Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.500
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shangai'da Yıllık 5 milyon Euro maaş alan Vitor Pereira şampiyon olmasıyla birlikte 1 milyon Euroluk şampiyonluk primi kazandı. Vitor hoca böylece toplamda bu yıl 6 milyon Euro kazanmış oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan vitor sowu satmasak bizi de şampiyon yapacaktin

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeunes Turc

Ulan vitor sowu satmasak bizi de şampiyon yapacaktin
    Sow'u satmasak, Ozan'ı almasak, RVP yerine hocaya destek olsak, Ivan Bebek ile karşılaşmasak, Halis Özkahya BJK maçını adil yönetmiş olsa...

Böyle uzar gider bu liste, çok yazık oldu sezonki pozisyon vermeyen takımımıza, sadece ligde değil Uefa'da da çok iyi gidiyorduk tam kompakt takım olmuştuk

• Gelecek sene de çinde mi acaba

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Ozan Aziz'in klasik kaziklarindan birisi bize. O sezon sowun satilma haberleri cikinca sowu satan şampiyonluğu satar dedim alay edenler olmuştu forumda da bayram havasi vardi çok iyi fiyata sattik diye ama biz o gelen parayi değerlendirmedik. Sow hazirlik döneminde en cok gol atan oyuncuydu ve hazirlik söneminde 2 forvet oynayip gayette iyi futbol oynadik ama sowun bi anda satilmasi kadro planlamasini bozdu. Ridvan Dilmen bile bu sezon takim en az 80 gol atar demişti. Her neyse geçen geçti. Vitorun en büyük şanssızlığı tarihinin en iyi futbolundan birini oynayan 2 senedir kemiklesmiş kadro yapisina sahip Beşiktaşa karsi oynamasiydi yoksa o kadro geçen sene veya 2014/2015 sezonunda oynasa çok rahat şampiyon olurdu.

• Güzel yazmışsınız hocam, ne yazık ki ben bunlari geçmiş dönemde söylediğimde "bahane buluyorsun" diyorlardı ama bunlar inkar edilemez gercekler ve şunu kabul etmek gerekir ki bu gerçekler o sezonki takımın kaderini aşırı olumsuz bir şekilde etkilemiştir

• quote:

Orijinalden alıntı: spiritswithinn

Gelecek sene de çinde mi acaba
    Şu anda belirsiz, daha lig bile bitmedi ama Çin kulübü yeni bir sözleşme önerecektir diye düşünüyorum.

Umarım Vitor hoca kulübe, taraftarlara ve başkana teşekkür edip görevi bırakır. Bunu yapmak da zor çünkü hocaya hep destek çıktı bu yönetim ve taraftar...

• Asya Şampiyonlar Ligi son 16 turunda bizi eleyen Kashima Antlers Asya Şampiyonlar Ligi'ni kazandı.

• Hocam uzatti mi sozlesmesini china ile?

Eger uzatmasadiysa gelsin yarin baslasin fbde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Hocam uzatti mi sozlesmesini china ile?

Eger uzatmasadiysa gelsin yarin baslasin fbde
    Hocam hocanın 1 sene daha sözleşmesi var, Vitor'u almak isteyen takım Shangai'a 5 milyon Euro fesih bedeli ödemek zorunda, Fenerbahçe ne yazık ki çok istese dahi bu parayı veremez. Vitor hoca bu saatten sonra iyice akıllandı, iyice düşünmeden ateşten gömlek hayatta giymez kariyeri tekrardan yükselişe geçti çünkü.

Ben hocanın çok iyi bir fırsat gelmediği sürece 1 sene daha kalıp Asya Şampiyonlar ligi + Lig şampiyonluğu için kolları sıvayacağını düşünüyorum, çünkü Çin'de keyfi yerinde her istediği yapılıyor yönetim ve taraftar arkasında, çok iyi para kazanıyor şartları çok iyi durumda. Bakalım her şeyin hayırlısı olsun ama her şeyden önce hoca şöyle güzel bir tatili haketti. Daha 50 yaşında ve şimdiden birkaç yerde tarihe geçmişken gelmiş geçmiş en iyi Portekizli hocalar arasına adını yazdırma fırsatı var elinde, bu fırsatı yanlış kararlar vererek hiç edeceğini hiç sanmıyorum.

• Vitor en iyi zamanında Fenerbahçe'den kovuldu neden tekrar gelip cefa çeksin ki?
  • ''Kör ölür badem gözlü olur,kel ölür sırma saçlı olur.''demişler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonafide -- 14 Kasım 2018; 0:35:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Hocam hocanın 1 sene daha sözleşmesi var, Vitor'u almak isteyen takım Shangai'a 5 milyon Euro fesih bedeli ödemek zorunda, Fenerbahçe ne yazık ki çok istese dahi bu parayı veremez. Vitor hoca bu saatten sonra iyice akıllandı, iyice düşünmeden ateşten gömlek hayatta giymez kariyeri tekrardan yükselişe geçti çünkü.

Ben hocanın çok iyi bir fırsat gelmediği sürece 1 sene daha kalıp Asya Şampiyonlar ligi + Lig şampiyonluğu için kolları sıvayacağını düşünüyorum, çünkü Çin'de keyfi yerinde her istediği yapılıyor yönetim ve taraftar arkasında, çok iyi para kazanıyor şartları çok iyi durumda. Bakalım her şeyin hayırlısı olsun ama her şeyden önce hoca şöyle güzel bir tatili haketti. Daha 50 yaşında ve şimdiden birkaç yerde tarihe geçmişken gelmiş geçmiş en iyi Portekizli hocalar arasına adını yazdırma fırsatı var elinde, bu fırsatı yanlış kararlar vererek hiç edeceğini hiç sanmıyorum.

Alıntıları Göster
    Fenerbahçe istese hocamız istifa etmez mi? Ne tazminatı

Mou kendi kendini bitirdi onun dışında önünde fonseca ile jardim var.Geri kalanı çer çöp Neden olmasın?

• Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Hocam Fenerbahçe'nin vermediği desteğin 10 katını verdi Shangai Vitor hocaya, hocanın kariyeri düşüşteyken ona güvendiler, bu yüzden onları yüzüstü bırakacağını hiç düşünmüyorum.

Tabii her şeyden önce Fenerbahçe hocaya teklif yapmalı ortada bir teklif olmadan ne olacağına dair yorum yapmak çok sağlıklı olmuyor ne yazık ki

• Bonafide B kullanıcısına yanıt
    Öyle bir durum yok ortada. Fenerbahçe'de zaten başarılıydı Vitor hoca, sadece saha dışı olağanüstü şeyler yaşadı

• Youtube'da dolaşırken gördüm, paylaşmak istedim.

Guardiola'nın efsane 6 kupalı Barcelonası Vitor Pereira'nın Uefa kupası şampiyonu Portosuna karşı. Josef de Souza da ilk 11'de Keşke kazanan taraf Vitor Pereira olsaymış...

• quote:

Youtube'da dolaşırken gördüm, paylaşmak istedim.

Guardiola'nın efsane 6 kupalı Barcelonası Vitor Pereira'nın Uefa kupası şampiyonu Portosuna karşı. Josef de Souza da ilk 11'de Keşke kazanan taraf Vitor Pereira olsaymış...

kardeş trolmüsün ya de souza messiye hatalı pas verip asist yapmış takım ezilmiş burda paylaşıyosun

• O Barcelona'nın ezmediği takım mı vardı güzel kardeşim ?

• quote:

Youtube'da dolaşırken gördüm, paylaşmak istedim.

Hocam keşke sizin Vitor sevginiz o zaman da olsaydı ve sizi o zaman da tanısaydım da maçı farklı bir gözle izleseyebilseydim.

Neyse artık, umarım hocamı ilerleyen yıllarda sık sık büyük maçlarda görürüz.

• yaban arısı Y kullanıcısına yanıt
    Eksik olma kardeşim, bilmukabele

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.