Şimdi Ara

vitaminegitim.com Sitesi Açılmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.909
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

www.vitaminegitim.com sitesi açılmış. Vitamin içeriklerine ulaşabiliyor, ayrıca ücretsiz üye olarak Vitamin ürününü kullanabiliyorsunuz.

Lise içerikleride bulunuyor...

www.vitaminegitim.com

• Kullananlar varsa söylesin nedir ne değildir ?
  • Ürün kullanımında hiçbir ücret alınmıyor mu ? Dersleri dinlemede falan..
  • Ücretsiz üyelikle girilen kısıtlı bir sistem yapmışlar diğerine göre.
  • Tc doğum tarihi falan istiyor sakata gelmiyelim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Destiny

Tc doğum tarihi falan istiyor sakata gelmiyelim ?

Yok hocam çok kısıtlı içeriği zaten.Sakata gelmezsin sade bazı konular var diğer herşey için paket satın alman lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ''onur''

Ürün kullanımında hiçbir ücret alınmıyor mu ? Dersleri dinlemede falan..

Ücretsiz olarak üye olmadan herşeyi izleyebiliyorsun sadece günde 3 hakkın oluyor. yine Ücretsiz olarak üye olunca 5 şey izleyebiliyorsun ayrıca bir çok şeyden de faydalanıyorsun. Hem sınırsız izlemek hem sınavları çözmek falan istersen o zaman 3-5 lira ödeyip sınrsız üyeliğe geçebiliyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion06

quote:

Ücretsiz olarak üye olmadan herşeyi izleyebiliyorsun sadece günde 3 hakkın oluyor. yine Ücretsiz olarak üye olunca 5 şey izleyebiliyorsun ayrıca bir çok şeyden de faydalanıyorsun. Hem sınırsız izlemek hem sınavları çözmek falan istersen o zaman 3-5 lira ödeyip sınrsız üyeliğe geçebiliyorsun

beyler bu .jsp formatında pcye indirme imkanımız yok mu hani .swf formatında bildiğim kadarıyla. bir el atalım şu işe.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÀnıL

quote:

Orijinalden alıntı: scorpion06

quote:

beyler bu .jsp formatında pcye indirme imkanımız yok mu hani .swf formatında bildiğim kadarıyla. bir el atalım şu işe.

Niye yapacaz ki zaten bedava :)

• Konuların yarısı nerde beyler :) sakata gelmeyelim. Fatura falan gelmez demi evimize
  • uygulamalar beleş olsa süper olcak =))
  • En büyük eksiklikleri olan ingilizceyi 3 koldan saldırıp kapamışlar. tell me more, canlı canlı ingilizce ve adaptive curriculum (amerikadaki vitamin)'u artık vitamin kullanıcıları kullanabilirler
  • ingilizceniz varsa güzel kaynaklar var yaban ellerde
    h ttp://www.khanacademy.org/
  • arkadaşlar ben vitt aldım. sınırsız konu anlatımı 6-7-8. bayağı içerik sağlam. kardeşim bayram etti valla billa. tell me more diye bi app var o nasıl bişi onu merak ediyorum.
  • Kardeşim konu anlatımını cep telefonu ile almış, ilk başta kızdım. Sonrasında biraz inceleyince hoşuma gitti.

Şu anda ufaklık puan derdine düşmüş, akvaryumda balık besleyecekmiş Puan toplama derdine matematik profesörü olacak. Birde başarı arması varmış, şimdi onu anlamaya çalışıyor
  • Valla benim kardeşimde benim telefondan almış. Önce kızdım ne halt etmiş diye bakarken baktım özdebir sınavı da var :) valla evden çıkıp sınava gitmeye değmez dedim bende adım. zaten her hafta sonu kurs var..gitgel trafik çekeceğime evde bilgisayarın başında yaparım. super olmuş...
  • Bende benim çocuk için girip deneyeyim bakayım, içerikler iyiyse alırız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.