Şimdi Ara

vista home premıum açılış logosu yokkkk yardım edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
7.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar home premıum kullanıyorum herşey norma l ancak pc açarken vista logosu hiç çıkmıyo sadece ilerleme çubugu var o kadar neden kaynaklanıyor bi yardım edin

sistem

p4.2.8 asus anakart 80+40 hdd 1024 ram 256 mb geforce ekran kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackknight85 -- 7 Mart 2007; 16:41:38 >

• bişeyden kaynaklanmıyor malesef vistanın açılışı öyle.. yani sadece microsoft corporation yazısı ve yeşil bi ilerleme çubuğu.. böyle bir işletim sistemine yakışmayan bir olay.. hiç olmazsa insan windows vista yazar dimi? ama yinede daha estetik bir açılış görmek istiyorsan : çalıştıra "msconfig" yaz, önyükleme sekmesinde GUI önyüklemesi yok seçeneğinin yanına işaret koyarsan açılış ekranı değişiyor.. standart ekrandan daha güzel ama yinede pek tatmin edici değil
  • zaten öyle herkeste bi tek sende değil..vista için logo belirlenmedi..masaüstünden önce uvarlak bi win simgesi geliyo yalnız o mu yok acaba?
  • masa üstünden önceki yuvarlak simge var açılışta yok o da zaten öleymiş acaba dedim bi tek bendemi böle :d
  • baslat>msconfig>boot(hemen ikinci sekme zaten)>no gui boot (isaretle)
  • quote:

Orjinalden alıntı: vincent mancini

baslat>msconfig>boot(hemen ikinci sekme zaten)>no gui boot (isaretle)

msconfig dediğiniz ne ben bulamadım bu arada benim vista ulitmate bende de logo yok ve yakışmamış vistaya görkemli bir açılış bekliyordum hayal kırıklığı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Su Samuru -- 11 Mart 2007; 19:32:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: patronokan

quote:

msconfig dediğiniz ne ben bulamadım bu arada benim vista ulitmate bende de logo yok ve yakışmamış vistaya görkemli bir açılış bekliyordum hayal kırıklığı oldu

Başlat/çalıştır/msconfig yaz/bott/no gui boot'u işaretle.
  • quote:

Orjinalden alıntı: buffy45

quote:

Orjinalden alıntı: patronokan

quote:

Başlat/çalıştır/msconfig yaz/bott/no gui boot'u işaretle.

yaptım tamam oldu da o vista açılıyor yazısı güzel olmadı daha sofistike bişeyler olmalı

• Service Pack ile belki değişik birşeyler yaparlar..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.