Şimdi Ara

Vistada Resim Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1 Haftalık vista kullanıcısıyım, Resim bulunan klasörlerimde görünüm modu olarak büyük simgeler seçtigimde (resmi açmadan ufak karede) ön izleme göremiyorum.. Sebebi ne olabilir?

• belgelerıme gır adres kısmının altında gorunumler kısmına sırayla bas.
  • bende ondan bahsediyorum zaten :)
    büyük simgeler dedigim halde resimleri göstermiyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: SerCys

bende ondan bahsediyorum zaten :)
    büyük simgeler dedigim halde resimleri göstermiyor..

Resimleri açtığın klasörde yukarıda araçlar diye bir menü var oradan klasör seçeneklerini aç. Gelen menüden görünüm sekmesini seç. Aşağıdaki listeden "Her zaman simge göster, küçük resim gösterme " seçeneği işaretli ise onu kaldır ve uygula problemin çözülecektir diye düşünüyorum.
  • +1
  • Hım arkadaşlar ben durumu daha açıklayıcı yazıyım faka tsizin dediginiz gibi sorun cözülmedi.

My Bookumda bittornet.exe adlı virüs mevcuttu fakat vistaya bulaşmadıgını bildigim için taktım çalıştırdım, fakat vistaya bulaştı :) bunu ilk zamanlar görev yöneticisinden göremiyordum fakat exenin işledigi regedit satırlarında ve C:\windowsun içinde kendisini gördüm..

Bu linkteki arkadaşın açıklaması ve patch i ile durumu düzelttim
    http://forum.donanimhaber.com/m_10310569/tm.htm

benim şüpede oldugum durum bundan ibaret... Norton ile bilgisayarı tarttırdım herhangi bir virüs bulamadı..

Asıl işin ilginçligi; bilgisayarı açtınız 5 dk gibi bi süre resimlere istediginiz gibi erişebiliyorsunuz fakat, aradan 5 dk geçtikten sonra bu resimlere ulaşmayı denediyorum fakat önizleme yapılamıyor vistada resimler ön izleme olmadan önce daglı nehirli bi manzara resmi var hepsi o şekilde gözüküyor :(

• tekrardan döndüm :) sorun şudur arkadaşlar..
    içinde video olan bi klasör açtıgımda kesinlikle resimleri göremiyorum :( Kazaa Lite Codec pack vardı kaldırdım gene aynı durum devam ediyor :) Divx Arşivime girdigim an iptal resimler:) başka klasörde cep teliyle cekilmiş olanlar vardı onlara girdim gene aynı şekilde.. ayriyetten Videolar Listele simge vs.. hiç fark etmiyor video oldugu klasörü açtıgınızda direk iptal..
  • sorun kazaa codec packten kaynaklanıyomuş..
    vista codec pack yükledim sorun düzeldi..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.