Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.470
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çöp konuya çöp taraftar.
  • Vitor Pereira Takip Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayni zihniyetteki taraftar burda rvp copunu kesince de cildirmisti. Sonradan ne kadar hakli oldugu ortaya cikti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 5 Şubat 2017; 15:36:25 >
  • Herif her gittiği yerde kendini gösteriyor valla ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • FB taraftarı çok arayacaksınız bu karakterli adamı çooook. Görüyoruz Dick beyi. Anadoluna takımlarına bile eziliyor ama Vitor hocam olsaydı şuan Fenerbahçe ligde liderdi.
  • Yine mi yenilmiş bu

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Yine mi yenilmiş bu

3. Lig takımına hemde. :D

• 3. lig takımına yenilip kupadan elenmiş

vitor on fire
  • Süt kupası bu Vitor hocam çok önemsememiştir. Ligde gerçek gücünü gösterir.
  • Dalga geçen arkadaşlar büyük hoca Ersun Yanal Fethiye'ye elenince tepki göstermiş miydi ?

Yazık gerçekten, millet pusuya yatmış adam maç kaybetsin de dalga geçelim, hor görelim diye bekliyor. Adam daha yeni geldi yahu takımın başına, hayır geldiği takım da zaten %80 küme düşer gözüyle bakılan takım, lig 17.si ile oynayınca iddaa 4 oran veriyor Münih'e (tabi kriter bu değil ancak pekiştirme amaclı yazayım dedim) o derece yani

Zaten kulübün şu an tek isteği kümede kalmaktır, yazın da Vitor onlarla devam ederse iyi bir bütçe ile önümüzdeki sezona girerler. Kaldı ki Vitor aptal değil, şu anda takıma gelme sebebi açık, bu önümüzdeki 6 aylık süreçte ligi ve kulübün yapısını tanımak, bu büyük önem teşkil ediyor (fm oynayan arkadaşların bu durumun öneminden bihaber olmaları normal)

Bekleyelim, görelim. Gün gelir devran döner

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Aynen dostum çok güzel yazmışsın Vitor hocamun geçen sezonki puanını alsalar ligde liderlerdi şuan 35 puanla sürünüyorlar hala Vitor hocama laf atıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Dalga geçen arkadaşlar büyük hoca Ersun Yanal Fethiye'ye elenince tepki göstermiş miydi ?

Yazık gerçekten, millet pusuya yatmış adam maç kaybetsin de dalga geçelim, hor görelim diye bekliyor. Adam daha yeni geldi yahu takımın başına, hayır geldiği takım da zaten %80 küme düşer gözüyle bakılan takım, lig 17.si ile oynayınca iddaa 4 oran veriyor Münih'e (tabi kriter bu değil ancak pekiştirme amaclı yazayım dedim) o derece yani

Zaten kulübün şu an tek isteği kümede kalmaktır, yazın da Vitor onlarla devam ederse iyi bir bütçe ile önümüzdeki sezona girerler. Kaldı ki Vitor aptal değil, şu anda takıma gelme sebebi açık, bu önümüzdeki 6 aylık süreçte ligi ve kulübün yapısını tanımak, bu büyük önem teşkil ediyor (fm oynayan arkadaşların bu durumun öneminden bihaber olmaları normal)

Hocam merak ettiğim bir şey var. Ben nötrdüm bu adama karşı ama millet yerin dibine sokunca savunmaya başladım adama haksızlık yapıldığını düşünerek özellikle geçen sene çünkü ne olursa olsun bizim hocamızdı. Sorum şu: Vitor'a Türkiye'de bu kadar aşırı tepki gösterilmeseydi yine de bu kadar savunur ve sever miydiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay007jb

quote:

Dalga geçen arkadaşlar büyük hoca Ersun Yanal Fethiye'ye elenince tepki göstermiş miydi ?

Hocam merak ettiğim bir şey var. Ben nötrdüm bu adama karşı ama millet yerin dibine sokunca savunmaya başladım adama haksızlık yapıldığını düşünerek özellikle geçen sene çünkü ne olursa olsun bizim hocamızdı. Sorum şu: Vitor'a Türkiye'de bu kadar aşırı tepki gösterilmeseydi yine de bu kadar savunur ve sever miydiniz?

Evet dostum seni hatırlıyorum, biliyorum. Soruna gelecek olursak ben Vitor'u yine severdim elbette ancak bu kadar savunmazdım. Ben birinin hakkı verilmeyince, hor görülünce, üzerine iftiralar atılınca bundan hoşnut olmayan, dolayısıyla tepkisini dile getiren biriyim. Yapım bu

Şimdi savunma konusuna gelirsek, açık konuşalım hocam, futbolun bilim olarak görüldüğü bir ülkede yıllarca akademisyenlik yapmış, Porto gibi birçok alanda başarılı olup, birçok kulüp tarafından örnek alınan, büyüklük konusunda 3 büyüklerin toplamından bile daha degerli olan bir camiada altyapı dahil birçok alanda çalışmış, Pinto da Costa gibi kurt bir başkanın genç yaşında Uefa şampiyonu kadroyu emanet edecek kadar güvendiği bir hocaya tam 1 yıl boyunca "vasıfsız, capsız" gibi sıfatlar takıldı bu forumda, benim ağırıma giden de bu. Bunu diyen adamların futbol denen sporun doğrularından bihaber olması apayrı bir tez konusu zaten

Vitor Pereira'nın kafasındaki oyun şablonu, sistemi, kenarda bir hoca olarak maçı yaşaması vb şeyler tam benim kafamdaki hoca profili, bunun da etkisi var.

Jardim, Fonseca gibi hocalar bizimle karşılaştıktan sonra Vitor'u övüyor, cok iyi hoca diyor. Bizim futbol duayenleri adama çaycı muamelesi yapıyor, açıkcası benim için de önemli olan Donanimhaber forumda yorum yapan her şeye çamur atan üyelerden ziyade böyle değerli hocaların sözleri

Dediğim gibi Vitor gelince 1860'ın her maç 4-5 gol atmasını bekleyen bir kitle mevcut, teknik direktör önemlidir ancak teknik direktör katkısı %30'u geçmez, Mourinho'yu şu an 1860'a koysan 3 maçta 3 galibiyet alırdı diyebilir miyiz? Elbette hayır, çünkü önemli olan Mourinho gibi tarihin en önemli 5 hocasından birinin taktik zekası ve bilgisinden çok onun düsüncelerini sahaya dökebilecek oyuncu topluluğudur

• Yav burda kupadan elendi saksakciligi yapan ah VITOR hocam elensinde dalga geçelim kafasındaki adamlar. Bunlara göre rvp üst düzey golcü hazır Tosic ı attırdı iyice on fire kişiler. Yav küme düşmemeye oynayan bir takım için kupanın gereksizliği gayet normal adamlar canıyla uğraşıyor birde kupa mı isteyecek? Hayır anlamak mı istemiyorsunuz yoksa cidden bi sıkıntı var demek. Bournemouth millwall maçına 11 farklı kişiyle çıktı yenildi o zaman Eddie Howe da kötü.

Joker kardeşim rahat ol ben burdayım tek tek üstesinden geleceğiz inşallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkay007jb

quote:

Evet dostum seni hatırlıyorum, biliyorum. Soruna gelecek olursak ben Vitor'u yine severdim elbette ancak bu kadar savunmazdım. Ben birinin hakkı verilmeyince, hor görülünce, üzerine iftiralar atılınca bundan hoşnut olmayan, dolayısıyla tepkisini dile getiren biriyim. Yapım bu

Şimdi savunma konusuna gelirsek, açık konuşalım hocam, futbolun bilim olarak görüldüğü bir ülkede yıllarca akademisyenlik yapmış, Porto gibi birçok alanda başarılı olup, birçok kulüp tarafından örnek alınan, büyüklük konusunda 3 büyüklerin toplamından bile daha degerli olan bir camiada altyapı dahil birçok alanda çalışmış, Pinto da Costa gibi kurt bir başkanın genç yaşında Uefa şampiyonu kadroyu emanet edecek kadar güvendiği bir hocaya tam 1 yıl boyunca "vasıfsız, capsız" gibi sıfatlar takıldı bu forumda, benim ağırıma giden de bu. Bunu diyen adamların futbol denen sporun doğrularından bihaber olması apayrı bir tez konusu zaten

Vitor Pereira'nın kafasındaki oyun şablonu, sistemi, kenarda bir hoca olarak maçı yaşaması vb şeyler tam benim kafamdaki hoca profili, bunun da etkisi var.

Jardim, Fonseca gibi hocalar bizimle karşılaştıktan sonra Vitor'u övüyor, cok iyi hoca diyor. Bizim futbol duayenleri adama çaycı muamelesi yapıyor, açıkcası benim için de önemli olan Donanimhaber forumda yorum yapan her şeye çamur atan üyelerden ziyade böyle değerli hocaların sözleri

Dediğim gibi Vitor gelince 1860'ın her maç 4-5 gol atmasını bekleyen bir kitle mevcut, teknik direktör önemlidir ancak teknik direktör katkısı %30'u geçmez, Mourinho'yu şu an 1860'a koysan 3 maçta 3 galibiyet alırdı diyebilir miyiz? Elbette hayır, çünkü önemli olan Mourinho gibi tarihin en önemli 5 hocasından birinin taktik zekası ve bilgisinden çok onun düsüncelerini sahaya dökebilecek oyuncu topluluğudur

Hocam sadece dördüncü paragraftaki "Jardim, Fonseca gibi hocalar bizimle karşılaştıktan sonra Vitor'u övüyor, cok iyi hoca diyor.." ifadene cevap vermek istiyorum, gerisini seninle çok konuştuk anlaşamıyoruz

https://m.youtube.com/watch?v=f2h7DN-1paY

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Yav burda kupadan elendi saksakciligi yapan ah VITOR hocam elensinde dalga geçelim kafasındaki adamlar. Bunlara göre rvp üst düzey golcü hazır Tosic ı attırdı iyice on fire kişiler. Yav küme düşmemeye oynayan bir takım için kupanın gereksizliği gayet normal adamlar canıyla uğraşıyor birde kupa mı isteyecek? Hayır anlamak mı istemiyorsunuz yoksa cidden bi sıkıntı var demek. Bournemouth millwall maçına 11 farklı kişiyle çıktı yenildi o zaman Eddie Howe da kötü.

ya ya ne demezsin

Vitor Pereira Takip Konusu

joker kardeşi sen rahat ol beraber trolleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YeQiu -- 9 Şubat 2017; 9:52:5 >

• Çılgın Vitor 1860'lıları coşturuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Yav burda kupadan elendi saksakciligi yapan ah VITOR hocam elensinde dalga geçelim kafasındaki adamlar. Bunlara göre rvp üst düzey golcü hazır Tosic ı attırdı iyice on fire kişiler. Yav küme düşmemeye oynayan bir takım için kupanın gereksizliği gayet normal adamlar canıyla uğraşıyor birde kupa mı isteyecek? Hayır anlamak mı istemiyorsunuz yoksa cidden bi sıkıntı var demek. Bournemouth millwall maçına 11 farklı kişiyle çıktı yenildi o zaman Eddie Howe da kötü.

ya ya ne demezsin

Vitor Pereira Takip Konusu

joker kardeşi sen rahat ol beraber trolleyebilirsiniz

Ne alaka şimdi? VITOR hocami sevmem bunun ınter kalibresinde olduğunu mu gösteriyor? Fenerbahçe hocam için küçük bir takım, ınter ise çok büyük. Bunu kast ettim.

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Aynen trolcük

• quote:

Orijinalden alıntı: Furiosa

Aynen trolcük

fener taraftarlari da her yerde birbirleriyle kavga ediyor boşuna dememişler gfblileri :D

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.