Şimdi Ara

Vita cikti cikali ps3 boslaniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vita ciktigindan beri ps3 guncelleme yuzu gormedi. Onceden 1-2 ayda bir update gelirdi artik o da yok. Olsa olsa minor update oluyor. Umarim ps3 e gereken onemi yazilimsal olarak devam ettirir Sony.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• vita yeni cihaz olduğundan dolayı henüz daha tam olarak stabil olmadığı için sürekli gelen feedback'lere göre düzeltmeler yapılım güncelleme geliyor. Ps3 ise artık oldukça stabil çalışıyor gerek görüldüğü takdirde yeni güncelleme yapılacaktır benim düşünceme göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

vita yeni cihaz olduğundan dolayı henüz daha tam olarak stabil olmadığı için sürekli gelen feedback'lere göre düzeltmeler yapılım güncelleme geliyor. Ps3 ise artık oldukça stabil çalışıyor gerek görüldüğü takdirde yeni güncelleme yapılacaktır benim düşünceme göre.

Hocam haklisiniz ps3 su an hic olmadigi kadar stabil ancak benim kastettigim yeni ozellikler. Mesela microsoftun e3 teki xbox i iphone ile kontrol etme olayi beni cok etkiledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

vita yeni cihaz olduğundan dolayı henüz daha tam olarak stabil olmadığı için sürekli gelen feedback'lere göre düzeltmeler yapılım güncelleme geliyor. Ps3 ise artık oldukça stabil çalışıyor gerek görüldüğü takdirde yeni güncelleme yapılacaktır benim düşünceme göre.

anladım bende beklemiyor değilim esasında böyle yenilikler ama sony apple ile uzlaşması gerekiyor ama xperia serisine gelmesi bence pekde şaşırtıcı olmaz xbox'ın bu hamlesine karşın bi hamle gelecektir bence mutlaka.
  • asıl boşlanan Vita :) COD ve AC3 dışında oyun duyurusu yok, app duyurularında Youtube dışında elle tutulur bir şey duyurulmadı. Browser i çok çok kötü

İlgilenmeleri lazım yoksa Vita ellerinde kalacak Sony nin hali ile bizde de patlamş olacak bu vitalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Player 1

asıl boşlanan Vita :) COD ve AC3 dışında oyun duyurusu yok, app duyurularında Youtube dışında elle tutulur bir şey duyurulmadı. Browser i çok çok kötü

İlgilenmeleri lazım yoksa Vita ellerinde kalacak Sony nin hali ile bizde de patlamş olacak bu vitalar

Oyun konusunda kısır henüz ama yeni olduğundan olayı oda :). Ayrıca evet app konusundada eksik browser konusunda bence sony her zamanki gibi yine sınıfta kalmış durumda dediğiniz üzere. Henüz kullanma fırsatı yakalamadım pekde gerekli bişey olduğunu düşünmüyorumda artık yeni mobil telefonlar'da aynı oyun keyfini veriyor bence artık. Kişisel görüşüm bu şekilde :)
  • quote:

quote:

asıl boşlanan Vita :) COD ve AC3 dışında oyun duyurusu yok, app duyurularında Youtube dışında elle tutulur bir şey duyurulmadı. Browser i çok çok kötü

Oyun konusunda kısır henüz ama yeni olduğundan olayı oda :). Ayrıca evet app konusundada eksik browser konusunda bence sony her zamanki gibi yine sınıfta kalmış durumda dediğiniz üzere. Henüz kullanma fırsatı yakalamadım pekde gerekli bişey olduğunu düşünmüyorumda artık yeni mobil telefonlar'da aynı oyun keyfini veriyor bence artık. Kişisel görüşüm bu şekilde :)

Sony nin işi çok zor ama yinede mantığı kavramışlar. Casual kesime de arcade severlere de açıklar.

http://www.psvitaturkiye.com/yoshida-kucuk-oyunlar-vitanin-buyumesine-yardimci-olacak/

• quote:

quote:

quote:

Sony nin işi çok zor ama yinede mantığı kavramışlar. Casual kesime de arcade severlere de açıklar.

http://www.psvitaturkiye.com/yoshida-kucuk-oyunlar-vitanin-buyumesine-yardimci-olacak/

okudumda yazıyı adamlar olanı biteni bile bile çıkarttılar aleti ama en azından dediğin gibi mantıklı hareket ediyorlar artık yeni küçük oyunlar Angry Birds tarzı büyük bir fenomen haline gelecek yapımlarda çıkar umarız PSvita içinde

• Şu aralar PS VITA için şu oyun aklımda. Bu gece USA Store'dan alasım var. Dehşet bir oyun PS VITA için. Aldığı notlar da çok iyi.

http://www.gametrailers.com/game/gravity-rush/15602

Ayrıca PS3'ün boşlandığı yok. Boşlanıyor olsa E3'de PS3'e exc. oyunlar gösterilmezdi. Gerçi çoğu 2013 yılında çıkacak ama PS3'de, PS VITA'nın da durumu şimdilik gayet iyi ama PS VITA için daha çok oyun çıkması gerekli.
  • PSN'e PS Vita'dan bağlanan kişiler PS3 arkadaş listesinde listenin en altında gözüküyor. Oynadığı oyun, kazandığı trophyler vs. yazmıyor. Yeni çıkan kablosuz kulaklıkta çoğu kişi sorunlar yaşıyor. Buna rağmen 4 aydır PS3 FW güncellemesi çıkmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

Şu aralar PS VITA için şu oyun aklımda. Bu gece USA Store'dan alasım var. Dehşet bir oyun PS VITA için. Aldığı notlar da çok iyi.

http://www.gametrailers.com/game/gravity-rush/15602

Ayrıca PS3'ün boşlandığı yok. Boşlanıyor olsa E3'de PS3'e exc. oyunlar gösterilmezdi. Gerçi çoğu 2013 yılında çıkacak ama PS3'de, PS VITA'nın da durumu şimdilik gayet iyi ama PS VITA için daha çok oyun çıkması gerekli.

Bak Yaz geldi. Malum sıcaklarla birlikte testesteron salgılaması artıyor. Şu fotolara bir sınır getirsen iyi olacak hani :)

Armaggeddon un dediği doğru, vita dan bağlanan ps3 de online olanı dual shock simgesi ile vita dan bağlananı vita konsol gövdesi ile ayırt edip görüyor ama ps3 deki kişi vitadaki kişiyi öyle görmüyor sanırım. 2 platform arasında sorunlar var. Adam akıllı bir çözemediler yazılım ayağını gitti.

• PS VITA'nın sistemi Windows Phone gibi olsa keşke. Windows Phone'dan açılan achievement'leri XBOX360'dan görebiliyoruz. Telefon ve konsol iyi entegre olmuş yani uyumlu bir şekilde çalışıyorlar.

PS VITA'da yapılan şeyler yukarıda da denildiği gibi PS3 kullanan kişi tarafından görünmüyor. Gerçi banane ama olsa güzel bir özellik olurmuş. En azından rakibi yapıyorken Sony neden yapmasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.