Şimdi Ara

VİSTA SP2 yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • microsoft EMEA bülteninde yayımlanan bilgilere göre windows vista sp2 19 mayısta microsoft un resmi sitesinde final sürümü olarak yayımlanmaya baslıcak bildiğiniz gibi pek çok yeni özellikle beraber bilgisayarınızın uyku modundan cıkınca internete daha hızlı baglanma gibi özellikler barındırıcak bunun yanında office 2007 içinde sp2 30 nisanda server 2008 için 29 nisan da yayımlanmış olucak visual studio 2010 beta ise 29 nisanda yayımlanmaya baslanıcak...

• paylaşım için saol... ama sp2'nin yeni bir özellik getireceğini zannetmiyorum.. sadece var olanın yeniden elden geçirilmesi ve belki çekirdekdeti birkaç düzenleme artı şimdiye kadar çıkan yamalar.. bir süredir SP2RC kullanıyorum ama yeni bir tek özellik görmüş değilim.. eğer olsa idi sürüm adayı olarak adlandırılan versiyonunda da olması gerekmezmiydi???
  • acıkcası tam bir bilgim yok elime gecen dökümanda yeni bir iki özellik belirtiyordu ama ama ddgn gibi olabilir kullanmadıgımız bazı özellikler fln gündeme getirilmiş olabilir bide tüm versiyonlar için dream scene olabilir bu özellikler cunku cıkması bekleniyordu tüm vistalar için .
  • testçilere dağıtılan rtm sürümü torrentlerde dolaşıyor. "vista sp2 RTM escrow" adıyla ilgilenenlere....
  • quote:

Orjinalden alıntı: terminator

testçilere dağıtılan rtm sürümü torrentlerde dolaşıyor. "vista sp2 RTM escrow" adıyla ilgilenenlere....

evet bende var.. ama benim vistada sp2RC kurulum DVD'sine entegre olduğundan final sürümünü yükleyemiyorum.. yüklemek isterken eski sürümü kaldırın diyor.. ben eski sürümü ayrıyeten yükelemediğimden , vistayı yüklerken kurulum DVDsiyle geldiğinden kaldıramıyorum... ama en sağlıklı yöntem kurulum dvdsine entegre olanı.. diğer türlü kullanmam...

• İçimizden bazılarına yaramayan özelliklere geliştirme getirilmemiş olabilir , bu tamamen gene yönelik çıkmasından dolayı kaynaklıdır. Sonuçta her kesimin kullanma amaca farklıdır ve ben yinede herzaman için son sürüm daha iyi fikrindeyim işletim sistemlerinde.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.