Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-2 arkadaş var bu konuda, maşallah dedikleri 3 gün yaşamıyor, nazar değdirdiler güzelim takıma

Bir sonraki maç şampiyonluk yarışındaki Hannover deplasmanında 1860 kalecisi iddia ediyorum halı sahaya bile çağrılmaz, bir insan nasıl bu kadar kötü kaleci olabilir ya ? Ben daha çok top kurtarırdım şu 6 maçta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerden izliyosun maçları
  • Slim fit yine yenilmiş.

• Vitor bildiğimiz gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

Vitor bildiğimiz gibi

Vitor Pereira'dan önceki dönemde bu sezon 17 maçta 4 galibiyeti bulunan Münih ekibi Pereira yönetimindeki 6 maçta 3 galibiyet aldı.

Adamı burdayken rvp çöpü yüzünden rahat bırakmadınız bari orda rahat bırakın la. Futboldan müthiş anlayan fb taraftarı.

Dik advokat dik advokat. Rvp yattı sen geldin gaktııı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Vitor bildiğimiz gibi

Vitor Pereira'dan önceki dönemde bu sezon 17 maçta 4 galibiyeti bulunan Münih ekibi Pereira yönetimindeki 6 maçta 3 galibiyet aldı.

Adamı burdayken rvp çöpü yüzünden rahat bırakmadınız bari orda rahat bırakın la. Futboldan müthiş anlayan fb taraftarı.

Adamsın kardeşim, çok güzel söyledin. Ben de hep söylüyorum ama insanımız anlamamakta ısrar ediyor. Sanki Vitor yerine Mourinho gelse 1860 Münih 6 maçta 6 galibiyet alacaktı da Vitor takımı aşağı çekiyor gibi yorumlar yapılıyor

Her kadronun bir kapasitesi vardır, hocaların işi elindeki kadrodan maksimum verimi almaktır ancak dünya üzerinde hiçbir hoca sihirbaz değil. Bunu unutuyoruz hep, her şey hocaların elindeymiş gibi yorumlar yapıyoruz. Zaten 1860 Münih yazın kadroyu baştan aşağı yenileyecek diye hocayı şimdiden getirdi. Şu anda bir iddiaları da, bir hedefleri de yok bu sezondan. Hocayı Ocak ayında getirmelerindeki amaç yeni hocanın ligi ve kulüp yapısını, kadroda kimlerin olması veya olmaması gerektiğini şu 6 aylık süre içinde iyice idrak etmesi ve bu bilgiler doğrultusunda daha doğru teşhisler yapmasını sağlamaktır

Fenerbahçe Kayseri'den 4 yiyince kadromuz kötü, Advocaat'ın suçu yok diyen arkadaşların 17 maçta 4 galibiyet alabilmiş takımla 6 maçta 3 galibiyet aldı diye Vitor ile dalga geçmesi de ayrı bir ironi zaten ben 1860'ın son 4 maçını izledim, adamların kapasitesi bu yani. Hocalık bir durum yok şu anda, hele bugünkü maçı izleyen bana hak verir zaten, kadro yapısı çok kötü 1860'ın, her maç gelen ilk şut gol oluyor ve çıkarmaya çalışıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 4 Mart 2017; 21:37:18 >

• quote:

quote:

Vitor bildiğimiz gibi

Yemin ederim komedisiniz varya

• quote:

quote:

quote:

Vitor bildiğimiz gibi

Müthiş cevap, çok mantıklı yorum. Gerçeklere dayanıyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Vitor bildiğimiz gibi

Müthiş cevap, çok mantıklı yorum. Gerçeklere dayanıyor.

Uzatmanın anlamı yok ki, sizinle anlaşma ihtimalimiz yok Lord Joker kardeşim iyi bilir onunla çok denedik olmadı

• Yaklaşık 1 saat kaldı maça. Hannover deplasmanına çıkıyoruz. St.Pauli evinde puan kaybetti, o nedenle şu anlık bir tehlike yok. Union Berlin kazandı bu nedenle Hannover'in yarıştan düşmemek için Münih'i yenmesi şart

Maç sonu 1 hiç bu kadar banko olmamıştı. İddaa kuponu yapacaklar varsa kaçırmasın, Hannover her türlü kazanır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 11 Mart 2017; 14:9:10 >
  • Dick yerine tekrardan pereira gelse keşke Fenerbahçeye.

Rvp ve diğer çöplerden arındırılmış bir feneri saha kaldırır

• Takım bugün çok iyiydi cidden, ben Hannover'in ezici şekilde üstün oynamasını bekliyordum öyle olmadı. Vitor'un geldiği ilk haftaya oranla ciddi gelişme var takımda ancak sonuçlara yansımıyor, bunun nedeni de bireysel kalitesizlik ne yazık ki.

Zaten banko yenilmelik haftaydı Hannover şampiyonluk yarışında ancak St.pauli'nin puan kaybetmesi çok iyi oldu yazın kenara Vitor kalırsa Münih seneye şampiyon olup Bundesliga'ya uçar

• Bugün 20.30'da hocamın maçı var, çok çok kritik bir maç, mutlaka 3 puan gerekiyor.

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Kümede kalma yolunda hocama başarılar

• İlk yarı 0-0 bitti Münih ezdi ilk yarıda, karşı takımın şutu bile yok koca ilk yarıda

İnsallah bu aksam kazanırız, bu futbol 3 puanı hakediyor çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi foruma giremedim bir türlü çıldıracaktım

Neyse sonucu yazalım 1860 Münih bu kritik haftada ezici bir üstünlükle kazandı, ilk golü Ba reis attı, özlemisim reisi Liendll'ın oyuna girişi her seyi lehimize değiştirdi. 2 haftadır takım cok iyi oynuyor, yavas yavaş Vitor'un etkisi hissedilmeye başlandı.

Rakip ilk düzgün şutunu 91.dakikada falan attı sanırım, tahmin ettiğiniz gibi yine kaleyi bulan ilk şut gol oldu

Neyse önemli olan 3 puan, Vitor seneye kalırsa bu takım şampiyon olur her türlü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Abi foruma giremedim bir türlü çıldıracaktım

Neyse sonucu yazalım 1860 Münih bu kritik haftada ezici bir üstünlükle kazandı, ilk golü Ba reis attı, özlemisim reisi Liendll'ın oyuna girişi her seyi lehimize değiştirdi. 2 haftadır takım cok iyi oynuyor, yavas yavaş Vitor'un etkisi hissedilmeye başlandı.

Rakip ilk düzgün şutunu 91.dakikada falan attı sanırım, tahmin ettiğiniz gibi yine kaleyi bulan ilk şut gol oldu

Neyse önemli olan 3 puan, Vitor seneye kalırsa bu takım şampiyon olur her türlü

Vitor hocamızı aile bireylerinden çok sevdiğini düşünmeye başladım

• Gor bunlari gor
  • Vitor'u anne babası bu kadar sevip takip etmiyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe.Joe -- 18 Mart 2017; 12:57:22 >
  • quote:

Vitor'u anne babası bu kadar sevip takip etmiyordur

Vitor'u ailesi bu başlıktan takip ediyormuş hocam

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.