Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.152
Cevap
54
Favori
162.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Normal bir yataktan daha fazla özellikli bir yataktır. Herhangi olumsuz bir geri dönüş almış değiliz. Bu yataklarımız 10 yıl garantilidir. Çok yoğun bir terleme probleminiz varsa bunu azaltabilir, az bir terleme varsa da giderebilir.

İyi günler dilerim...

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• bence siteye bir yatak seçme rehberi yapsan belli kriterlere göre ürünlere yönlendirecek faydalı olur kanaatindeyim bir kaç ay içinde yatak almayı düşünüyorum bir sitede okuduğumu diğer site yalanlıyor her kes kendi telinden çalıyor ... ne kadar zor iş yatak seçmek
  • Ürünlerin birbirinden farklarını açıklamaya kalkarsak eğer 15 ürünün birbirleriyle eşleştirmesini yapmamız gerekir ki bu çok uzun bir iş olur. Fakat bu konuda bir yazı dizisi hazırlanabilir.

DRXX sizin de önerinizi yapılacaklar listesine yazdık. :) En kısa zamanda sitemizde yer alacaktır...

Teşekkür ederi iyi akşamlar dilerim.

• Gün içerisinde ankara içerisinde kapıda kredi kartı ile 12 taksit imkanı başlamıştır. 2 Temmuz Saat 19:00' kadar verilen siparişler Ankara ilinde ücretsiz kargo ve kapıda kredi kartı avantajlarımıza dahildir.

• Öncelikle ilginiz için teşekkürler,birkaç sorum olacak
    Yastıklarda kampanya var mı,
    Varsa internet sitenizdeki satış fiyatlarından %kaç indirim oluyor.
    Aynı yastık modellerinde; silver, gold, aqua jel vs seçenekler ve farklı fiyatlar var bunlar farklı malzemelerden mi oluşuyor?
    Birde çeşitli sitelerde 25-30 TL'ye satılan visco yastıklardan sattığınız yastıkların farkı nedir?
  • visco love deluxe modelinin 100*200 cm olanını almayı düşünüyorum ama sitenizde göremedim acaba bu ürünü satmıyormusunuz yoksa başka bir adımı var.örn high=deluxe?
  • Sattığımız yastıklar tamamen ural medikal markası olan visko love ürünleridir. Farkı kumaşı ve visco kalitesindedir. Diğer yastıklardan bu farkı vardır. 3 yıl garantili ürünlerdir ve bol çeşidi mevcuttur. Sitemizdeki fiyatlar indirimli fiyatlarıdır.

Delüxe modeline gelince de high modeliyle eş değer sayılabilecek bir üründür.

• Kampanyamız yenilenmiştir. Şimdiden alacakalra hayırlı olsun...

• Kampanya devam ediyor mu?
    Eğer devam ediyorsa; Kütahya'da ikamet ediyorum, ücretsiz kargo, 12 taksit imkanlarından ve hediye yastık fırsatından faydalanma şansım var mı?
    Son olarak, 90x190 ölçüsünde visco love high serisi yatağı çocuğum için almayı planlıyorum. Çocuğum için uygun mudur, yoksa başka bir modele mi (fiyat seviyesi aynı veya yakın) yönelmeliyim, neden?
    Cevaplarsanız sevinirim.
  • @immortALance nikli arkadaşımıza çok teşekkür ediyorum. Uzun yazışmalar sonucu 150 * 200 comfort modelini yaklaşık 1 ay önce aldım, özellikle hemen yazmak istemedim.

* İlgi alaka 10 numara
    * Kargo -paketleme inanılmaz güzel tasarlanmış, insan bi ara şüphe ediyor acaba bu paketten 150*200 yatak +2 yastık çıkacakmı diye :)
    * Ben comfort modelini tercih ettim, oldukçada memnunum. Vucuda verdiği tepki oldukça güzel, hemen vucudunuzun şeklini alıveriyor.
    * Üstündeki çıkarılıp-yıkanabilen kılf çok yumuşak ve güzel.
    * Yastıklar da son derece kullanışlı ( ben 3 senedir zaten visko yastık kullandığım için alışmam sorun olmadı.)

*Viskolove yatak gerçekten çok güzel, ilgilenen arkadaşın ilgi alakası ürünü bence daha ön plana çıkartıyor.

Murat
  • Msakdogan; güzel yorumunuz için teşşekkür eder iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

Sayın Maverick. Sizin için ise söyleyebileceğim şey; Kütahya'ya İş Bankası kartı çekimi yapamıyoruz ne yazık ki. İstanbul içerisinde ödemeyi gerçkleştirebilirseniz eğer ürünlerinizi kargoya o şekilde verebiliriz. Veyaz İzmit ili de olabilir. Burada ödeme yaptığınız taktirde kargo masrafı bizden olmak üzere size ürünü yollayabiliriz.

Çocuğunuz eğer 16 yaş altı ise standart modelini de düşünebilirsiniz. Eğer iki ürünü de alır yanına da birisini bulabilirseniz aslında kütahyaya da teslimat gerçekleştirebiliriz. Orada da 12 taksit imkanı uygulayabiliriz.

3 ürün olduğunda yakın illere teslimat yapabilmekteyiz. İsterseniz Kütahya için bir nakliye açabilir buradan da sorabiliriz.

• Çok pahalı geldi bana bu yataklar. Visco yastıklarla karşılaştığımda bir yatak 10 visco yastık ebatında 20 liradan tanesi olsa 200 etmesi lazım bu 500. 500'e bazalı yatak alınıyor rahatlıkla.
  • 450 de bazalı yatak alabilirsiniz. Bu kalitedeki bir visco yastığın tanesi ayrıca 65 lira :)

• Merhabalar,

4 yaşındaki oğlum için visko yatak almayı düşünüyorum fakat mevcut yatak boyutları 80x180 boyutlarında fakat sizin sunduğunuz tabloda bu ölçülerde visko yok ne yapılabilir.Çoçuklar için hangi modeli tavsiye edersiniz(terleme yapmayan) ve 80x180 boyutlarındaki yatak bulunabiliyorsa fiyatı ne olacaktır.

Eskişehirde yaşamaktayım visco yatakları nasıl teminedebilirim.
  • Üretilebilir bir ölçüdür fakat ona göre de fiyatlandırması farklı olacaktır. Bu fiyatlandırma genelde bir üst ölçünün +%20 kadarıdır. Standart modelini sizlere önerebilirim.

Ödemeyi de kapıda nakit olarak ptt kargo aracılığıyla yollayabiliriz. Daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

• emre bey
    bizim yatağın üzerinde kocaman sarı bir leke var
    içinden yastık da çıkmadığını daha önce telefonda da aktarmıştım

bu durumda aklımıza iade alınan yataklardan biri olduğu geliyor bir tek?!?

mümkünse içinden yastık seti de çıkacak yeni bir paket göndertebilir misin?

alalı 3 gün oldu hani neden şimdi söylüyorum.
    cunku paketi açan arkadaşlar havalandırmak için fermuarı açıp üzerindeki kılıfı kenara koymuşlar.
    bugun artık kullanalım yeteri kadar hava almıştır dedik ama kılıfı bir geçirdik ki sapsarı kocaman bir leke...
  • Hemen değişim için yazıyorum efendim. Özel mesaj ile bilgilerinizi verirseniz sevinirim. Bu konuda elimizden geleni yapacağız. Sıfır paketi 2 gün içerisinde teslim edeceğiz.

Oluşan bu durumdan dolayı özür dileriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 10 Ağustos 2010; 23:40:40 >

• şimdi resimleri eklemek için uğraşıyordum ki
    gerek bile kalmadı.

gece saat 23:40 da şikayet yazıyorum 23:50 de detay bile sorulmadan
    koşulsuz iade alınıyor.

söylenebilecek fazla birşey yok.
    helal olsun

emre bey özelden email adresini alabilirsem çektiğim fotografları yine de göndermek isterim.
    tekrar teşekkürler
  • Arkadaşlar ben malzeme mühendisliği okuyorum ve bu yatakların nelerden yapıldığını az çok biliyorum. İçeriğindeki malzemeler geri dönüşümden elde edilen polimer bazlı kimyasallar. Bu yatakların en büyük ham maddesi ise pet şişeler.

Üretim detaylarını bilmiyorum ama polimerler birbirine çok benzerdir ve ucuza kaçmak için insan sağlığına zararlı kimyasallar çok rahatlıkla sağlıklı olanlar ile yer değiştirilebilir. Alırken markasına ve varsa içerdiği maddelere dikkat etmenizde fayda var.
  • Piyasada herkes visco üretir oldu ama aralarında çok fazla fark var.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.