Şimdi Ara

Vista Service Pack 1'i şimdiden indirin (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
0
Favori
24.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • halada çıkmadı yaw microsoft neyi amaçlıyor anlamadım
  • quote:

Orjinalden alıntı: veysel_7

halada çıkmadı yaw microsoft neyi amaçlıyor anlamadım

Millet Microsoft'a gıcık oluyor zaten.Sanırım daha çok gıcık olmalaını amaçlıyorlar
  • herhalde ayın 15 inde yayınlanacak
  • Yanıt: Microsoft İletisim Hatti'na

İyi günler windows vista sp1 türkçe internette ne zaman yayınlanacak? Şimdiden teşekkürler.

Sayın Yetkili,

Windows Vİsta Service Pack1 15 Nisan 2008 tarihinde Otomatik Update ile son kullanıcılar için tüm dillerde indirilebilir durumda olacak.

Saygılarımızla,

Microsoft İletişim Hattı

Tel: +90 212 336 6999
    E-posta: iletisim@microsoft.com
  • bu ne şimdi o salak ne biçim bilgi vermiş oto update istemeyen exe oalrak alamıyacakmı ayrıca 15 nisan nerden çıktı?
    eğer daha önce exe olarak yayınlanırsa ona bu lafları yedirmezmi cümle alem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ravers -- 10 Nisan 2008; 12:47:45 >
  • İi de oto update istemiyoruz.Direk torrent'le indireceğim ben.Siteden indirme bilgisini alsaydın keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkankylie -- 10 Nisan 2008; 13:06:54 >
  • ewt ama bana cevap olarak yazılan bu ben de siteden indireceğim ama yayınlanmadı ki
  • Otomatik güncelleme ve manuel yükleme arasında bir farkmı var arkadaşlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: blue mc

Otomatik güncelleme ve manuel yükleme arasında bir farkmı var arkadaşlar.

hiç bir fark yok kota sorunun yoksa netten indir çünkü elinde olmuş olur
  • sabredelim arkadaşlar. Salıya ne kaldıki...çarşamba çarşafa dolandı... perşembe perişanlık ....cuma, mübarek gün .....
  • 15 çıkacak diye bişi yokki onu nerden çıkardınız allah aşkına yaw

sitede yazmışmı?
  • microsofta gönderdiğim mail cevabı öyle hem 9 unda yayımlanacak diye bir şeyde yazmıyodu
  • yazıyordu

• quote:

Orjinalden alıntı: alphi

quote:

Orjinalden alıntı: blue mc

Otomatik güncelleme ve manuel yükleme arasında bir farkmı var arkadaşlar.

hiç bir fark yok kota sorunun yoksa netten indir çünkü elinde olmuş olur

Benim 512 mb cablo net.O yüzden 70 kb'la filan indiriyor.Windows Update'den indirmeye kalkarsam 10 saatte iner.Trrent'la indirirsem 3 saati bulmaz.O yüzden yani.
  • KESİN YATTI YANİ BU SP1 İŞİ 152İNE KADAR....
    BEN BÖLE SAÇMA İŞ GÖRMEDİM..

YOK GÖRDÜM MS DEN BAHSEDİYORUZ NORMAL....
  • Ya arkadaslar nedir bu acele SP1siz calismiyormu vista, bekleyin azcik daha. Ben almanca windowsta sp1i kurup test etmistim, acikcasi öyle cok mucize birsey beklemeyin.
  • 12.sinde çıkacak diyenler var 14.de çıkacak diylenler var bakalım biraz daha bekleyeceğiz. sp1 çıksın diye pc ye format atmıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: serkankylie
    Benim 512 mb cablo net.O yüzden 70 kb'la filan indiriyor.Windows Update'den indirmeye kalkarsam 10 saatte iner.Trrent'la indirirsem 3 saati bulmaz.O yüzden yani.

512mb bağlantı henüz yok, en az bir 5-10 yıl var öyle bir bağlantı için.
    512Kbit ile de teorik maximum hız 64KByte/s dir 70 indiremezsin.
    Eğer gerçekten 70KB/s ile indiriyorsan hızın 512den yüksektir.

quote:

İi de oto update istemiyoruz.Direk torrent'le indireceğim ben.Siteden indirme bilgisini alsaydın keşke.

Oldu olacak bir MS yetkilisi size torrent linki verseydi
  • quote:

Orjinalden alıntı: suphion

quote:

512mb bağlantı henüz yok, en az bir 5-10 yıl var öyle bir bağlantı için.
    512Kbit ile de teorik maximum hız 64KByte/s dir 70 indiremezsin.
    Eğer gerçekten 70KB/s ile indiriyorsan hızın 512den yüksektir.

quote:

İi de oto update istemiyoruz.Direk torrent'le indireceğim ben.Siteden indirme bilgisini alsaydın keşke.

Oldu olacak bir MS yetkilisi size torrent linki verseydi

512 kb demek istedim yanlış yazmıişşım.Bunun için yorum yapmana gerek yoktu sanırım

U torrent'le 70 kb'lere ulaştı ama sabit kalmııyor tabi 65'e filan düşüyor.O konuda haklısın.

Torrentnt konusuna da gelince.Zaten torrent linki vemesine gerek yok ki,bunu da neredn çıkardın.Torrente linki kopyaladığın zaman direk indiriyor.Bunun içinde yorum yapmasaydın keşke

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkankylie -- 10 Nisan 2008; 18:22:08 >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.