 1 hafta içinde adrese teslim ettiler. kutu o kadar agırdıkı 2 kişi taşıdık. Kullanılan malzeme gayet kaliteli tok, A101 DE SATILAN BEYAZ SUNTA RAFLARA DOLAPLAR İLE KIYASLAMAYIN SAKIN. Bende bu kadar kaliteli çıkacağına emin dedğildi. Arkadaş bekar en son lafı şu oldu. Ulan çok kaliteliymiş açmasaydık da çeyizemi saklasaydım.. Alın derim kaçırmayın
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
backlink paketleri
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.