Şimdi Ara

Vista /Rapid Direct Download /Flash Get

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vista kurduktan sonra Flash Get ile Rapid-share dan direct download yapamaz oldum DAP ıda denedim sonuç ondada aynı dosyaları 2-3KB olarak görüyor... browsera linki yapıştırdığım zaman hemen download kutucuğu geliyor, RS de Direct Download işaretli... sorunu anlamadım gitti.

Vista ile ilgili bi problem kesin... Nasıl çözeriz arkadaşlar başına gelen varmı ?

(Rapidin programı kur demeyin yavaş indiriyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Haydoot -- 6 Nisan 2008; 23:10:18 >

• İndirceğiniz rapid linkine rapid sayfasına girdikten ve free seçeneğine bastıktan sonra geri sayım yapacaktır ve geri sayımın ardından download seçeneği çıkacaktır.bu ibareye tıkladıktan sonra zaten flashget indireyimmi diye soracaktır ama bundan önce gelen indirme uyarıları hep es geçiniz, yani o süre sayımı ekranını görmeniz gerekiyor öncelikle...sonra indirme sorgusunda parçalama sayısı gibi bir ibare vardır ve o orijinal olarak 5'tir.Onu 1 yapmanız lazım ki rapidshare'e tek koldan bağlanıp dosyayı sorunsuz indirebilesiniz...Bilgilerinize...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.