Şimdi Ara

Vista kullanıyorum ama windows office yok ne yapmalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Windows vista basic kullanıyorum.Windows office programı yok nasıl yüklemem gerek ya da bilgisayarın bilmedigim yerde mi(Çok saçma ama yine de sorim dedim) Bana yardımcı olursanız sevinirim Tesekkur ederim okudugunuz için

______________________________________________________________________________
    ________________________________________________________________________________
    Yaşasın VİSTA___________________________________________________________
    _____________________________________________________________________________

• Windows işletim sistemine ek olarak Microsoft Office yazılımı ayrı olarak satılmaktadır. İşletim sisteminden ayrıca farklı bir cd 'den kurulumunun yapılması gerekmektedir. Sokakta ki bilgisayarcıdan yaklaşık 3 ytl 'ye bu cd 'yi temin edebilirsiniz.

Windows Vista'yı lisanslı alan arkadaşların Microsoft bütçesine destek amaçlı Microsoft Office 2007 'yi de satın almasını istiyoruz. Gönüllüler olarak herkesten bunu rica ediyoruz.
  • Windows Ofis diye bir program zaten yok ki
    Mic Ofis vardır

Pardon neyin gönüllüsüsün

Espiri mi yaptın şaka mı?
    Hehalde şaka olsa gerek

quote:

Orjinalden alıntı: MaviAteş

Windows Vista'yı lisanslı alan arkadaşların Microsoft bütçesine destek amaçlı
    Microsoft Office 2007 'yi de satın almasını istiyoruz.
    Gönüllüler olarak herkesten bunu rica ediyoruz.

• quote:

Orjinalden alıntı: tiske
    Pardon neyin gönüllüsüsün
    Espiri mi yaptın şaka mı?
    Hehalde şaka olsa gerek

linux gönüllüsü duydumda adamlar açık kaynak, paylaşım diye bi taraflarını yırtıyorlar

microsoft gönüllüsüde varmış. $$$$$$$$$$$$ bayılın...
  • Microsoft ile dalga geçtiğim bu kadar zor mu anlaşılıyor arkadaşlar? Almayın demek istiyorum tabi ki.
    Takma ismimin altında bulunan kişisel resmime de mi bakmıyorsunuz?
  • İyi de cümleyi öyle bir ciddi yazmışsın ki
    Sonunda smiley veya şaka olduğunu gösteren bir işaret olmayınca

Acaba dedik bir an için
    quote:

Microsoft ile dalga geçtiğim bu kadar zor mu anlaşılıyor arkadaşlar? Almayın demek istiyorum tabi ki.
    Takma ismimin altında bulunan kişisel resmime de mi bakmıyorsunuz?
  • Arkadaş gayet güzel yazmış. Vista'yı parası ile aldınız, Microsoft'a destek oldunuz. Office'i de parayla alın o zaman demeye getiriyor. Kendisi Pardus kullanıcısı galiba?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ukefeli

Arkadaş gayet güzel yazmış. Vista'yı parası ile aldınız, Microsoft'a destek oldunuz. Office'i de parayla alın o zaman demeye getiriyor. Kendisi Pardus kullanıcısı galiba?

Aynen böyle söyledim ufak bir farkla ;
    " Vista'yı parası ile aldınız " değilde " aldıysanız ", dedim o kadar. Zaten ilk önce sokaktaki bilgisayarcıda 3 ytl ye bulunuyor derken de lisans ile işi olmayanlara söylemiştim.

Yukarıda ki iletimin ikinci paragrafı sadece microsoft ürünlerine para verenlere bir sitemdi arkadaşlar. Pardus kullanın diye bir dayatma yapmaya hakkım yok ama microsoft'u lisanslı kullananlar arttıkça da içim sızlıyor, bunu söylemeliyim.

Ülkemizin dış ticaret açığına ek yapmış oluyorsunuz. Aldığınız microsoft lisansları ithal edilmiş ürün olarak gözüküyor. Paranızın bir kısmı devletimize vergi olarak gidiyor ama daha çoğu ABD'ye gidiyor unutmayın, demek istedim sadece üstü kapalı bir şekilde.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ukefeli

Arkadaş gayet güzel yazmış. Vista'yı parası ile aldınız, Microsoft'a destek oldunuz. Office'i de parayla alın o zaman demeye getiriyor. Kendisi Pardus kullanıcısı galiba?

Aynen böyle söyledim ufak bir farkla ;
    " Vista'yı parası ile aldınız " değilde " aldıysanız ", dedim o kadar. Zaten ilk önce sokaktaki bilgisayarcıda 3 ytl ye bulunuyor derken de lisans ile işi olmayanlara söylemiştim.

Yukarıda ki iletimin ikinci paragrafı sadece microsoft ürünlerine para verenlere bir sitemdi arkadaşlar. Pardus kullanın diye bir dayatma yapmaya hakkım yok ama microsoft'u lisanslı kullananlar arttıkça da içim sızlıyor, bunu söylemeliyim.

Ülkemizin dış ticaret açığına ek yapmış oluyorsunuz. Aldığınız microsoft lisansları ithal edilmiş ürün olarak gözüküyor. Paranızın bir kısmı devletimize vergi olarak gidiyor ama daha çoğu ABD'ye gidiyor unutmayın, demek istedim sadece üstü kapalı bir şekilde.

Sana katılıyorum ama iş sadece vistaylamı bitiyor?Acaba adsl yi kullanarak bırakmış olduğun kar?Pc indeki anakart ,hdd,ram v.b?Otomobil alırken vermiş olduğun para?Evde kullandığın müzik seti?Kullandığın cep telefonu?Dahada sayabilirim.Acaba bunlara vermiş olduğun para dış ticaret açığı doğurmuyormu?Her neyse pardus kullanınca ticaret açığı daralacaksa ,kimse m$ almasın o zaman.

• Ben elimden geldiğince Türk malı alıyorum ama bazen zorunlu olduğun durumlar vardır. Anakart işlemci gibi bunlara yapacak bir şey yok.
    Teknoloji 'yi hiç almamak herkes açısından daha zararlıdır. Fakat bu yazılımı almasak da olur. Oluyor yani. Microsoft zaten razı korsan kullanıma.
    Eğer hiç korsan kullanım olmasaydı bugün microsoft, microsoft olmazdı zaten.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.