Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • acaba orda da laktat testi gereksiz, kuvvet idmanına gerek yok falan filan diyerek çinlilerin aklını alıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

OH 2 oldu, çok şükür be. Maç da bitti 2-0 kazandık

Oscar'ın golü atması ekstra iyi oldu, biraz morale ihtiyacı vardı son zamanlarda hücumda sönük kalmıştı o da. Jiangsu Suning yükselişte olan bir takımdı, kazansalardı ilk 3'e girerlerdi onlara bu fırsatı vermemek çok iyi oldu.

Guangzhou yine kaybetti ama lig zirvesi karmaşık hale geldi, Luneng ve Guouan tehlikeli takımlar, şampiyonluk yarışı çok çetin geçecek, inşallah biz şampiyon oluruz çok çok önemli bu sezon şampiyon olabilmek, tek hedef o. Pellegrini görevinden ayrıldı, Hebei bu sezon tehlike olabilirdi bize, başarısız olmaları iyi oldu açıkçası

Son zamanlarda bazı hatalarımız var değinmek istiyorum bunlara ; Her şeyden önce sezona muhteşem başladı, aslında futbol olarak kalitemiz asla düşmedi lakin savunma kısmında biraz daha zayıfladık. Bunda en büyük pay Wang ve Yan'ın performansındaki düşüş, Yu da son zamanlarda kötü oynuyor. Buna ek olarak Akhmedov'un performansının düşmesi de bunda etkili oldu.

Yaşanan sakatlıklar ve cezalı oyuncuların mevcut durumu, buna ek olarak yabancı sınırının kısıtlamış olduğu imkanlar neticesinde her hafta farklı kadroyla çıkıyoruz maçlara, bu da takımı olumsuz etkiledi. Forvet kısmında bir gün Wu oynuyor, bir gün Hulk oynuyor lakin ikisi de santrafor için yetersiz, Elkeson'u arıyoruz. Allah'tan Hulk geri döndü de son 2 maçı kazanabildik, biraz daha uzun sürse mahvolmuştuk, yedeği yok adamın. Yerine Lu Wenjun falan oynuyor.

Son olarak da Chen Bin Bin'e değinmek isttiyorum, henüz 19 yaşında ve Vitor'un ısrarları sonuç vermeye başladı, Çin milli takımına da seçildi performansı arttı ilk maçlarına göre. Bolca çalışması lazım bolca
    Hocam nasıl gidiyor Vitor'un macerası ? Takımı hala lider mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: baytar

acaba orda da laktat testi gereksiz, kuvvet idmanına gerek yok falan filan diyerek çinlilerin aklını alıyor mu?
    Çin Ligi tarihinin en iyi başlangıcını yapıp, Çin ligi tarihinde en farklı galibiyeti alan, bir de bunların üstüne ligin en çok gol atan 1., en az gol yiyen 2 takımından biri olduklarına göre pek de Çinlilerin akıllarını karıştırmışa benzemiyor hocam

Villas Boas ile aynı kadro var elinde ve şu ana kadar da daha başarılı gidiyor, bu yeterli olur sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çin Ligi tarihinin en iyi başlangıcını yapıp, Çin ligi tarihinde en farklı galibiyeti alan, bir de bunların üstüne ligin en çok gol atan 1., en az gol yiyen 2 takımından biri olduklarına göre pek de Çinlilerin akıllarını karıştırmışa benzemiyor hocam

Villas Boas ile aynı kadro var elinde ve şu ana kadar da daha başarılı gidiyor, bu yeterli olur sanırım

Alıntıları Göster
    çin'in liginin tarihi zaten 3 sene, 3 sene önce çin ligi' nden kimin haberi vardı? 15 sene önce Ahmet dursun çin 'e gitti 6 ay haber alınamadı adamdan.

en iyi başlangıç derken? şu an 3 takım puan puanalar. 3 ü birden en iyi başlangıcı yapmış o halde. şampiyonlar liginden de elenmiş. çin kupasında da turu penaltılarla zor geçmiş.

vitor bu kafayla hiçbir baltaya sap olamaz. muhtemelen yüklemeleri düzgün yapmadığı için ligin ortasına-sonuna doğru takım formdan düşer.

• baytar kullanıcısına yanıt
    Çin ligi 3 senedir var öyle mi

Birincisi adı üstünde ''en iyi başlangıç'' diyoruz, 6/6 yaptı bu takım. Bu saatten sonra bütün maçlarını kaybetse de ''en iyi başlangıcı yapan takım'' olarak anılacak, şöyle örnek vereyim ; Seneye bir takım 7/7 yaparsa en iyi başlangıcı o yapmış olur, anlatabiliyor muyum ? Hani ''aynı puandalar, hepsi mi en iyi başlangıcı yapmış'' demeniz komik, 5 puanlık fark vardı, o da her hafta kadroda yapılan değişikliklerden dolayı kapandı zaten.

Villas Boas-Bernd Schuster-Fabio Capello-Manuel Pellegrini-Roger Schmidt-Paulo Sousa

Şu yazdığım hocaların hiçbiri en iyi başlangıcı yapamamış, Vitor Pereira yapmış. Ama siz buna bile bir kulp buluyorsunuz maşallah

Bu arada maçları izlemediğiniz için bu yorumu yapmanız gayet normal lakin şunu belirteyim, son haftalarda bocalama yaşadık doğru, bunun da eksik yüklemeyle falan alakası yok. Oyun olarak yine iyiydik ama Hulk sakatlandı, Elkeson da yabancı sınırı yüzünden oynayamadı, Akhmedov da 2 maç cezadan dolayı yoktu. Bunların 1 tanesi bile olmayınca ciddi etkileniyor takım. Bu takımda zaten 3-4 tane düzgün adam var, 1 tanesi bile olmayınca takım sistemi işlememeye başlıyor, çünkü diğer önemli 2 isme önlem almak daha da kolaylaşıyor.

Bu sezon şampiyon olmak her şeyden önemli, kupa mupa kimsenin umrunda değil. Bu kulüpte şu anlık herkesin derdi Guangzhou imparatorluğuna son vererek Shangai SIPG tarihinde ilk şampiyonluğu yaşamak, onu da inşallah başaracak Vitor bu sene.

• Süt kupası

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çin ligi 3 senedir var öyle mi

Birincisi adı üstünde ''en iyi başlangıç'' diyoruz, 6/6 yaptı bu takım. Bu saatten sonra bütün maçlarını kaybetse de ''en iyi başlangıcı yapan takım'' olarak anılacak, şöyle örnek vereyim ; Seneye bir takım 7/7 yaparsa en iyi başlangıcı o yapmış olur, anlatabiliyor muyum ? Hani ''aynı puandalar, hepsi mi en iyi başlangıcı yapmış'' demeniz komik, 5 puanlık fark vardı, o da her hafta kadroda yapılan değişikliklerden dolayı kapandı zaten.

Villas Boas-Bernd Schuster-Fabio Capello-Manuel Pellegrini-Roger Schmidt-Paulo Sousa

Şu yazdığım hocaların hiçbiri en iyi başlangıcı yapamamış, Vitor Pereira yapmış. Ama siz buna bile bir kulp buluyorsunuz maşallah

Bu arada maçları izlemediğiniz için bu yorumu yapmanız gayet normal lakin şunu belirteyim, son haftalarda bocalama yaşadık doğru, bunun da eksik yüklemeyle falan alakası yok. Oyun olarak yine iyiydik ama Hulk sakatlandı, Elkeson da yabancı sınırı yüzünden oynayamadı, Akhmedov da 2 maç cezadan dolayı yoktu. Bunların 1 tanesi bile olmayınca ciddi etkileniyor takım. Bu takımda zaten 3-4 tane düzgün adam var, 1 tanesi bile olmayınca takım sistemi işlememeye başlıyor, çünkü diğer önemli 2 isme önlem almak daha da kolaylaşıyor.

Bu sezon şampiyon olmak her şeyden önemli, kupa mupa kimsenin umrunda değil. Bu kulüpte şu anlık herkesin derdi Guangzhou imparatorluğuna son vererek Shangai SIPG tarihinde ilk şampiyonluğu yaşamak, onu da inşallah başaracak Vitor bu sene.
    ben bu yaşıma kadar çok farklı platformda çok değişik troll gördüm. ama senin gibisini görmedim.
    vitor en iyisi. seneye real madrid'i falan çalıştırır kesin.

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    daum da zamaninda en iyi baslangici yapmisti yanlis hatirlamiyorsam

ee sonuc

vitoru aldigi kupalarla ovun lutfen bos istatistiklerle degil:)

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

daum da zamaninda en iyi baslangici yapmisti yanlis hatirlamiyorsam

ee sonuc

vitoru aldigi kupalarla ovun lutfen bos istatistiklerle degil:)
    Evet öyle, şampiyon olmazsan en iyi başlangıcın bir önemi kalmaz. Sezon bitmediği için bu istatistikle övüyorum elbette, sezon bitsin inşallah aldığı kupayla da överiz

• baytar kullanıcısına yanıt
    En istikrarlısı bu arkadaştır hocam. Gerçekten iyi insan ona lafım yok ama trollüğe yeni bir anlam kattı kendisi. Bir çeşit Stockholm sendromu

• quote:

Orijinalden alıntı: Joe.Joe

En istikrarlısı bu arkadaştır hocam. Gerçekten iyi insan ona lafım yok ama trollüğe yeni bir anlam kattı kendisi. Bir çeşit Stockholm sendromu
    Teşekkür ederim hocam bu teşekkür "iyi insan" lafınıza, "trollüğe yeni bir boyut kattı" kısmına değil

• Vitor hocam, SLden elendi mi?

• Uçan kaçan takımın liderliği de gitti.
  • lord joker hocam nerde, bu aralar hic yazmiyor.

• Hocam çalıştığım için çok boş vaktim olmuyor, bir de bitirmem gerekenler var (kitap vs.) kalan boş zamanım da onlara gidiyor, bu yüzden bu aralar pek aktif değilim forumda.

Guangzhou Evergrande ile maçımız vardı, bunu yazmak için konuya girince gördüm sizin mesajı, maçı izleyecektim mutlaka ama o da ertelenmiş ne yazık ki...

• Gelmişken takım hakkında genel bir değerlendirmemi yapayım, Dünya Kupasi arasının olması iyi oldu, takım son dönemlerde fiziksel olarak sıkıntı yaşıyordu. Wu Lei gibi oyuncularimız yorgunluktan kolay atacağı golleri bile kaçırmaya başlamıştı bu da skorlara yansıdı, Hulk'un sakatlığının en kritik döneme denk gelmesi ve bir şekilde iğne tedavisiyle vs. yetistirilse de sağlıklı halinin yarısı kadar performans sergilemesi de bu skorlarda etkili oldu.

Çin liginde çok iyi takımlar var, Evergrande Talisca ve Tosic'i aldı, Talisca özellikle Çin ligindeki vasat savunmacıları düşünürsek Guangzhou adına harika transfer oldu. Zaten iyi bir takıma sahiplerdi şimdi çok güçlü oldular. Shandong Luneng çok disiplinli bir takım, ilk 4 sıra arasında mutlaka yer alırlar diye düşünüyorum. Şampiyonluk yarışı Guouan, biz ve Evergrande arasında geçecektir, Guouan da çok iyi takım Roger Schmidt'i tebrik etmek lazım iyi bir takim çıkarmış ortaya. Çin ligini izledikten bir süre sonra şu kanaate vardım, hızlı fizikli forvetin varsa her türlü gol atıyorsun. Ighalo, Bakambu gibi adamlar bunu çok güzel gösterdiler. Biz ise bir yanlış yapmis durumdayız, çoğu zaman fizik olarak güçlü olmayan Wu Lei'yi sınır yüzünden forvette oynatmak zorunda kaldik. Elkeson'a yer açsak orta sahada Akhmedov'u arayacağız bu sefer de. Lig sonuna kadar çetin bir yarış olacak

Benim asıl merak ettigim birçok takım transfer yapmışken neden biz hala sessiz kalmiş durumdayız? Herkes kadrosunu güçlendirdi, biz hala acil lazım olan stoper mevkisine bile transfer yapmadik. Bu Çinli savunmacılarla işimiz zor, bir şekilde gol yiyip takım dengesini altüst ediyorlar

• quote:

Hocam çalıştığım için çok boş vaktim olmuyor, bir de bitirmem gerekenler var (kitap vs.) kalan boş zamanım da onlara gidiyor, bu yüzden bu aralar pek aktif değilim forumda.

Guangzhou Evergrande ile maçımız vardı, bunu yazmak için konuya girince gördüm sizin mesajı, maçı izleyecektim mutlaka ama o da ertelenmiş ne yazık ki...
    anladim.aciklama icin tsk ederim hocam.

• Maçi kesik kesik izleyebildim, 4-1 olduğunda kapattım, şimdi baktım 5-1 bitmiş. Son golü Wu'nun atmasi cok iyi oldu, özgüveni kırılmıştı biraz. Dünya Kupasi arası sonrası 2 maçta da takım iyi reaksiyon verdi. Özellikle daha fazla pozisyona girebiliyoruz, genç Bin Bin Chen de geliştiriyor kendini her gün lakin hala yetersiz, karar verme konularında sıkıntısı var, kritik anlarda heyecanlandığı apaçık

Oscar bugün kusursuzdu, sezon başında muazzam oynayip sonradan düşüşe geçmişti, bir ara sonrası yine iyi döndü.

Keşke Evergrande maçı ertelenmeseydi, hazir formdayken oynasaydık

• ligde durum nedir? lider mi? lider diilse puan farki?

merak ettim.tskler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-51A1FC2AA

ligde durum nedir? lider mi? lider diilse puan farki?

merak ettim.tskler.
    Evergrande maçı ertelendiği icin 1 mac eksiğimiz var, onu kazanırsak liderligimiz devam ediyor.

1 maç eksiğimiz olmasına rağmen ligin en çok gol atan ve en az gol yiyen takımıyız.

Lakin 2.yarı ilk yarıdan daha zor geçecek lig yarışında, Evergrande Talisca gibi önemli bir gol ayağı aldı, Tosic de savunmalarini biraz toparlayacaktır. Shandong Luneng zaten oturmuş ve disiplinli bir takım. Roger Schmidt'in takımı Guouan da her geçen gün daha da oturuyor ve daha iyiye gidiyorlar.

Ah 1 tane adam gibi stoperimiz olsa 6 puan fazlamız vardı rahat, yabancı sınırı acayip vurdu bizi.

• 
Sayfa: önceki 6465666768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.