Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trabzonlu yönetici bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre Fatih Terim'den sonraki adayıymış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

Trabzonlu yönetici bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre Fatih Terim'den sonraki adayıymış.

Trabzon'a gitmez Vitor. Ama Muharrem Usta efendi, düzgün bir başkan, düzgün bir proje sunarsa belki ikna edebilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 17 Ekim 2017; 21:7:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Gelsin gözümüzün önünde olsun. Ben isterim. Türk futboluna sistem açısından yeni soluk getirebilir. Mükemmel defansif futbol oynatıyordu. Gol yeme korkusu olmadan çok rahat maçlar izletti bana. Defansif futbolunuda öyle dakkadan çalarak faul yaparak değil, gerçek anlamda oyunu kitleyerek yapıyordu.
  • fener forumuna ne zaman geliyon ozledik joker

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Come To Beşiktaş... Medeli oynatır belki

• quote:

Gelsin gözümüzün önünde olsun. Ben isterim. Türk futboluna sistem açısından yeni soluk getirebilir. Mükemmel defansif futbol oynatıyordu. Gol yeme korkusu olmadan çok rahat maçlar izletti bana. Defansif futbolunuda öyle dakkadan çalarak faul yaparak değil, gerçek anlamda oyunu kitleyerek yapıyordu.

Senin şu mesajı yazan ellerin dert görmesin kardeşim. Bana kalırsa Türkiye tarihindeki en iyi savunma takımını yarattı bu adam. Kalede Volkan yerine hele bir de düzgün bir kalecimiz olsaydı o zaman buna herkes katılırdı işte.

Hacıosmanoğlu varken Trabzona gitmesini istemezdim ama şu anki Trabzon'a gidebilir aslında. Kadrosu da iyi Trabzon'un, şu kadroya yerli hoca getirmekle büyük hata yaptılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

fener forumuna ne zaman geliyon ozledik joker

Az kaldı kardeşim 2 haftaya geliyorum inşallah

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Belki ofansif olarakta güzel şeyler yapabilirdi ama elinde 1 tam santrafor yarım da trip atan sümüklü vardı.

Orta saha da seçeneği de azdı, olmamış diego 3 tanede ön libero.

Geçen sezon başı Salihten emenikeden falan katkı almıştı. Tek eleştirebileceğim konu Galasarayla kupa finali maçı. O maçı resmen kaybetmeye çıktı. İşin arka planında yönetimle ne oldu ben bilmiyorum ama galasaray maçını kaybedecek adam değildi vitor. O galatasaray silah dayasa kaleciye gol atamazdı. Vitor o maça takımı hazırlamadan ezberden çıkarıp kenara oturdu.

Oturup kahve yudumlaması da birilerine cevap veriyodu resmen. Yönetime kızıp yapmış olsa da taraftarın gözünde kabul edilebilir bi durum değil.
  • quote:

Belki ofansif olarakta güzel şeyler yapabilirdi ama elinde 1 tam santrafor yarım da trip atan sümüklü vardı.

Orta saha da seçeneği de azdı, olmamış diego 3 tanede ön libero.

Geçen sezon başı Salihten emenikeden falan katkı almıştı. Tek eleştirebileceğim konu Galasarayla kupa finali maçı. O maçı resmen kaybetmeye çıktı. İşin arka planında yönetimle ne oldu ben bilmiyorum ama galasaray maçını kaybedecek adam değildi vitor. O galatasaray silah dayasa kaleciye gol atamazdı. Vitor o maça takımı hazırlamadan ezberden çıkarıp kenara oturdu.

Oturup kahve yudumlaması da birilerine cevap veriyodu resmen. Yönetime kızıp yapmış olsa da taraftarın gözünde kabul edilebilir bi durum değil.

Evet hocam maalesef RVP bize çok büyük zarar verdi. Takım gol attığı zaman kenarda surat asıyordu. Böyle yıldız mı olur ? Bir Gomis'e bak bir de Robin'e. Ofansif olarak pozisyon da buluyorduk da oyuncular atamıyordu çoğunlukla

Fenerbahçe tarihinde belki de en çok üzüldüğüm maç Braga maçıdır. Gözlerim dolmuştu hala unutamıyorum. O sene çok güzel şeyler yapabilirdik Uefa'da. Ligte de iyi gidiyorduk her şey mahvoldu maalesef

Hocam Galatasaray maçının affı yoktu tabii ki. Fakat o maç Vitor Fenerbahçe hocası değildi, Gökhan'ın ilk 11'de olmaması da kadroyu yönetimin çıkardığının göstergesiydi. Her şey çok netti aslında hocam, normalde tüm maç yerinde duramayan, oyunculardan, taraftarlardan daha heyecanlı bir şekilde maçı izleyen adam birden kupa finalinde kenarda kahve içti. Bu yönetime bir mesajdı aslında, "buyrun sizin istediğiniz Fenerbahçe bu" şeklinde. Tabii yaptığı yine yanlıştı. Bunu keşke maç sonrası yaptığı basın toplantısında dile getirseydi, gerçi basın toplantılarında futbol dışı soruları yanıtlamasını yasaklamışlardı ama...

• Vitor hocam, fbde 1 sene daha kalsa, istedigi topcular alinsa, farkli olurdu. Ligi tanidi, takimi tanidi, sonra FFP sorunu ortaya cikti. İstedigi topcular alinmadi.

Vitor hocamin son durumu ne? Bir takimla gorusuyor mu?

Vitor hocamin en buyuk eksigi, parayi seviyor abi. Tanimadigi ülkelere gidiyor. Hocanin futbolcu izleyen ekibi de yok sanirim. Gittigi her takima Bayi goturuyor. en buyuk 2 eksigi bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

Vitor hocam, fbde 1 sene daha kalsa, istedigi topcular alinsa, farkli olurdu. Ligi tanidi, takimi tanidi, sonra FFP sorunu ortaya cikti. İstedigi topcular alinmadi.

Vitor hocamin son durumu ne? Bir takimla gorusuyor mu?

Vitor hocamin en buyuk eksigi, parayi seviyor abi. Tanimadigi ülkelere gidiyor. Hocanin futbolcu izleyen ekibi de yok sanirim. Gittigi her takima Bayi goturuyor. en buyuk 2 eksigi bunlar.

Vitor'a transfer FFP yüzünden değil, Azizin egosu yüzünden yapılmadı aslında. Adam bas bas bağırdı forvet, 10 numara diye ama kimse alınmadı tabi. Adamın düzgün alabildiği tek oyuncu Josef, o da 2 senedir takımın en çok katkı veren 3 oyuncusundan biri

En son Sergio Conceicao yerine Nantes'a gideceği söyleniyordu, tam o sırada Yunanistan'dan hapis cezası falan gelince o iş yattı yerine de Ranieri'yi getirdiler. Şu anlık beklemede, beklesin de zaten. Iyice dinlensin, kendini toparlasın. Son 2 senedir Fenerbahçe'de Robin sorunu, taraftar ve yönetim baskısı, 1860'ta mali sıkıntılar, verilen sözlerin tutulmaması derken çok yıprandı. En azından 1 sezon dinlenmesi hocanın lehine olacaktır.

• Vitor hocanız gitsin spor yorumculuğu yapsın bu saatten sonra. Türkçe bilse tam Beyaz Futbol'da yer alacak kalitede bir troll

• Bunu nerden bulup getirmişlerdi yahu?
    3-5-2 oynayacağım deyip 3 tane ön libero ile 5-3-2 oynatıyordu. Bu da yetmezmiş gibi öne geçtiğimizde forvetleri çıkarıp defansif özellikli oyuncuları alırdı. 5-5-0'la maça devam ederdik.

Gerisini biliyorsunuz zaten kalenin önüne otobüs çekip 90 dakika kanser oluyorduk.

Tek doğru yaptığı şey kan emici rvp'nin oyuncu olmadığını anlamasıydı. Çok şükür paketleyip gönderdikte kurtulduk şundan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-365C29534 -- 26 Kasım 2017; 20:08:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Aykut'tan bir tık üstündü. Düşünün artık seviyeyi!

• Açık ve net Vitor şuan 4 büyüklerden hangisini çalıştırırsa çalıştırsın şampiyon yapar çok beğendiğim bir hoca..

• özledik reisi, duruşu bile bir farklıydı

• Hala boşta mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Hala boşta mı?

E herhalde hocam, adam son 3 takımında kendi transferlerini yapamadı bile. Sezon başı çalışmayacağı, transferlerini kendi yapmayacağı bir takıma gitmez şu anda, doğrusu da bu zaten. Kendi kurmadığı takımlarla yargılanıyor hep

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Hala boşta mı?

E herhalde hocam, adam son 3 takımında kendi transferlerini yapamadı bile. Sezon başı çalışmayacağı, transferlerini kendi yapmayacağı bir takıma gitmez şu anda, doğrusu da bu zaten. Kendi kurmadığı takımlarla yargılanıyor hep

Hocam iyi tarafından bak kimseyi kanser edemeyecek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Hala boşta mı?

Hocam iyi tarafından bak kimseyi kanser edemeyecek

Vitor Pereira şeker gibi adam yahu Kimi niye kanser etsin bu adam ?

Hep ön yargılarınız sebep oluyor bu yorumlara

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.