Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu çakma imparator yerine keşke Vitor başımıza geçse savaşan basan tam kendine göre Bir takım var ve kendiside getireceği oyuncularla yaratır bunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün Benfica hocası Rui Vitoria'nın görevine son verildi, Twitter'da gördüğüm kadarıyla hocalık için Paulo Fonseca ile birlikte Vitor Pereira da seçeneklerden biri, lakin resmi hiçbir haber yok sadece söylentilerden ve bazı Benfica taraftarlarının isteklerinden ibaret bu iddia.

• Bir haber linki de var paylaşalım

https://www.dominiodebola.com/vitor-pereira-e-hipotese-para-suceder-a-rui-vitoria/

• Benfica kesinlikle pereira yi getirmeli...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marko Arnautovic için West Ham'a 50 milyon Euro teklif ettiğimiz ve transferde ısrarcı olduğumuz haberleri var

35 milyon poundluk teklifimiz reddedilmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 14 Ocak 2019; 20:49:26 >
  • CMTV'ye göre Mourinho, Paulo Fonseca, Leonardo Jardim, Rui Faria ve Vitor Pereira Benfica'yı reddetmiş.

Benfica'nın başka sorunları olduğu için yanaşmamışlar Benfica'ya hoca olmaya.

• Bu konu da büyük büyük laflarım olmuştu , Vitor hocam utandırdı .

Uzak diyarlar da başarılı olmaya devam eder inşallah
  • kataffaz2 kullanıcısına yanıt
    Senin canın sağolsun güzel kardeşim. Ne kadar erdemli biri olduğunu sadece şu mesaj bile gösteriyor, eksik olma

• Arnautovic için pazarlığa Guangzhou Evergeande de katılmış. Lâkin hala anlaşmaya varamamış olmamız transfer olasılığının gitgide düştüğünün göstergesi

50'den fazla ileri gitmeye gerek yok, West Ham 70 falan istiyor sanirim

• Diger haberlere göre Arnautovic olmazsa B planı Dimitri Payet

• Espanyol Kral Wu Lei'yi transfer etmiş...Kral'ı La Liga'da izleyeceğiz

Bittik biz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 29 Ocak 2019; 14:25:26 >
  • En önemli oyuncumuz gitti, üstelik Yabancı Sınırı da var, yerine anca bir Çinliyi oynatabileceğiz, işimiz çok zor. Biz takımı güçlendirelim derken çok güç kaybettik

• Nicolas Pepe'ye yıllık 10 milyon Euro önermişiz, Dalian Yifang da istemiş ama Pepe reddetmiş.

İnatla sağ kanat aramamızın nedenini merak ediyorum ben, önce Arnautovic, şimdi Pepe. Hulk var zaten o bölgede, Wu Lei'yi kaybetmişiz bize Forvet lazım Elkeson yeterli değil.

Stoper de almak zorundayız

• Wu lei yi neden sattilar 2 milyona hemde? Çinde buyuk paralar donuyor 2 ye neden gol kralini satarsinki yabanci kurali da varken? Espanyol vallecano macina bakiyorum wu lei icin,inanilmaz kotu bir mac aglatti resmen maç

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Wu lei yi neden sattilar 2 milyona hemde? Çinde buyuk paralar donuyor 2 ye neden gol kralini satarsinki yabanci kurali da varken? Espanyol vallecano macina bakiyorum wu lei icin,inanilmaz kotu bir mac aglatti resmen maç
    Oyuncu rekorlar kırdı, takım da hasretini bitirerek tarihinde ilk kez şampiyon oldu hocam, Wu Lei kariyerine yeni hedeflerle devam etmek istedi yönetim de oyuncuya olan vefa borcunu bu şekilde önünü açarak ödedi. Wu Lei yoksa 100 milyona bile satılmazdı zira yabancı sınırının olduğu ortamda çok değerliydi. Futbol böyle bir oyun işte bazen elden pek bir şey gelmiyor, gidişleri engelleyemiyorsun
  • Maçı izlemedim ama yorumlar kral Lei'nin çok iyi oynadığını söylüyor. Yolu açık olsun, çok daha iyi yerleri hakediyor.

Edit : Çin'den birçok insan da maçı takip etmiş, iyi forma da sattı Espanyol Çin'e...Yalnız Vallecano'nun golünü de bizim Ba reis atmış keşke maçı izleseydim ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 10 Şubat 2019; 1:26:17 >
  • Wu Lei'nin takımına penaltı kazandırdığı pozisyon, büyük yetenek

• İkinci yariyi izledim tam bir anadolu takimi maçi gibiydi golü atan abdoulaye ba,sonradan oyuna beşiktaşta oynayan bebe falan girdi bütün çöpler burada. İki takimda da isabetli pas atabilen yok 3 pastan 2 si hatali,hakem var a gidiyor var monitorü açik ortada duruyor hakemi ve izledigi pozisyonlari goruyoruz,oyuncular da arkasinda beraber pozisyonu izliyolar. Espanyol gol atti 5 dk sonra golü iptal etti son dakika güzel bi gol attilar yendiler vallecano aşiri kötü bir takim. Wu lei ye yazik olacak daha iyi takima gitmesini beklerdim

• Hocam süper kupayı da kazandı
  • Bizimki de Ümraniye'ye elensin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.