Şimdi Ara

Vitor artık gitmelidir

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugüne kadar yaptıkları için teşekkür edip, en kısa süre içerisinde yollamamız gerekir. Bugün Persie'nin ilk 11'de olmaması için hiçbir sebep yok. Aklını başına almayacağını bir kez daha görmüş olduk.

Bir rahat yüzü göremedik. Tam güzel bir kadro kurduk dedik, taraftarımız gidip kombine, forma aldı. Ne gerekirse yaptık ama bunları görmek için yapmadık.

Yazıklar olsun.

• Bugune kadar ne yaptiki tesekkur edelim. Bu kadroyu t.direktorsuz sahaya cikar yine bu haftaya lider girerdi zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısın hocam. Ben sadece güzellikle yollayalım diye öyle söyledim. Yoksa dediğin gibi, tdsiz çıksak yine aynı yerde olurduk.
  • sene başından beri diyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde onu yapacak yönetim! İlk önce Aziz ve tayfası defolup gitsin!

• Neye gore gitmelidir bursa kendi koca mac top goremedi tek kale top oynuyoruz evet oyuncu secimleri yapiyor geecekten cok kotu ama su mac volkan la fernandao kazmalik yapmasa suan 3-0 di herkes super diyecekti

• Duzgun konus adabinibtakin ilk once insan ol insan kufur edince soylediklerin mantikli olsa bile insanlar senin dikkate almaz zaten yazdigimi duzgun okusan oyle yazmadin kendine gel

• 30 sut atan bir takım nasil gol atamaz ben cildiricam şaka mı bu abi

• quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

30 sut atan bir takım nasil gol atamaz ben cildiricam şaka mı bu abi

QUALITY > QUANTITY BABA. OZAN DAĞA TAŞA VURUYOR +1 ŞUT GÖKHAN TACA ATIYOR +1 ŞUT. KALİTELİ SUT YOK Kİ ISINSA RVP HAZIRLIYOR O KALITELI SUT CEKILEN POZİSYONLARI. ONU DA TAVERNACI MAHVETTİ KESKE BURSA ATSAYDI 1 GOL DE ANTALYA MACINDAN SONRA 2. HEZİMET VITORA AYARI CEKERDİ.
  • Bugüne kadar yaptıkları nedir ya, elim ayağım titredi, bugüne kadar yaptıkları için poposuna tekme atılmalı, ne teşekkürü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FSOCIETY

Bugune kadar ne yaptiki tesekkur edelim. Bu kadroyu t.direktorsuz sahaya cikar yine bu haftaya lider girerdi zaten

Yanlışın var hocam. Takım bu haftaya teknik direktörsüz lider girdi zaten.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.