Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (53. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vitor > Valverde en azindan savunma futbolunu Valverde den daha iyi yaptirirdi takima
  • quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Vitor > Valverde en azindan savunma futbolunu Valverde den daha iyi yaptirirdi takima

Barcayi yonetmekle, Cin takimini ve Fbyi yonetmek ayni sey mi?

Bu kadroyla yapacaginin en iyisini yapıyor Valverde hocam, bence SLde de ileri gider.
  • Çinde bişeyler başarsın 3 5 seneye geri döner Türkiye'ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NasyonalSosyalist

Çinde bişeyler başarsın 3 5 seneye geri döner Türkiye'ye

Allah korusun

Ama rakiplerden birine gelecekse olabilir bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe.Joe -- 6 Mart 2018; 0:15:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NasyonalSosyalist

Çinde bişeyler başarsın 3 5 seneye geri döner Türkiye'ye

Bu ülkeye bir daha dönmez Vitor Pereira. Çok sıra dışı şeyler yaşadı

• quote:

Orijinalden alıntı: TsubasaMessi

quote:

Orijinalden alıntı: MDV

Vitor > Valverde en azindan savunma futbolunu Valverde den daha iyi yaptirirdi takima

Barcayi yonetmekle, Cin takimini ve Fbyi yonetmek ayni sey mi?

Bu kadroyla yapacaginin en iyisini yapıyor Valverde hocam, bence SLde de ileri gider.

Evet hocam genel olarak haklısınız da. Bir de şu açıdan bakmak lazım, birinde elinde Messi, Coutinho, Dembele, Suarez var, birinde Elkeson, Wu Lei. Yani Barca'nın öyle bir hücum hattı var ki ''89 dakika defans yap, son 1 dakikada gol atın'' gibi bir anlayışla bile çıksa birçok maçı, birçok şekilde kazanabilecek kapasiteye sahipler.

Valverde de iyi hoca tabii. Ama bu sene gerçekten kendisi için şanslı bir sene olduğunu da itiraf etmeliyim, çok şey Valverde lehine gelişti

• Hocam sizin yönetimin en büyük hatası transferleri teknik direktörün değil, kendi isteğine göre yapması(Aykut hariç). Bizim yönetim olsa muhtemelen Vitor'un istediği gibi kadro kurardı. Mesela bizim 2011-2015 arası 3 kere şampiyon olan takımı Fatih Terim kurmuştu. O listeyi veriyordu yönetim alıyordu. Eğer Vitor'a da böyle imkan verilse daha farklı olurdu herşey diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreamless Dream

Hocam sizin yönetimin en büyük hatası transferleri teknik direktörün değil, kendi isteğine göre yapması(Aykut hariç). Bizim yönetim olsa muhtemelen Vitor'un istediği gibi kadro kurardı. Mesela bizim 2011-2015 arası 3 kere şampiyon olan takımı Fatih Terim kurmuştu. O listeyi veriyordu yönetim alıyordu. Eğer Vitor'a da böyle imkan verilse daha farklı olurdu herşey diye düşünüyorum.

Katılıyorum hocam. Tudor sene başı ne demişti? "İstediğim oyunculara hayır veya evet deme lüksüm var, bu yuzden başkana teşekkür ediyorum"

Fenerbahçe'nin hatası burada. Teknik Direktöre özgürlük verilmiyor, sonra da ilk sezonda başarısızlık gelince aninda hoca gönderiliyor. Pep'in 2 senesi başarısız geçti sistemine uygun her oyuncuyu almasına rağmen, adamlar 3.seneye sabrettiler ve şimdi meyvelerini topluyorlar

Emery geçen sezon ligde o kadroyla şampiyonluğu kaptırdı, adamla devam ettiler. Avrupa bu konuda bize göre hocalara çok daha toleranslı

• 15 Dakika sonra Şampiyonlar Ligi grup mücadelesi 3.macimiz başlıyor, rakip Ulsan Hyundai, 2 maçta da yenilmediler ve 4 puanlari var

İlk 11'imiz : Yan-Yu-Shi-He-Wang-Cai-Akhmedov-Oscar-Wu-Hulk-Elkeson

İnşallah kazanır ve galibiyet serisine devam ederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Hocam sizin yönetimin en büyük hatası transferleri teknik direktörün değil, kendi isteğine göre yapması(Aykut hariç). Bizim yönetim olsa muhtemelen Vitor'un istediği gibi kadro kurardı. Mesela bizim 2011-2015 arası 3 kere şampiyon olan takımı Fatih Terim kurmuştu. O listeyi veriyordu yönetim alıyordu. Eğer Vitor'a da böyle imkan verilse daha farklı olurdu herşey diye düşünüyorum.

Katılıyorum hocam. Tudor sene başı ne demişti? "İstediğim oyunculara hayır veya evet deme lüksüm var, bu yuzden başkana teşekkür ediyorum"

Fenerbahçe'nin hatası burada. Teknik Direktöre özgürlük verilmiyor, sonra da ilk sezonda başarısızlık gelince aninda hoca gönderiliyor. Pep'in 2 senesi başarısız geçti sistemine uygun her oyuncuyu almasına rağmen, adamlar 3.seneye sabrettiler ve şimdi meyvelerini topluyorlar

Emery geçen sezon ligde o kadroyla şampiyonluğu kaptırdı, adamla devam ettiler. Avrupa bu konuda bize göre hocalara çok daha toleranslı

Bence Ali Koç, hocanın isteğine göre transfer yapacak bir başkan. Hocam bir de Fenerbahçe'de hiç Abdürrahim Albayrak gibi bir yönetici yok mu ? Abdürrahim Albayrak ne zaman yönetimde yer alsa şampiyon olduk mesela biz. Adam takımdaki ve Florya'daki huzuru sağlıyor, Terim'e ihtiyacı olan çalışma ortamını veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PayneKillers -- 7 Mart 2018; 15:17:5 >

• Çok acayip işler oluyor maçta. Oyunun tek hakimiyken rakip ilk atağında golü attı, 1-0 öne geçtiler. Ama inanılmaz bir reaksiyon gösterdik, Oscar 1 dakika sonra durumu eşitledi.

• Gir artık şu kaleye ya, gir

• 2-2 bitti. Önceki maçtaki gibi muazzam oynadık, takımı çok beğendim yine.

Rakibe göre çok çok üstündük, 3.bölgede oynadık çoğunlukla, bolca da pas yaptık Guardiola'nın City'sini anımsatan bir oyun vardı. Tek sıkıntı son vuruşları ve son pasları yapamadık, rakip çok az atak yapmasına rağmen 2 gol buldu.

İlginç olan şu ki, 2 golü de önce rakip attı, tam 1 dakika sonra biz karşılık verdik. Tüm maç gol arayan takım 2 kez rakip atınca anında karşılık verdik, öbür türlü bir türlü topu içeri sokamadık, garip bir durum gerçekten. Şampiyonlar Liginde liderliğimiz sürüyor, oynanan oyun da çok güven veriyor Her şey çok iyi

• Bu cl yi alan kulüpler dünya kupası gibi bir şey oluyor ona katılıyo mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünya kulüpler kupası evet

• quote:

Orijinalden alıntı: Arpadan Ölen At

Dünya kulüpler kupası evet

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer Vitor'un yanında Abdürrahim Albayrak gibi biri olsaydı süper olurdu. Çünkü Albayrak hocaya istediği çalışma ortamını sağlayan bir yönetici. Ayrıca karakter olarak da düzgün yani Vitor ile uyuşurdu.

• quote:

Eğer Vitor'un yanında Abdürrahim Albayrak gibi biri olsaydı süper olurdu. Çünkü Albayrak hocaya istediği çalışma ortamını sağlayan bir yönetici. Ayrıca karakter olarak da düzgün yani Vitor ile uyuşurdu.

Evet hocam. Abdürrahim Albayrak futbolcuların gönlünü hoş tutan bir adam, iyi gaz veriyor yani

Vitor'u burada sembolik bir isim olarak kullanıyorum. Büyük takımlar Vitor gibi adamlara istediği sağlıklı çalışma ortamını vermezse başarı gelmez. İstersen dünyanın en iyi hocası ol, kendi isteediklerini uygulatamazsan başarılı olamazsın, bu dünyanın her yerinde böyledir. Bugün Conte çıkıp ''Manchester takımlarıyla yarışacak bütçemiz yok'' diyebiliyor. Sezon başında hocanın istediği oyuncular alınmayınca Chelsea tepetaklak oldu mesela, Conte iyi hoca değil mi ? Çok iyi hoca ama işte şartlar uyuşmadığında bir şey yapamaz, zira hiçbir hocanın elinde sihirli değnek yok

• quote:

quote:

Eğer Vitor'un yanında Abdürrahim Albayrak gibi biri olsaydı süper olurdu. Çünkü Albayrak hocaya istediği çalışma ortamını sağlayan bir yönetici. Ayrıca karakter olarak da düzgün yani Vitor ile uyuşurdu.

Evet hocam. Abdürrahim Albayrak futbolcuların gönlünü hoş tutan bir adam, iyi gaz veriyor yani

Vitor'u burada sembolik bir isim olarak kullanıyorum. Büyük takımlar Vitor gibi adamlara istediği sağlıklı çalışma ortamını vermezse başarı gelmez. İstersen dünyanın en iyi hocası ol, kendi isteediklerini uygulatamazsan başarılı olamazsın, bu dünyanın her yerinde böyledir. Bugün Conte çıkıp ''Manchester takımlarıyla yarışacak bütçemiz yok'' diyebiliyor. Sezon başında hocanın istediği oyuncular alınmayınca Chelsea tepetaklak oldu mesela, Conte iyi hoca değil mi ? Çok iyi hoca ama işte şartlar uyuşmadığında bir şey yapamaz, zira hiçbir hocanın elinde sihirli değnek yok

Hocam peki zamanında Zico ve Ersun nasıl başarılı oldu Aziz Yıldırım himayesinde ? Onlara Vitor kadar karışmadı mı ?

• quote:

quote:

quote:

Hocam peki zamanında Zico ve Ersun nasıl başarılı oldu Aziz Yıldırım himayesinde ? Onlara Vitor kadar karışmadı mı ?

Ersun Yanal tam kendisine uygun bir kadroyla çalıştı çünkü, yeri geldiğinde 4 forvetle oynayabiliyorduk ve 3 senedir bir arada oynayan kadroydu. Zico dönemi de oyuncular ve hoca arasında müthiş bir uyum yakalanmıştı, 2.sezon şampiyonluğu kaçırsak da Avrupa'da çok başarılı olmuştuk. Ama Aziz ikisini de kovdu Vitor gibi.

Aziz Yıldırım eskiden ağırlığı olan biriydi hocam, oyuncular üzerinde bir ağırlığı olurdu, hatta bazen başkan oyuncularla konuşunca ''azizsilin devrede'' denirdi, son 3 senedir o yok işte. Kimse takmıyor onu, bu haliyle takıma karışması tamamen negatif etkiliyor bizi haliyle.

Vitor dönemi niye başarısız bitti ? Hocaya göre bir kadro kurulmadı, hocaya ''şu oyuncuları oynat, şu sistemde oynat'' dendi. Yani sen savunmayı kendine ilke edinmiş bir hocaya hücum oynat diyemezsin, tıpkı stoper aldığın adama çalım at diyemeyeceğin gibi. Hocanın otoritesini sarsan bir futbolcuya hocadan fazla değer verildi, bir hocaya yetki vermezsen, otoritesini sarsarsan takım üzerinde etkisi iyice azalır. Hoca ''şu transferi yap'' dedi, yapmadın. Hoca ''bu transferi yapmayın, bize yarar sağlamaz'' dedi, o transfer yapıldı

Bu da haliyle başarısızlığa yol açtı. He bunlara rağmen Vitor dönemi başarılı olurduk ama bu sefer de Ivan Bebek'e takıldık. Bebek sonrası takım dağıldı, kendine gelemedi.

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.