Şimdi Ara

Vista Puanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha önce böyle bir konu açıldı mı bilmiyorum. Açıldıysa yönetici arkadaşlar konuyu kapatabilir.

Herkes kullandığı laptop modelini ve vista puanını da yanına yazarsa
    belki yeni pc alacak ardaşlara bi nebze de olsa faydası olur.

Benim dizüstü
    Toshiba Qosmio F50-10G Vista puanı: 5.2

• TOSHIBA SATELLITE P300-133 VİSTA PUANI: 5.1
  • TOSHIBA SATELLİTE A210-128 VİSTA PUANI 4,5
  • Toshiba QOSMIO F50-10G Vista Puanı 5.2
  • bu vista puanı ne ya .Hiç vista kullanmadığım için mazur görün.
  • Asus M51SN PUAN 5.1
    EEE ne olmuş. şimdi bu vista puanını verdim de bilgisayarın herşeyini özetlemiş mi oldum?
    tabiki hayır!... hatta 5 farklı vista puanından sadece birini söylemiş oldum.

arkadaşlar vista puanının performansınız konusunda bir fikir verdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.
    örneğin LG P300'ün vista aero puanı 5.5 Ekran kartı ne biliyor musunuz? 256 MB Geforce 8600 GS.
    bunu daha iyi ekran kartı ve işlemcisi olupta aero puanına bakanlar iyi anlayacaktır.

anlayacağınız vista puanınız şu an için hiç bir anlam ifade etmiyor. Windows'un pazarlama stratejisiyle
    işletim sistemine koyduğu gereksiz bir program derim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: gamingmaster

Asus M51SN PUAN 5.1
    EEE ne olmuş. şimdi bu vista puanını verdim de bilgisayarın herşeyini özetlemiş mi oldum?
    tabiki hayır!... hatta 5 farklı vista puanından sadece birini söylemiş oldum.

arkadaşlar vista puanının performansınız konusunda bir fikir verdiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.
    örneğin LG P300'ün vista aero puanı 5.5 Ekran kartı ne biliyor musunuz? 256 MB Geforce 8600 GS.
    bunu daha iyi ekran kartı ve işlemcisi olupta aero puanına bakanlar iyi anlayacaktır.

anlayacağınız vista puanınız şu an için hiç bir anlam ifade etmiyor. Windows'un pazarlama stratejisiyle
    işletim sistemine koyduğu gereksiz bir program derim.

kesinlikle katılıyorum
  • ufak bir işlemle vista puanı değiştirilebilir,yani vista puanına aldanıp ürünlere yönelmeyin
  • haklısın ama en azından fikir verebilir. baksana bu konu açılalı ne kadar oldu insanlar vista puanı bile yazmadılar kaldıki 3d mark puanı istenilsin;)
  • Ne yani hiç bir işe yaramıyor bu vista puanı.
    Konfigrasyon değeri yükselodikce pc vistayı daha rahat çalıştırıyor. Buna bağlı olarakta
    vista puanı yüseliyor. Windows sırf görüntü olsun diye koyduklarını sanmıyorum.
    Tamam bi kriter değil ama vistanın o makinada daha rahat çalıştığını göstermez mi.
  • istersen notepad den ayarları 10 bile yapabilirsin.google yazarsen vista puanı hileler diye bir sürü şey çıkıyor.
    Ben vista paunınada 3d mark benchmark puanlarına da inanmıyorum hatta ve hatta oyunların önerilen ve maximum sistem ihtiyaçlarına dahi inanmıyorum.işlemcim hep testen kalıyodu ama full ayarlarla rahatlıkla oynuyordum fps düşmeden.Bunların hepsi yeni parçalar alınsın diye yapılıyor.o kadar çok bilgisyar parçası çıkıyor ki.Hepsi yalan dolan.

Hem konunun yeri burası değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.