Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • As kalecimiz YAN yılın kalecisi ödülünü aldı.

Vitor Pereira Takip Konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi bu çinlilerin kupaları niye bu kadar dandik gözüküyor. Çin malı diye psikolojik olarak mı öyle geliyor acaba anlamadım ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Abi bu çinlilerin kupaları niye bu kadar dandik gözüküyor. Çin malı diye psikolojik olarak mı öyle geliyor acaba anlamadım ki?
    Şampiyonluk kupası da Dünya kupasının çakması gibiydi hocam veya bizim algımız o yönde

• Mobildeyim diye video atamıyorum Portekizli JN kanalıyla röportaj gerçekleştirmiş Vitor Pereira. Söylediği önemli birkaç şey var, onu aktaralım :

"Porto ile barışığım elbette, ileride tekrar çalışma fırsatım olursa seve seve çalışırım. "

" Asıl hedefim İngiltere Premier Ligine gitmek, eğer bunun için 1-2 sezon daha Çin'de kalmam gerekiyorsa benim için problem yok. Doğru fırsatı bekleyeceğim"

-Vitor Pereira

• Hocamın şov liginde işi yok boşversin premier ligi.Gelsin İtalya'ya,İnter'imizde görmek isteriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Mobildeyim diye video atamıyorum Portekizli JN kanalıyla röportaj gerçekleştirmiş Vitor Pereira. Söylediği önemli birkaç şey var, onu aktaralım :

"Porto ile barışığım elbette, ileride tekrar çalışma fırsatım olursa seve seve çalışırım. "

" Asıl hedefim İngiltere Premier Ligine gitmek, eğer bunun için 1-2 sezon daha Çin'de kalmam gerekiyorsa benim için problem yok. Doğru fırsatı bekleyeceğim"

-Vitor Pereira
    iyi, butceli bir takim olursa gider bence. asansor takim icin gitmemeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: İzole Bant

Hocamın şov liginde işi yok boşversin premier ligi.Gelsin İtalya'ya,İnter'imizde görmek isteriz
    Keske hocam.

Beppe transferi halleder Vitor hocam sahayı...

• quote:

Hocamın şov liginde işi yok boşversin premier ligi.Gelsin İtalya'ya,İnter'imizde görmek isteriz
    Hocam şov ligi falan ama reklam ve marka değeri en yüksek lig sonuçta, herkes orayı arzular tıpkı Avrupa Basketbolundaki herkesin Nba'i arzuladığı gibi. İtalya da Vitor hocaya çok uygun, Inter de başarılı olmasını istediğim takımlardan biri ama Inter'in halihazırda başarılı bir hocası var. Fakat futbol bu yarın ne olacağını kimse bilemez, inşallah diyelim biz

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

iyi, butceli bir takim olursa gider bence. asansor takim icin gitmemeli.

Alıntıları Göster
    Kesinlikle. Hocanın son birkaç röportajında da farkettim artık iyice akıllanmış. Doğru fırsat çıkmadan yeniden yükselişe geçmiş kariyerini sekteye uğratmak istemez. En büyük hatası Porto sonrası Al Ahli'ye gitmek oldu işte, büyük ihtimal her türlü şampiyon oluruz ben de paramı alır sonra iyi takımlara geri dönerim diye düşündü ama öyle olmadı ne yazık ki. Al Ahli gibi yerlerde istersen Guardiola ol futbol kültürü yok, iyi ve sağlıklı bir çalışma ortamı yok, başarılı olamazsın

• quote:

Kesinlikle. Hocanın son birkaç röportajında da farkettim artık iyice akıllanmış. Doğru fırsat çıkmadan yeniden yükselişe geçmiş kariyerini sekteye uğratmak istemez. En büyük hatası Porto sonrası Al Ahli'ye gitmek oldu işte, büyük ihtimal her türlü şampiyon oluruz ben de paramı alır sonra iyi takımlara geri dönerim diye düşündü ama öyle olmadı ne yazık ki. Al Ahli gibi yerlerde istersen Guardiola ol futbol kültürü yok, iyi ve sağlıklı bir çalışma ortamı yok, başarılı olamazsın

Alıntıları Göster
    guzel

vitor hocadan kotu hocalar ne takimlar calistiriyor. ona da iyi bir takim yakisir.

• quote:

Hocam şov ligi falan ama reklam ve marka değeri en yüksek lig sonuçta, herkes orayı arzular tıpkı Avrupa Basketbolundaki herkesin Nba'i arzuladığı gibi. İtalya da Vitor hocaya çok uygun, Inter de başarılı olmasını istediğim takımlardan biri ama Inter'in halihazırda başarılı bir hocası var. Fakat futbol bu yarın ne olacağını kimse bilemez, inşallah diyelim biz

Alıntıları Göster
    De Boer kovulduğunda hoxamın adı Interle geciyordu ama Pioli'yi getirdiler.Şimdi Spagetti hocam iyi gidiyor,eğer Simeone gelmezse kesinlikle Vitor hocam gelmeli.Aynı ekolden sayılırlar zaten.Hocamın yeni bir Simeone olmaması için tek eksiği uygun bir takım.Saçma sapan baskı olmayacak,Fenerdeki gibi işine karışılmayacak,ekonomik durumu da biraz iyi olan bir takım bulursa gotürür işi.PL'de defans yapmasını bilen çok az takım var,başaltı takımların hepsi uzun top oynuyor pasla çıkmayı tercih etmiyorlar

City,United,Chelsea,Liverpool,Arsenal gibi üst takımların altındaki Everton,West Ham,Leicester gibi takımlarda kendini gösterme şansı bulabilir

• quote:

De Boer kovulduğunda hoxamın adı Interle geciyordu ama Pioli'yi getirdiler.Şimdi Spagetti hocam iyi gidiyor,eğer Simeone gelmezse kesinlikle Vitor hocam gelmeli.Aynı ekolden sayılırlar zaten.Hocamın yeni bir Simeone olmaması için tek eksiği uygun bir takım.Saçma sapan baskı olmayacak,Fenerdeki gibi işine karışılmayacak,ekonomik durumu da biraz iyi olan bir takım bulursa gotürür işi.PL'de defans yapmasını bilen çok az takım var,başaltı takımların hepsi uzun top oynuyor pasla çıkmayı tercih etmiyorlar

City,United,Chelsea,Liverpool,Arsenal gibi üst takımların altındaki Everton,West Ham,Leicester gibi takımlarda kendini gösterme şansı bulabilir

Alıntıları Göster
    Yahu Vitor varken spagetti kim?
    Keşke şu saniye gelse hocam.

Zamanında hocam için ben de kötü şeyler yazdım ama o zaman Fenerbahçe Blogger ergenleri sebep olmuştu buna. Şuan da kesinlikle isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Louis Van Gaal -- 27 Kasım 2018; 17:44:51 >

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

Çok özledik

• quote:

Çok özledik

Alıntıları Göster
    tam da donanımlı bir antrenör grubu olan akademi mezunu hırslı ve işi bilen bir adam bulduk, rvp ayağına yedik şaka gibi
  • quote:

Hocam keşke başlığı arada güncelleyip ''Şampiyon'' falan yazsaydınız, böyle kuru kuruya olmuyor
    Hocam vallaha kaç sene oldu başlığın varlığını bile unutuyorum, zamanında size yakışırdı bu başlığı açmak

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay007jb

Hocam vallaha kaç sene oldu başlığın varlığını bile unutuyorum, zamanında size yakışırdı bu başlığı açmak

Alıntıları Göster
    Estağfurullah hocam, ben-sen mi var ? Siz de az destek vermediniz Vitor hocaya zamanında. Başlığın açıldığını nasıl unuttunuz onu anlamadım şampiyonluk geldiğinde konu alev alev yanıyordu

• İnsandır hata yapar

Adamdır affeder

Vitor evin fenerbahçe ye hoşgeldin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke öyle bir ihtimal olsa. Ama lanet olsun ki imkansız

• Alan-Galatasaray iddiaları var Ocak ayi için. Evergrande Alan'ı bırakırsa büyük güç kaybeder, hadi inşallah.

Bizim de transferde etkin olmamız şart, kadro yeter diye rehavete kapılmak büyük hata olur. Bu takıma defansta lider edecek 1 stoper şart

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 12 Aralık 2018; 14:4:10 >
  • 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.