Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

neden hocam yaşlandı

Alıntıları Göster
    Hocam her şeyden önce Hulk'un Türkiye'ye gelmesi için bir neden göremiyorum ben. Hadi Hulk oldu da Türkiye'ye gelmeyi kabul etti, Shangai en az 25 milyon Euro bonservis isteyecektir Fenerbahçe de bu parayı istese bile veremez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

gs'yi hep yeniyoruz içerde zaten keşke başka takımı örnek gösterseydin

Alıntıları Göster
    Haklısın hocam yanlış yaptık Mesajı okuyacak arkadaşlar Beşiktaş ve Galatasaray'ın yerini değiştirip öyle okusun

• BEAST !

Vitor Pereira Takip Konusu

• Bu arada geçen sezon Çin Ligi şampiyonu Evergrande'nin topladığı puan 64'müş. Villas Boas'ın Shangai SIPG'i ise Vitor Pereira ile aynı kadroya sahip olmasına rağmen 58 puan toplayarak 2.olmuş. Vitor Pereira yönetimindeki Shangai SIPG an itibariyle 55 puanda ve haftaya evimizde 3 puanı alırsak ligin bitimine 5 hafta kala Vitor hoca Villas Boas ile aynı puanı toplamış oluyor.

İnanılmaz

• Şaka maka bu adam Monacu'yu eliyordu haa. Advocaat Amca ve Aykut'dan da kötü değildi yani. Zaten Cocu Reis'den de daha iyi top oynatıyordu cidden hakkını yemişler bu abinin. Fener'in bir türlü doğrulamamasının nedeni hep böyle delikanlı, çalışkan, işini seven abileri haksız yere kovup hayattan soğutması oluyor sonra adamlar nasıl bir beddua etmiş oluyorsa Allah'ın bile Fenerbahçe ile ciddi sorunları oluşmuş oluyor işin sonunda. Son dönemde yaşanan talihsizliklere bakınca bu daha da net anlaşılıyor Şimdi de bakıyoruz Vitor Abimiz Çin'i fethediyor tek başına. İbretlik gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kataaay -- 30 Eylül 2018; 3:37:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Şaka maka bu adam Monacu'yu eliyordu haa. Advocaat Amca ve Aykut'dan da kötü değildi yani. Zaten Cocu Reis'den de daha iyi top oynatıyordu cidden hakkını yemişler bu abinin. Fener'in bir türlü doğrulamamasının nedeni hep böyle delikanlı, çalışkan, işini seven abileri haksız yere kovup hayattan soğutması oluyor sonra adamlar nasıl bir beddua etmiş oluyorsa Allah'ın bile Fenerbahçe ile ciddi sorunları oluşmuş oluyor işin sonunda. Son dönemde yaşanan talihsizliklere bakınca bu daha da net anlaşılıyor Şimdi de bakıyoruz Vitor Abimiz Çin'i fethediyor tek başına. İbretlik gerçekten.
    Deplasmandaki %100 penaltımız verilse eliyorduk, evimizdeki nizami golümüz verilse eliyorduk. Braga maçındaki gibi hakem katliamına uğradık yoksa o sezon yarı final oynayan ve Fransa ligini Psg'nin önünde şampiyon bitiren Monaco'yu Emenike, Ertuğrul, Fernandao, Ozan, Salih gibi adamlarla eliyorduk. Vitor Fenerbahçe tarihindeki en hakettiği değeri görmeyen hocadır

• Umarım bu seneyi şampiyon bitiririz de Vitor hocayı tekrardan Avrupa sahnesinde daha iyi bir takımla görürüz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giuliano De Paula kullanıcısına yanıt
    Umut var hocam kendisi 2. Löw vakası olabilir, o potansiyeli görüyorum ben kendisinde.

• O kadar sevinçliyim ki dünden beri buraya nasıl bir mesaj yazsam diye düşündüm ama yine de sevincimi ifade edebilecek kelimeleri bulamadım.

Kazandık be, kazandık! Maç öncesi 1 puana bile iyi gözüyle bakıyordum ama hocam benim beklentilerimi bile aştı ve galibiyeti aldı.

Ben bu kadar sevindiysem Lord Joker hocam nasıl sevinmiştir tahmin bile edemiyorum.

Hemen hemen aynı saatlerde en sevdiğim hocalar olan Pellegrini ve Vitor Pereira'nın kazanması paha biçilemez. Gerçi Pellegrini hocam United'ı yendi Lord Joker hocamın konusunda bahsetmek olmaz.

Kesinlikle en zor maçlardan biriydi ve harika sonuç aldık. Rehavete kapılmadan böyle devam ederiz umarım.

Tek üzüntüm maçı izleyememek oldu.

Edit: Boşluklar çok fazla olmuş, düzelttim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaban arısı -- 30 Eylül 2018; 19:50:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

O kadar sevinçliyim ki dünden beri buraya nasıl bir mesaj yazsam diye düşündüm ama yine de sevincimi ifade edebilecek kelimeleri bulamadım.

Kazandık be, kazandık! Maç öncesi 1 puana bile iyi gözüyle bakıyordum ama hocam benim beklentilerimi bile aştı ve galibiyeti aldı.

Ben bu kadar sevindiysem Lord Joker hocam nasıl sevinmiştir tahmin bile edemiyorum.

Hemen hemen aynı saatlerde en sevdiğim hocalar olan Pellegrini ve Vitor Pereira'nın kazanması paha biçilemez. Gerçi Pellegrini hocam United'ı yendi Lord Joker hocamın konusunda bahsetmek olmaz.

Kesinlikle en zor maçlardan biriydi ve harika sonuç aldık. Rehavete kapılmadan böyle devam ederiz umarım.

Tek üzüntüm maçı izleyememek oldu.

Edit: Boşluklar çok fazla olmuş, düzelttim.
    Adamsın kardeşim İnşallah şampiyon olursak hep birlikte gururla kutlayacağız burada

• Bitik rvp aşkına yediler şu adamı çok yazık cidden. Yanlış hatırlamıyorsam monaconun yarı final oynadığı yıl emenike de birazcık beyin olsaydı eliyordu monacoyu.

• quote:

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Bitik rvp aşkına yediler şu adamı çok yazık cidden. Yanlış hatırlamıyorsam monaconun yarı final oynadığı yıl emenike de birazcık beyin olsaydı eliyordu monacoyu.
    Evet Monaco'nun Şampiyonlar Ligi yarı finali ve PSG'nin önünde şampiyon olduğu sezon Vitor hoca 1 gol atsa eliyordu Monaco'yu. Hakkaniyetle elensek üzülmezdim de Penaltı + verilmeyen golümüz var 180 dakikada...

İlk 11'imiz ise şöyleydi

Ertuğrul

Wiel-Neus-Kjaer-Skrtel-Hasan Ali

Ozan-Souza-Salih

Emenike-Fernandao

Yedekler : Şener, Yasir, Aatıf, Caner Koca, Stoch, Hakan Çinemre

Şu kadro Krasnodar'a elense şaşırmazsın ama biz Monaco'dan daha iyi top oynadık. Bu arada maça gelen seyirci sayısını söyleyelim : 12.223 kişi. Fenerbahçe taraftarı ön eleme maçında takımını yalnız bıraktı, Vitor hoca taraftar, yönetim desteği, düzgün kadro kısacası elinde hiçbir şey yokken Monaco'ya karşı şapkadan tavşan çıkarmaya çalıştı. Ne yazık ki biz bu adamı söve söve ülkeden kaçırttık.

Yerine gelenler ise Krasnodar, Vardar gibi takımlara elenerek rezil ettiler bizi ama hiçbir zaman Vitor Pereira'nın uğradığı mobbinge uğramadılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Evet Monaco'nun Şampiyonlar Ligi yarı finali ve PSG'nin önünde şampiyon olduğu sezon Vitor hoca 1 gol atsa eliyordu Monaco'yu. Hakkaniyetle elensek üzülmezdim de Penaltı + verilmeyen golümüz var 180 dakikada...

İlk 11'imiz ise şöyleydi

Ertuğrul

Wiel-Neus-Kjaer-Skrtel-Hasan Ali

Ozan-Souza-Salih

Emenike-Fernandao

Yedekler : Şener, Yasir, Aatıf, Caner Koca, Stoch, Hakan Çinemre

Şu kadro Krasnodar'a elense şaşırmazsın ama biz Monaco'dan daha iyi top oynadık. Bu arada maça gelen seyirci sayısını söyleyelim : 12.223 kişi. Fenerbahçe taraftarı ön eleme maçında takımını yalnız bıraktı, Vitor hoca taraftar, yönetim desteği, düzgün kadro kısacası elinde hiçbir şey yokken Monaco'ya karşı şapkadan tavşan çıkarmaya çalıştı. Ne yazık ki biz bu adamı söve söve ülkeden kaçırttık.

Yerine gelenler ise Krasnodar, Vardar gibi takımlara elenerek rezil ettiler bizi ama hiçbir zaman Vitor Pereira'nın uğradığı mobbinge uğramadılar

Alıntıları Göster
    Bu ayıbı yapan taraftarlarda biliyor yaptıkları yanlışı ama kabul edemiyorlar hocam. Yani Vitor Hocam belki ahım şahım bir top oynatmıyordu ama kazanmasını bilip belirli bir futbol anlayışı ile oynatıyordu takımı. Futbolcular üzerinde yönetim ve taraftar gereksiz protestolara başlamadan önce bir otoritesi vardı(rvp denen tiyatrocu başlattı her şeyi). Takım gerçekten iyi savunma yapıp özellikle bazı maçlarda toplu halde çok kaliteli hücum yapıyordu. Sow gitmeseydi o sezon büyük ihtimalle şampiyon olacaktı. Yazık oldu gerçekten. Şu son iki sezonda kendisi olsa özellikle bir sezon daha kalsa(kovulduğu sezon yani) şampiyon olurdu diye düşünüyorum ben.

Cocu Hocam ise takıma ne oynattığından haberi yok, ben niye buradayım ifadesi ile etrafı gözlüyor. Futbolcular desen hayattan bezmiş bir mood içine girmişler.
    Vitor Hocam'a şu Cocu adlı beyefendiye verilen şansın ve toleransın yüzde 1'i gösterilseydi her şey farklı olurdu Fenerbahçe için.

• Şöyle bi keyif purosu yakalım

• Nihayet bitirdi. Hakemler her hafta +5 veriyor ne hikmetse, yetti artık. Oyun o kadar dursa anlarım, en fazla 3 dakika vermesi lazımken bile 5 dakika veriliyor

Çok şükür kazasız belasız atlattik, kalan fikstürdeki en kolay maçımızdı puan kaybetsek şampiyonluğu kaybetmiş olurduk, o derece dikkat isteyen bir maçtı. Maç boyu biz dominant taraftık, nitekim bu skora da yansıdı 5-0 yendik, daha fazlasını da atabilirdik. Rakibi ezim ezim ezdik diyebilirim.

Bu kadar güzel sözün bir "ama" sı var tabii. Evergrande dün yine kazandı, adamlar puan kaybetmiyor arkadaş bize yenilmeleri dışında kim varsa silip süpürdü adamlar. Bırakmiyorlar yarışta peşimizi. Kaldı 5 hafta ve 4 puan önündeyiz ama Evergrande ile 1 maçımız daha var, yani puan farkını 1'e indirebilirler. Şu 5 maçın 4'ünü aldık mı şampiyonuz ama fikstürümüz Evergrande'ye göre çok daha zor.

Şampiyonluk şansını hala %50-50 olarak görüyorum ben, inşallah hakettiğimiz şampiyonluğu alırız

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Nihayet bitirdi. Hakemler her hafta +5 veriyor ne hikmetse, yetti artık. Oyun o kadar dursa anlarım, en fazla 3 dakika vermesi lazımken bile 5 dakika veriliyor

Çok şükür kazasız belasız atlattik, kalan fikstürdeki en kolay maçımızdı puan kaybetsek şampiyonluğu kaybetmiş olurduk, o derece dikkat isteyen bir maçtı. Maç boyu biz dominant taraftık, nitekim bu skora da yansıdı 5-0 yendik, daha fazlasını da atabilirdik. Rakibi ezim ezim ezdik diyebilirim.

Bu kadar güzel sözün bir "ama" sı var tabii. Evergrande dün yine kazandı, adamlar puan kaybetmiyor arkadaş bize yenilmeleri dışında kim varsa silip süpürdü adamlar. Bırakmiyorlar yarışta peşimizi. Kaldı 5 hafta ve 4 puan önündeyiz ama Evergrande ile 1 maçımız daha var, yani puan farkını 1'e indirebilirler. Şu 5 maçın 4'ünü aldık mı şampiyonuz ama fikstürümüz Evergrande'ye göre çok daha zor.

Şampiyonluk şansını hala %50-50 olarak görüyorum ben, inşallah hakettiğimiz şampiyonluğu alırız
    5-0'lık galibiyet harika oldu.

Vitor defansif hoca len, maçlardan uykum geliyor len.

Evergrande için ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Adamlar ne zaman baksam kazanmış, bir türlü puan kaybetmiyorlar. Hocam adeta İtalya'daki Juve hegemonyasını bitirmeye çalışıyor. Hatta belki de daha zoru.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

5-0'lık galibiyet harika oldu.

Vitor defansif hoca len, maçlardan uykum geliyor len.

Evergrande için ben de aynı şeyleri düşünüyorum. Adamlar ne zaman baksam kazanmış, bir türlü puan kaybetmiyorlar. Hocam adeta İtalya'daki Juve hegemonyasını bitirmeye çalışıyor. Hatta belki de daha zoru.

Alıntıları Göster
    Katılıyorum hocam, şöyle bi puan kaybetseler de rahatlasak Geçen haftalarda 2-0 yeniliyorlardı, ''tamam kaybettiler'' dedim, maç 3-2 bitmiş. Artık şike mi yapıyorlar bilemiyorum ama gelene geçene 3 atmaları, iyi savunma yapan takımların dahi bunlara karşı dağılmasını açıklamakta zorlanıyorum.

• off oscar ligin içinden geçmiş. lei wu da öyle.

oscar 24 maçta 33 gole etki etmiş

lei kardeşimiz 32. şu adamı alsak mı napsak
  • bu adam kadar şanslı olsam şuan zenğindim beee
  • quote:

Orijinalden alıntı: l053r

bu adam kadar şanslı olsam şuan zenğindim beee
    Şans dediğimiz şey nedir ? Vitor Pereira iyi ve ünlü bir futbolcu değildi, futbolculuğu genç yaşta bırakıp hep çalıştı. Akademisyen oldu, üniversitede futbol dersi verdi yıllarca, Harvard üniversitesinde iletişim dersleri aldı. Daha sonra Porto'da birçok kademede çalışıp Yardımcı Antrenörlüğe kadar yükseldi. Uefa kupasını kazanan Porto'da gizli kahramandı ki Villas Boas gidince başkan Uefa kupasını kazanan kadroyu Vitor'a devredecek kadar güveniyordu hocanın yeteneğine. Bu sezon şampiyon olursa Villas Boas'tan daha iyi olduğunu da kanıtlayacak.

Ortada senin bahsettiğin gibi bir şans yok dostum, sadece çok çalışma ve azim var.

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.