Şimdi Ara

Vitor Pereira Takip Konusu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.418
Cevap
7
Favori
68.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vitordan sonra gelen hocaların hepsi vitorun yardımcısı seviyesinde

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alvr Recoba

Vitordan sonra gelen hocaların hepsi vitorun yardımcısı seviyesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aykut vitora yardimci olamaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vitor Pereira: Van Persie'yi inat uğruna oynatmadığımı sanıyolardı. Oysa o hiç hazır olmadı anlattım anlamadı,beni kimse anlamadı (M80Radio)https://t.co/LiN07gUdNZ

• quote:

Orijinalden alıntı: Louis Van Gaal

Vitor Pereira: Van Persie'yi inat uğruna oynatmadığımı sanıyolardı. Oysa o hiç hazır olmadı anlattım anlamadı,beni kimse anlamadı (M80Radio)https://t.co/LiN07gUdNZ

Vitor Pereira: ''Benim bilerek oynatmadığımı zannettiler halbuki yeterli değildi. Güçlü bir Van Persie'yi kim oynatmak istemez ? bu delilik.''

Vitor Pereira: ''Fenerbahçe taraftarı beni seviyor, onlarla aramda özel bir bağ var. Geri dönmem için bana mesajlar atıyorlar, ben de onları özlüyorum.''

Bir gün tekrardan bu kulübün başına geçeceksin inşallah hocam, o zaman yarım kalan işini tamamlayacaksın, o gün için sabrediyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Joker. -- 26 Ağustos 2017; 15:16:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Vitor Pereira: Van Persie'yi inat uğruna oynatmadığımı sanıyolardı. Oysa o hiç hazır olmadı anlattım anlamadı,beni kimse anlamadı (M80Radio)https://t.co/LiN07gUdNZ

Vitor Pereira: ''Benim bilerek oynatmadığımı zannettiler halbuki yeterli değildi. Güçlü bir Van Persie'yi kim oynatmak istemez ? bu delilik.''

Vitor Pereira: ''Fenerbahçe taraftarı beni seviyor, onlarla aramda özel bir bağ var. Geri dönmem için bana mesajlar atıyorlar, ben de onları özlüyorum.''

Bir gün tekrardan bu kulübün başına geçeceksin inşallah hocam, o zaman yarım kalan işini tamamlayacaksın, o gün için sabrediyoruz...

• quote:

quote:

O güne kadar biz sabredecegiz bekleyeceğiz. O gün geldiğinde bugünkü Aykut yalayıcilari daha foruma ugrayamayacak.

• Lord Joker. kullanıcısına yanıt
    Hocamın bu takıma armağan ettiği son şeyde elimizden gidiyor.Josef reisi özleyeceğim.
  • Bir oylama yaptırıp falan şu forumda şu konuyu kapattırma şansımız nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maşık

Hocamın bu takıma armağan ettiği son şeyde elimizden gidiyor.Josef reisi özleyeceğim.

Josef reis adam gibi adam. Takım için her şeyini veriyor, zaten Pereira'nın getirdiği adam böyle olur. Mesela Fabiano vardı, yedek kaleci ve kiralık ama gol attığımızda adam 40 yıllık Fenerbahçeli gibi seviniyordu.

Josef de umarım 11 milyona gider de şu "bu adama Pereira komisyoncusu hariç 8 milyonu kimse vermez" diyen iftiracı futbol ulemalarına büyük bir ders olur...

@ Fraulein: Bu konu ileride daha çok uplanacak, kapatılması söz konusu değil

• Galiba vitor amatörde bir takımla felan anlaştı hiç bir yerde adı felan çıkmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Galiba vitor amatörde bir takımla felan anlaştı hiç bir yerde adı felan çıkmıyor

Vitor Bahçelievler İdman Yurduna bile gitse reklam olur. Şu anda muhtemelen elinde viskisiyle 2015-16 yılında acımasız yorumlar yapan futbol ulemalarına gülmekle meşguldür

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kataffaz

Galiba vitor amatörde bir takımla felan anlaştı hiç bir yerde adı felan çıkmıyor

Vitor Bahçelievler İdman Yurduna bile gitse reklam olur. Şu anda muhtemelen elinde viskisiyle 2015-16 yılında acımasız yorumlar yapan futbol ulemalarına gülmekle meşguldür

içerken boğulur inş
  • haşortlamanlıyla her maç gol yiyoruz. pereira gol yemeyi bırak pozisyon nası verilir onu unutmuştuk.

1 sezon daha kalsaydı takım çatır çatır 3 er 5 er gol de atacaktı.

Futbolda sistem sihirli değnekle 1 ayda oluşturulmuyor.

Abdullah avcı 3 sezonda oturttu sistemini. 1 sezon sırf defans yaptı 2. sezon geçiş oyunu oynadı. Bu sezon set oyunu oynuyolar.

Bizde bu tahamülsüzlük olduğu sürece avrupa başarıları hayal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

haşortlamanlıyla her maç gol yiyoruz. pereira gol yemeyi bırak pozisyon nası verilir onu unutmuştuk.

Abdullah avcı 3 sezonda oturttu sistemini. 1 sezon sırf defans yaptı 2. sezon geçiş oyunu oynadı. Bu sezon set oyunu oynuyolar.

Ağzına sağlık kardeşim

• quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

Bir oylama yaptırıp falan şu forumda şu konuyu kapattırma şansımız nedir?

Konu tiner kokuyor resmen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Joe.Joe -- 29 Ağustos 2017; 3:18:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

haşortlamanlıyla her maç gol yiyoruz. pereira gol yemeyi bırak pozisyon nası verilir onu unutmuştuk.

Ağzına sağlık...
  • Vitor Pereira: "Kjaer, Josef ve Ozan'a verilen bonservis bedellerini abartılı bulmuyorum. Bu oyuncular kulübe para kazandıracak" (2015)

Hadi bakalım Souza'dan iyi haberler bekliyoruz.

• V.Pereira: "A.Kocaman, oyunun doğrularını iyi uygulayan Konyaspor'dan tanıdığım başarılı bir hocadır. Sadece zamana ihtiyacı var."

• Bu futbol cahili neler yapıyor acaba diye biraz araştırdım . En son Ibiza da görülmüş .

Hemen yetkilileri aradım , kendini TD olarak tanıtan , sık sık slim fit giyen , Beşiktaş da puan kaybedecek diyen biri görürseniz itibar etmeyin diye bildirdim .

Vitor Pereira Takip Konusu

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.