Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kesin öyledir be Rafa

• 22 milyon Euro iyidir işte be, verin gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 5 Temmuz 2019; 11:46:54 >
  • Umarım doğrudur 25 milyon Euro seviyesinde harika transfer olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Umarım doğrudur 25 milyon Euro seviyesinde harika transfer olur

Bence gene kendi dilini konuşan biri alsalardi portekiz brezilyali hem daha rahat anlaşir hemde 3 süper starda aynı dili konuşur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bitiyor sanırım. Hem seviniyorum hem de Elkeson rakibe gidecek diye üzülüyorum

• West Ham taraftarı Arnautovic'e ne kin kusuyor be, öyle böyle değil. Normalde transfer 40 milyon Euro'ya bitebilirmiş sanırım ama Arnautovic taraftarla ve takımla kavgalı olduğundan ucuza bırakmak zorunda kalmışlar

@Ucuzcufiko : Böyle gol katkısı sağlayacak bir adam bulmuşken fırsatı kaçırmayalım demişlerdir.
  • Asya Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final tüm eşleşmeler

• Shangai derbisinde kadromuz ;

Yan-Wang-Shi-He-Zhang Wei-Akhmedov-Yang-Chen Bin Bin-Hulk-Li-Oscar

Elkeson yedeklerde. Büyük ihtimal Evergrande ile transfer dedikoduları doğru....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shangai derbisinde avantajlı takım Shenhua, ben onların kazanacağını düşünüyorum. Beijing Gouan-Wuhan Zall maçı da birazdan başlayacak, o maçta da Beijing güle oynaya kazanır, fark atar.

• Maçı izleyemiyorum maalesef, ilk yarıyı 1-0 önde kapatmışız. Umarım kazasız atlatırız

• Shangai Shenhua'yı 3-1 yenerek Shangai derbisini kazanmışız. Bravo takıma, helal olsun.

Üzücü olan Evergrande ve Beijing'in de kazanmış olması oldu, bu hafta boş geçti diyebiliriz.

• .

(
    )

• Derbi galibiyetinin güzel kareleri...

.

(
    )

• Arnautovic hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Arnautovic hayırlı olsun.
    Eyvallah hocam çok iş yapacağını düşünüyorum ben, tek aklıma takılan takımında bu kadar sorun yaşamış olması, adam herkesle kavgalı neredeyse Premier Lig gibi bir ligde 28 maçta 14 gol katkısı vermiş bir oyuncu için 25 milyon Euro çok iyi

• helal.olsun sana seni 4 sene once troll sanıyorum ama degilmissin.kotu hoca degildi aslinda sadece besiktas.o sene guzel.top oynarken kontrollu oynatmasi ve taraftarin aklinda coskulu ersun oyunu olmasi etkiledi gidisini...

• fabricioramirez F kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, genel olarak yorumunuza katılıyorum Arada uğrayıp bir şeyler karalayın mutlaka, değerli yorumlara her zaman ihtiyacımız var

• 2017 Ocak ayından bu yana ilk transferimiz Hayırlı olsun Arnautovic reis

• 22.5 Milyon Sterlin, gayet iyi anlaşma Hulk-Oscar-Arnautovic Ah be keşke Elkeson da kalsaydı

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.