Şimdi Ara

Vista Service Pack 1'i şimdiden indirin (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
466
Cevap
0
Favori
24.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: psychomurder

quote:

Orjinalden alıntı: veysel_7

hala bi haber yokmu 18 martla ilgili sp1

bu 18 martta çıkabilir dediiiniz sp1 türkçe rtm'mi?

hayır final sürüm
  • Şimdi sp1 rtm yüklü sistemime direk final sürümümü kuracağım yoksa rtm'den finale update dosyası falan da çıkacak mı kısayoldan
  • RTM (released to manufacturing) yani final sürümünün bilgisayar üreticilerine gönderilen versiyonudur. RTM 'i yüklediğiniz taktirde zaten final sürümünü yüklemiş olursunuz Microsoft bu sürümü halka 18 Mart tarihinden itibaren açacak. Yani oradan indirelecek dosya ile RTM sürümü aynı dosya aslında.
  • quote:

Orjinalden alıntı: flow

arkadaslar sp1 ıle 64bitlik vistada imzalı surucu zorunlulugu ortadan kalkıyormu yoksa hala f8 ile acmaya devam mı edıcecez ?

yokmu bılgısı olan arkadaslar
  • quote:

quote:

arkadaslar sp1 ıle 64bitlik vistada imzalı surucu zorunlulugu ortadan kalkıyormu yoksa hala f8 ile acmaya devam mı edıcecez ?

yokmu bılgısı olan arkadaslar

Devam ediyor ama nette araştırırsan bunun için bir çözüm var.
  • arkadaşlar bir siteden buldum...

direkt link.. vista sp1 türkçe.. kurmadım ama ekleyen kişi RTM yani final olduğunu söylüyor..

http://fx.o3000.ru/dova2/Windows6.0-KB936330-X86.exe
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasankeyf

arkadaşlar bir siteden buldum...

direkt link.. vista sp1 türkçe.. kurmadım ama ekleyen kişi RTM yani final olduğunu söylüyor..

Hocam emin misin? Daha Microsoft'ta yok öyle birşey.
  • quote:

Orjinalden alıntı: TorwaK

RTM (released to manufacturing) yani final sürümünün bilgisayar üreticilerine gönderilen versiyonudur. RTM 'i yüklediğiniz taktirde zaten final sürümünü yüklemiş olursunuz Microsoft bu sürümü halka 18 Mart tarihinden itibaren açacak. Yani oradan indirelecek dosya ile RTM sürümü aynı dosya aslında.

Ya hocam yanlış söyledim,bu SP1'in betasını kurmuştum,onu demek istedim...Şimdi buna göre sorumu bidaha cevaplayabilir misin ?
  • sanırım önce betayı kladırıp rtm kurmalısın
  • quote:

Orjinalden alıntı: _VoRTeX_

quote:

Orjinalden alıntı: hasankeyf

arkadaşlar bir siteden buldum...

Hocam emin misin? Daha Microsoft'ta yok öyle birşey.

hocam direkt link dediğim microsofttan değil ftp sitesiden.. ama ben yüklemedim.. yükleyenler varmış.. merak edenler için koydum.. sorumluluk kabul etmem..

• Arkadaşalr yardım edermisinizingilice vista ultimate sp1 yükledim daha sonra türkçe yama vardı onu yüklemeye çalışırken bu yama bu sisitem için geçerli değildir diye uyarı veriyor.Vista sp1de böyle bir sorun var nasıl düzeltecez.Sp1den sonra ultimate extralarıda açamıyoz.Ordan dil paketlerini yükleyemedim.
  • 3 gün sonra resmi sitede çıkıyo zaten
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: waterman

arkadaşlar 11 mart tarihli önerilen güncellemeleri yaptınızmı? Özellikle kb946041 nolu güncelleme ( performans güncellemesi) ile açılış sırasındaki( bir dakika civarı süren) sinir bozucu bekleme ortadan kalkmış... bilginize...

flood olucak ama hocam senin yazıyı okur okumaz güncelledim bilg.i, bu güncelleme ile bikaç tane daha buuldu hepsini kurdum. normalde o yeşil çubuk 3 kez geçip bitiyodu.son zamanlarda 5-6ya çıkmıştı bu günc. ile 2,5'a indi saol

Arkadaşlar bu güncellemyi windows updateye defalarca taratmama rağmen bulamadım.Daha sonra microsoftun kendi sitesinden indirdim ve sistemime uyumlu olmadığı uyarısını verdi.Sistem 32 lik ultimate fikri olan varmı

• şimdi bu vista sp1 ingilizce son sürüm çıktı mı ?

bi de xp sp3 ingilizce son sürümü de soracam...ben yükledim ama v3.... bişeyler yazıyor..son sürüm değil galiba

bu konuda bilgisai olan va mı arkadaşlar ...
    teşekkürler
  • Vista ultimate 32 bit inglizce var bende. Sp1 kurdum yalnız dx 10.1 yazmıyor hem everestten hem pc wizarddan baktım dx 10 gösteriyor.
    Daha yeni kurdum biraz kullanayım görüşlerimi anlatacam. Yalnız ilk izlenimler iyi. Klasörleri daha hızlı açıyor sp 1 li vista.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi insicam -- 15 Mart 2008; 19:56:04 >
  • sp1 vista bende de var performans olarak ben eski hantallığının ortadan kalktığını gördüm ram tüketimi biraz artmış gibi geld uygulamalar daha hızlı açılıyor ve oyunlarda daha iyi performans veriyor.benim sorunuma çözüm bulacak arkadaş yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmetsary

sp1 vista bende de var performans olarak ben eski hantallığının ortadan kalktığını gördüm ram tüketimi biraz artmış gibi geld uygulamalar daha hızlı açılıyor ve oyunlarda daha iyi performans veriyor.benim sorunuma çözüm bulacak arkadaş yok mu?

merhaba ,ilk önce dil dosyasını yükleyip daha sonra sp1 i yüklersen sorun düzelir
  • sp1 kabul etmiyor ozaman 5 dilde çıktığı için sorumun cevabını buldum tam microsoftta has bir cevap vermişler http://www.vista123.net/content/language-packs-and-windows-vista-sp1
  • quote:

Orjinalden alıntı: rafii

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: waterman

arkadaşlar 11 mart tarihli önerilen güncellemeleri yaptınızmı? Özellikle kb946041 nolu güncelleme ( performans güncellemesi) ile açılış sırasındaki( bir dakika civarı süren) sinir bozucu bekleme ortadan kalkmış... bilginize...

flood olucak ama hocam senin yazıyı okur okumaz güncelledim bilg.i, bu güncelleme ile bikaç tane daha buuldu hepsini kurdum. normalde o yeşil çubuk 3 kez geçip bitiyodu.son zamanlarda 5-6ya çıkmıştı bu günc. ile 2,5'a indi saol

Arkadaşlar bu güncellemyi windows updateye defalarca taratmama rağmen bulamadım.Daha sonra microsoftun kendi sitesinden indirdim ve sistemime uyumlu olmadığı uyarısını verdi.Sistem 32 lik ultimate fikri olan varmı

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.