Şimdi Ara

Visual Studio için laptop

Bu Konudaki Kullanıcılar: Cactus Jack
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, işim gereği visual studio ve visual studio içinde hemen hemen her programlamayı kullanıyoruz ve bir laptop ihtiyacım var. Ofistekiler windows kullanıyor ancak apple'ın yeni m1 ve m2 işlemcilerine merak saldım. Sizce visual studio için mac iyi bir tercih mi(visual studionun win destekli olduğunu biliyorum ama apple hep daha stabil gibi geliyor) win laptop mu daha mantıklı veya başka görüşünüz varsa...

2.Ci sorumda apple tavsiye edenler için unity için hangi m1-m2 modelini tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cactus Jack -- 19 Haziran 2022; 2:10:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Visual Studio için laptop

MSI Creator Z16 A11UET-018TR Intel Core i7 11800H 32GB 1TB SSD RTX3060 Windows 10 Home 16" QHD Dokunmatik Taşınabilir Bilgisayar

• İşlemci tarafında daha güçlü bir modeldir.

https://www.hepsiburada.com/msi-katana-gf66-12ud-256tr-intel-core-i7-12700h-8gb-512gb-ssd-rtx3050ti-windows-11-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV00001FT7IC

• Visual studio için apple önerilmiyor anladığım kadarıyla? (Mace Win kurulsa bile mi win pc daha iyi, macos ta visual studio ne kadar etkin çalışıo kısıtlı bir versiyon mu bilmiyorum)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cactus Jack C kullanıcısına yanıt

Visual Studio yu ne için kullanacağınız önemli, visual studio ile ne geliştiriyorsunuz, html-css-javascript falan mı yoksa ağırlıklı olarak asp, c# falanmı kullanacaksınız. Ona göre seçim yapmalısınız.

Yani windows desktop uygulamarı geliştiriyorsanız, mac tercih edemezsiniz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.