Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçı izleyemedim ama şükür kazanmışız, Şampiyonlar Ligi grubun ilk maçında 1-0 almışız

Bu sezon oynadığımız 3.resmî maç ve yine kazandık ve yine gol yemeden bitirdik, savunmada gelişme var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 6 Mart 2019; 19:7:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi kontrol ediyoruz oyunu, skoru aldıktan sonra oynadığımız pragmatist oyuna bayılıyorum gerçekten.

Vitor hoca yine 3-4-1-2 şeklinde cıktı ama oyun içinde değişebiliyor bu. Wu Lei'nin gidişiyle salt 4-2-3-1 daha etkisiz olacaktı, Vitor hoca tüm tatil dönemi bu planlara çalışmış olsa gerek, nazar değmesin

• İlk yarı bitti, umarım 2.yarıda da kazasız belasız atlatırız.

• Bitir artık be 90+6 oldu

• Şükür bitirdi, kazandık yine ama 3-0'dan sonra rehavete kapılmamız doğru olmadı, rakipte Alex Teixeira ve Eder gibi tehlikeli ayaklar var sonuçta. Kazasız atlattık.

Elkeson'un kendine gelmesi lazım, düzgün katkı veremiyor. Onun yerine kontenjanı Akhmedov'dan yana kullanmak daha mantıklı bana kalırsa.

• Wu Lei bu arada La Liga'da iyi gidiyormuş, 374 dakika süre almış 1 gol 3 asisti var, 1 tane de penaltı yaptırmıştı. Gayet iyi

• Anaaa seçim, iş güç derken Vitor hocamın maçını kaçırmışım Pek de özlemiştim valla milli ara yüzünden izleyemedik ne zamandır. Şükür Hebei deplasmanında kazanmışız. 3'te 3 oldu ligde, umarım böyle devam eder

• Guangzhou yenilmiş, hocam bu sene Beijing Guoan ile çekişecek sanırım. Vitor ve Roger Schmidt hariç Avrupadan Çine gelip takımına seviye atlatan hoca olmadı.

Geçen hafta bir yenilgi almışız, nazar boncuğu olsun.

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Bu sezon şampiyonluk çok zor hocam, Wu Lei' yi kaybettik yerine adam da almadılar. 1 ay Arnautovic pesinde koşup pazarlığı bitiremediler. Hocanın işi çok zor

• Taraftarın Vitor hocaya tezahüratı

.

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 17 Nisan 2019; 9:50:46 >

• .

(
    )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 17 Nisan 2019; 9:53:53 >

• Son maçta Elkeson'un 90+4'te golü attığı ve herkesin sevinçten yerlere yattığı o anlar... Hocanın ve ekibinin sevincine dikkat

.

(
    )

• Hocam Ersun Yanal'ın da hayal kırıklığı olmasından sonra Vitor'un kıymeti daha bir anlaşıldı sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Hocam Ersun Yanal'ın da hayal kırıklığı olmasından sonra Vitor'un kıymeti daha bir anlaşıldı sanki
    Anlaşılmaz mi hocam, mumla arıyoruz adamı mumla

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Anlaşılmaz mi hocam, mumla arıyoruz adamı mumla

Alıntıları Göster
    Sen sanırım Ersun Yanal'ın gelmesine de baştan karşıydın Trabzon'da iyi kadro kuramadığı için. Yine haklı çıktın devre arası Serdar, Tolgay, Sadık gibi tamamen gereksiz transferler yaptırdı. Hatta en başından bu kadro iyi diyordu ama bir türlü oynatamıyor, geldiğinden beri tek bir deplasman galibiyeti yok. Vitor olsa daha iyi durumda olurdunuz bence. Çünkü kadronuz ligin en kötü futbolunu oynayacak kadar aciz değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: PayneKillers

Sen sanırım Ersun Yanal'ın gelmesine de baştan karşıydın Trabzon'da iyi kadro kuramadığı için. Yine haklı çıktın devre arası Serdar, Tolgay, Sadık gibi tamamen gereksiz transferler yaptırdı. Hatta en başından bu kadro iyi diyordu ama bir türlü oynatamıyor, geldiğinden beri tek bir deplasman galibiyeti yok. Vitor olsa daha iyi durumda olurdunuz bence. Çünkü kadronuz ligin en kötü futbolunu oynayacak kadar aciz değil.

Alıntıları Göster
    Hocam Ersun hocayı çok başarılı bulan biri değilim, benim için futbol romantiği taraftarlara oynayan ve hayal satan hocadan öteye geçemedi ne yazık ki. En baştan karşıydım gelmesine çünkü bir şey yapamayacağından neredeyse emindim, Ersun hocanın bizle şampiyon olduğu kadro kalite olarak çok iyiydi ve tek kulvarda ilerlemenin rahatlığı vardı, üstelik rakip Galatasaray da ligin başlarında lige ve takıma tamamen yabancı Mancini'yi getirmişti, kısacası birçok etken lehine olunca bizi şampiyon yaptı Ersun hoca, ama Trabzon'da yaptıkları kabul edilemez.

Hocam bu Fenerbahçe(ligin en pahalı kadrosu bizde) Ümraniyespor'a 2 maçta yenilerek eleniyor, ligde Alanya gibi takımlar bizimle dalga gecerek futbol oynuyorsa burada ciddi bir hoca başarısızlığı vardır.

• Sonunda rahat bir nefes alabildik, 3 maçtır izleyemiyorum takımı saçma sapan maç saatleri yüzünden

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

.

(
    )

Hesap senin mi hocam?

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Hayır hocam benim değil Bir gün instagram hesabi acarsam ilk bu hesabın sahibiyle tanışacağım ama

• Çin FA kupasında Wuhan Zall'u 3-1 yenerek yolumuza devam ediyoruz. Oscar'ın uzun zaman sonra gol atması çok iyi oldu

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.