Şimdi Ara

Visko Love - İdaş - Yataş SELENA - Bambi Yataklarda Fırsat - Forumculara Özel İndirim Yatak & Yatak (95. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.152
Cevap
54
Favori
162.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bymarduk

"viskolove" yazınca "hediye çeki bulunamadı" ekranı geliyor ama.

tekrar deneyebilirseniz sevinirim.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: torku42

Emre bey anti-mate ozellikli modellerinizi attirmanizi rica edyorum, antibakteriyel pazarlama stratejisi ama anti-mate kilif tercih sebebi olur her turlu. Biz alirken sadece 101 dansite modelinizde vardi ne yazik ki.

Bunu özellikle ilettim kendilerine. :)

Artık çoraplarda bile antibakteriyel yazıyor, ''organik'' gibi bir şey oldu anlamını bilmese de yazıyor herkes ama müşteri açısından hiç bir değeri yok o yazının. Memleketin yarısı astım alerji ve o küçük mayt denen yaratıklarla aynı yatakta yaşıyoruz ve sıkı dokunmuş küçük gözenekli anti-mate kılıflar dışında yıkamayla vs. kurtulamıyorsunuz bunlardan, dolayısıyla kullanıldığı ürüne de katma değer sağlayacaktır.

Zorlayınca sizinde eksiğiniz bulunuyor:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 25 Şubat 2015; 7:55:52 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: tyll

viscolove.net ten V2005-L yastık siparişi vereceğim,

açıklamalarda S,M,L ebadları var yazıyor,sipariş esnasında ebad seçecek bir yer yok sanırım.

S,M,L ebadları tam olarak nedir ? teşekkürler.

Merhabalar;

Ürün ebatını belirten simgelerdir. İdeali 2005-L modelidir.

http://www.viskolove.net/Boyun-Destekli-Yastiklar,LA_205-2.html#labels=205-2 linkinde hepinin ayrı ayrı sayfası vardır. Oradan istediğinizi seçebilirsiniz. :) "viskolove" hediye çeki kodunu kullanmayı unutmayın. :)

teşekkürler,
    large olanı aldım siteden.

• quote:

quote:

quote:

Emre bey anti-mate ozellikli modellerinizi attirmanizi rica edyorum, antibakteriyel pazarlama stratejisi ama anti-mate kilif tercih sebebi olur her turlu. Biz alirken sadece 101 dansite modelinizde vardi ne yazik ki.

Bunu özellikle ilettim kendilerine. :)

Artık çoraplarda bile antibakteriyel yazıyor, ''organik'' gibi bir şey oldu anlamını bilmese de yazıyor herkes ama müşteri açısından hiç bir değeri yok o yazının. Memleketin yarısı astım alerji ve o küçük mayt denen yaratıklarla aynı yatakta yaşıyoruz ve sıkı dokunmuş küçük gözenekli anti-mate kılıflar dışında yıkamayla vs. kurtulamıyorsunuz bunlardan, dolayısıyla kullanıldığı ürüne de katma değer sağlayacaktır.

Zorlayınca sizinde eksiğiniz bulunuyor:D

Size katılıyorum. :) Bunu daha önce de belirttik zaten özellikle kullanılması için. Bir çok apre kullanılıyor bunu da özellikle eklemelerini bildirdim.

• quote:

quote:

quote:

açıklamalarda S,M,L ebadları var yazıyor,sipariş esnasında ebad seçecek bir yer yok sanırım.

Merhabalar;

http://www.viskolove.net/Boyun-Destekli-Yastiklar,LA_205-2.html#labels=205-2 linkinde hepinin ayrı ayrı sayfası vardır. Oradan istediğinizi seçebilirsiniz. :) "viskolove" hediye çeki kodunu kullanmayı unutmayın. :)

teşekkürler,

Merhabalar;

Ürünnünüz kargolanmıştır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

teşekkürler,

Merhabalar;

kendi kılıfıyla mı geliyor acaba yastıklar ?

ben boyun destekli yastık ilk defa kullanacağım,yani normal kılıflar bu tür yastıklara olmaz sanırım ?

• Boy180: Kilo 80
    165 Kilo 65

Hangi yatagı öneirrsiniz? Çok sert veya çok yumuşak tercih etmiyoruz.
    Viscolove için veya farklı markada olabilir 2*160 için uygun fiyat nedir?
    Yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

teşekkürler,

Merhabalar;

kendi kılıfıyla mı geliyor acaba yastıklar ?

ben boyun destekli yastık ilk defa kullanacağım,yani normal kılıflar bu tür yastıklara olmaz sanırım ?

Merhabalar;

Ürünün kendi kılıfı mevcuttur. Yıkanabilir özelliktedir. Ayrıca bir kılıf daha kullanabilirsiniz. standart yastık kılıfları uymaktadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: dartagnan1903

Boy180: Kilo 80
    165 Kilo 65

Emre bey, yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

quote:

165 Kilo 65

Merhabalar;

Bu stadartlarda sie visco olarak 70 dansite önerebilirim. İdeal olacaktır.http://www.viskolove.net/Airhole-Kampanyali,PR-147.html linkinden ürünü satınalabilirsiniz. "viskolove" hediye çeki kodunu kullanırsanız %15 indirim uygulanacaktır. Ödeme sayfasında ekstra %10 daha indirim oluşur.

Alternatif olarak lateks düşünülebilir. Bu modelde de ayrıca terlemeye karşı daha iyi bir çözüm mevcuttur. Visco yataklardan bir üst segmentte üründür.www.artilat-tr.com sitesinden megal-5 ve megal-9 modelini önerebilirim.

Ürünleri görmek isterseniz sizi ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız. :)www.viscoyatakmerkezi.com web sitesinden size yakın satış noktalarını görebilirsiniz.

• Bence konu donanımhaber standartlarının altında gidiyor, kısır döngüye girmiş demek yakışıksız olur belki ama rölantide gidiyor diyelim
    Donanıhaber bir işin en ince detaylarının konuşulduğu platformdur genelde ama sıcak fırsatlar başlığında olmasından sanırım fiyat ve tavsiye odaklı gidiyor sadece.
    Boyum şu, kilom bu, fiyat alayım şeklinde özetleyebiliriz hatta ben ezberledim ürün modellerini ve uygun kilo aralıklarını
    Fakat bunlar viskolove'ın kendi üretim sürecidir ve sadece o firma için anlam ifade ediyor, yani başka firmanın başka 70 dansite ürününde muhtemelen bambaşka tepkiler alacaksınız.
    Viskolove biz dansiteyle birlikte sertliğide orantılı attırıyoruz diyor önerilerini de ona göre yapıyor fakat bizde dansite artınca sertlikte artıyor yanlış algısı oluşuyor.
    Önceki sayfalarda dansitenin sadece yoğunluk olduğu, her 60 dansitenin yumuşak olmak zorunda olmadığı, sertliği etkileyen destek süngeri, İLD gibi faktörler olduğu yazılmış ama fazla açıklanmamış.
    Konu tek firmaya bağımlı bir şekilde ilerliyor, öyle olunca firma ve yetkilisi iyi niyetli de olsa onların bilgisi ve zamanı ölçüsünde sınırlıyoruz kendimizi, Bir yerden sonra visco hakkında değil viskolove hakkında bilgi sahibi olmaya başlıyoruz yada daha fazlasına ulaşamıyoruz.

İkinci bir önerim emre bey kendi haklı gerekçelerini sunup fiyat paylaşımı yapmıyor olsa da forum üzerinden, bizler pm'den birbirimize sen kaça aldın diye sormak yerine açıktan paylaşalım ödediğimiz fiyatları, satın alım aşamasındakilere faydası olur. Çünkü ben emre beyden iki hafta arayla iki farklı fiyat aldım herhangi bir zam gelmemesine rağmen o süre içerisinde ürünlere, kendisine hatırlatınca düşük olandan faydalandırdı ama bu işin çokta standardı yok gibi, ürünün satış ve stok durumu vs. etkiliyor belli ki.

%100 kimyasal bir üründe işin birde sağlık boyutu var ki o birilerinin güvenle kullanabilirsiniz demesiyle olacak bir şey değil zaten, amalgam dolguya diş doktoru zararsız bir şey olmaz diyor nörologla konuşuyorsun yapılmış yayinlar var uzak dur diyor.

Yazdıklarım durum tespitidir eleştiriden çok, ucuzuyla pahalısı arasında ki farktan emin olmadan çok paralar saçmayın bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torku42 -- 27 Şubat 2015; 3:11:40 >

• quote:

quote:

quote:

165 Kilo 65

Merhabalar;

Bu stadartlarda sie visco olarak 70 dansite önerebilirim. İdeal olacaktır.http://www.viskolove.net/Airhole-Kampanyali,PR-147.html linkinden ürünü satınalabilirsiniz. "viskolove" hediye çeki kodunu kullanırsanız %15 indirim uygulanacaktır. Ödeme sayfasında ekstra %10 daha indirim oluşur.

Alternatif olarak lateks düşünülebilir. Bu modelde de ayrıca terlemeye karşı daha iyi bir çözüm mevcuttur. Visco yataklardan bir üst segmentte üründür.www.artilat-tr.com sitesinden megal-5 ve megal-9 modelini önerebilirim.

Ürünleri görmek isterseniz sizi ağırlamaktan büyük memnuniyet duyarız. :)www.viscoyatakmerkezi.com web sitesinden size yakın satış noktalarını görebilirsiniz.

Torium daki şubeden Airhole kampanyalı modelini aldım. Emre Beyle orada tesadüfen karşılaştım. Kendisi çok ilgili bir satıcı. Ayrıca yatak konusunda oldukça bilgili görünüyor.
    Yanlız biraz can sıkıcı bir şey: 2 yastık hediye gelmesi gerekiyordu. çünkü Viscolove ın kendi sitesinde çok açık yazıyordu. Bunları da istedim, aldığımm yatak kampanyalı olduğu için yastıkları veremeyeceklerini söylediler. Ben de bir yastığı para ile aldım.
    Yatağı yarın getirecekler, Yatağı kullandıktan sonra ürünle ilgili olumlu olumsuz yorumları ayrıca yazacağım.

Şu yastık olayı haricinde Emre Beye teşekkür ederim, işini iyi yapıyor, bu devirde işini iyi yapan çalışan bulmak zor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

165 Kilo 65

Merhabalar;

Torium daki şubeden Airhole kampanyalı modelini aldım. Emre Beyle orada tesadüfen karşılaştım. Kendisi çok ilgili bir satıcı. Ayrıca yatak konusunda oldukça bilgili görünüyor.
    Yanlız biraz can sıkıcı bir şey: 2 yastık hediye gelmesi gerekiyordu. çünkü Viscolove ın kendi sitesinde çok açık yazıyordu. Bunları da istedim, aldığımm yatak kampanyalı olduğu için yastıkları veremeyeceklerini söylediler. Ben de bir yastığı para ile aldım.
    Yatağı yarın getirecekler, Yatağı kullandıktan sonra ürünle ilgili olumlu olumsuz yorumları ayrıca yazacağım.

Şu yastık olayı haricinde Emre Beye teşekkür ederim, işini iyi yapıyor, bu devirde işini iyi yapan çalışan bulmak zor.

Merhabalar;

Sanırım bir yanlış var ortada. Visko Lov'un katalog içerisinde ya da dışarısında yastık hediye ettiği bir ürün yok. Belki farklı bir satıcının sitesinde hediyesi vardır o ayrı bir konu. Zira varsa bir hediye o müşteriye verilir. :) Böyle bir düşüncemiz asla olmadı.

İyi günlerde kullanmanızı diler bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederim. Her türlü soru ya da sorununuzda bizi aramaktan çekinmeyiniz lütfen. :)

• immortALance kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

1-2 haftadır yatak araştırıyordum sonunda visko yataklarda karar kıldım.En son bugünde Emre Bey in açtığı bu konuya rastladım.Hemen şirketlerini aradım ve Telefonda Salih Bey ilgilendi..Çok ilgili ve iyi niyetli bir beyfendi. Gereğinden fazla yardımcı oldu.Fiyat konusuna gelince gördüğüm diğer firmalara göre en iyi fiyatı verdi.Visco love hıgh plus 140x200 olanını aldım ve Salih bey Aynı gün kargoya verdi.Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.Bakalım ürünler sanırım yarın bende olur.Ve sonrasında da ürün hakkındaki yorumlarımı yazarım...Tekrardan Salih Bey ve Emre Beye çok teşekkür ediyorum. İzmirdeki hiç bir visco love bayisi yardımcı olmazken Salih bey İstanbul'dan elinden geleninde fazlasını yaptı.Tekrardan Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baylan35

Merhaba,

1-2 haftadır yatak araştırıyordum sonunda visko yataklarda karar kıldım.En son bugünde Emre Bey in açtığı bu konuya rastladım.Hemen şirketlerini aradım ve Telefonda Salih Bey ilgilendi..Çok ilgili ve iyi niyetli bir beyfendi. Gereğinden fazla yardımcı oldu.Fiyat konusuna gelince gördüğüm diğer firmalara göre en iyi fiyatı verdi.Visco love hıgh plus 140x200 olanını aldım ve Salih bey Aynı gün kargoya verdi.Kendisine ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.Bakalım ürünler sanırım yarın bende olur.Ve sonrasında da ürün hakkındaki yorumlarımı yazarım...Tekrardan Salih Bey ve Emre Beye çok teşekkür ediyorum. İzmirdeki hiç bir visco love bayisi yardımcı olmazken Salih bey İstanbul'dan elinden geleninde fazlasını yaptı.Tekrardan Teşekkürler.

Merhabalar,

Mutlu edebildiysek ne mutlu bize. İyi günlerde kullanmanızı dilerim. Her türlü durumda çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. :-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konuda başka bir arkadaş daha vardı o artık güncel olarak konusuna cevap vermeyince size de özelden mesaj atmak durumunda kaldım ama gördüm ki güncel olarak konunuz ile ilgileniyorsunuz.

Buradan da durumu izah edeyim.

Bizimkilere çift kişilik visco love dua tec yatak aldık. Mükemmel ve ötesi tek kelime ile. Benim merak ettiğim tek kişilik çek yat tarzı ürünler var mı? Çek yat yok ise alternatifler neler? Direkt tavsiye alsam fena olmaz.

1,83 Boy ve 72 kilo fiziğe sahibim. Yıllardır çek yatta yatıyorum. Sert olduğu için haliyle uykuya dalana kadar çok sağa sola dönüyorum. Kalktığımda hafif ağrı oluyor sonra geçiyor ama biliyorum ki yaşım ilerledikçe bunun sıkıntısını çekeceğim.

Fiyat aralığı olarak iki tane ayrı ayrı tek kişilik almayı düşünüyorum. Ortalama 300TL (birim başına) gibi bir fiyat bilgim olmaksızın hayal ediyorum ama?

Not: İşim gereği sürekli bilgisayar başında bulunan biriyim. Yaşım 28 olmasına rağmen boyun ağrılarım yavaştan kronikleşmeye başladı bile. Tavsiye için bu da önemli bir durumdur diye belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exnuc -- 4 Mart 2015; 9:12:47 >

• Yatak konusuna anlık heyecanlardan uzak ve serinkanlı yaklaşılması taraftarıyım.
    Ucuz diyerek hiç bir markayı baştan elemeyin, pahalı diye hiç bir markaya kendinizi angaje etmeyin, görmeden denemeden sadece netten sipariş vermeyin.
    Ürünü mutlaka mağazasında inceleyin, sadece üstünde zıplamayın kılıfını açtırıp içine de bakın, verilen sünger kalınlıklarını doğrulayın.
    Etiketinde bir dünya şey yazabilir ve kılıflar genelde çok albenili ama içindeki bir parça sünger, açınca bumuymuş oluyorsunuz, o anlatılan uzay teknolojileri falan büyüsünü yitiriyor.
    Visco alıyorsanız bu meret terletiyor, terletmese bile eski serinliği arıyorsunuz bunu bilerek alın, visco terletmez yanlış yatak terletir lafları havada kalıyor.
    Latex alacaksanız ve %100 doğal olsun diyorsanız fiyatlar artıyor, yatsan breeze modelini açtım inceledim delikli sünger işte, soğan zarı kalınlığında ikinci bir iç kılıfı varbirde parasını haketmediğini düşünerek visco'da karar kıldım, en son 1150tl'ye bıraktı forumdan bir arkadaş. 100*200cm
    Emre beyde kendi sattığı doğal latex megal 9 modeli için 1100tl istedi 100*200cm için, ben yatağı incelediğim kadarıyla üretim tekniği vs. (dunlop) breez'le aynı ve breeze modeline göre daha ince süngeri, Biri 14cm, diğeri 9cm kullanmış. Latexlerde bir sürü kelime oyunu var bilmem 5 zonlu - 7 zonlu diye, yataktaki deliklerin çapını büyüterek o kısmı daha da yumuşatıyorlar özel birşey değil yani malzemeden çalmanın süslü söylenişi.
    Emre bey visco için sunduğu avantajı latex'te sunmaktan uzak ama satış sonrası hizmetlerini düşündüğünüzde visco için hala iyi bir alternatif ama her zaman diyorum daha ucuz modelleri ve fırsatları da değerlendirin denemeden kafadan elerseniz hata edersiniz. Konuyu sürekli takip edince bir firmaya angaje oluyorsunuz ister istemez.
    Emre beyden 100*200 cm yatak için aldığım peşin fiyatları da paylaşayım alacaklara yardımcı olur.
    Bambu= 740tl (kılıfı eski model, mağazalarda yeni kılıfıyla satılıyor bu model)
    High+ = 730tl
    Megal 9 = 1100tl

Bundan sonrası emre beyle ilgili şahsi fikirlerimdir
    Alışveriş sürecinde ilgiliydi, yardımcıydı ama benim tahminim foruma yazdığım yorumlardan dolayı kendince bir tavır takındı:) Son 24 saat içindeki hiç bir forum ve cep mesajına dönüş yapmadı en son ben aradım. Sizin böyle bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum kendisi forumu günlük takip eden ve cebinden her an ulaşabileceğiniz birisi ama o da insan tepkisini böyle göstermeyi seçti.
    İade sürecinde yatakla birlikte kılıfı da istiyor bilginiz olsun özellikle sordum, daha önceki sayfalarda zaten kılıfı atıyoruz müşterimizden de geri istemiyoruz vs. demişti.
    Yine 15 günlük deneme sürecinde müşterilerimize esnek davranıyoruz demişti ama yukarıda yazdığım gibi bununla ilgili hem forum hem mesajla ilettiğim talebime cevap bile vermedi.
    Bunları emre beye değil forumda ki arkadaşlar açısından fikri takip olması için yazıyorum, zaten kendileri yanlış ürün gönderdikleri için kesintisiz iade seçeneği de sundular ama biz yanlış gelen ürünü değiştirip kullanmayı uygun gördük.

İyi forumlar..

• quote:

Yatak konusuna anlık heyecanlardan uzak ve serinkanlı yaklaşılması taraftarıyım.
    Ucuz diyerek hiç bir markayı baştan elemeyin, pahalı diye hiç bir markaya kendinizi angaje etmeyin, görmeden denemeden sadece netten sipariş vermeyin.
    Ürünü mutlaka mağazasında inceleyin, sadece üstünde zıplamayın kılıfını açtırıp içine de bakın, verilen sünger kalınlıklarını doğrulayın.
    Etiketinde bir dünya şey yazabilir ve kılıflar genelde çok albenili ama içindeki bir parça sünger, açınca bumuymuş oluyorsunuz, o anlatılan uzay teknolojileri falan büyüsünü yitiriyor.
    Visco alıyorsanız bu meret terletiyor, terletmese bile eski serinliği arıyorsunuz bunu bilerek alın, visco terletmez yanlış yatak terletir lafları havada kalıyor.
    Latex alacaksanız ve %100 doğal olsun diyorsanız fiyatlar artıyor, yatsan breeze modelini açtım inceledim delikli sünger işte, soğan zarı kalınlığında ikinci bir iç kılıfı varbirde parasını haketmediğini düşünerek visco'da karar kıldım, en son 1150tl'ye bıraktı forumdan bir arkadaş. 100*200cm
    Emre beyde kendi sattığı doğal latex megal 9 modeli için 1100tl istedi 100*200cm için, ben yatağı incelediğim kadarıyla üretim tekniği vs. (dunlop) breez'le aynı ve breeze modeline göre daha ince süngeri, Biri 14cm, diğeri 9cm kullanmış. Latexlerde bir sürü kelime oyunu var bilmem 5 zonlu - 7 zonlu diye, yataktaki deliklerin çapını büyüterek o kısmı daha da yumuşatıyorlar özel birşey değil yani malzemeden çalmanın süslü söylenişi.
    Emre bey visco için sunduğu avantajı latex'te sunmaktan uzak ama satış sonrası hizmetlerini düşündüğünüzde visco için hala iyi bir alternatif ama her zaman diyorum daha ucuz modelleri ve fırsatları da değerlendirin denemeden kafadan elerseniz hata edersiniz. Konuyu sürekli takip edince bir firmaya angaje oluyorsunuz ister istemez.
    Emre beyden 100*200 cm yatak için aldığım peşin fiyatları da paylaşayım alacaklara yardımcı olur.
    Bambu= 740tl (kılıfı eski model, mağazalarda yeni kılıfıyla satılıyor bu model)
    High+ = 730tl
    Megal 9 = 1100tl

Bundan sonrası emre beyle ilgili şahsi fikirlerimdir
    Alışveriş sürecinde ilgiliydi, yardımcıydı ama benim tahminim foruma yazdığım yorumlardan dolayı kendince bir tavır takındı:) Son 24 saat içindeki hiç bir forum ve cep mesajına dönüş yapmadı en son ben aradım. Sizin böyle bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum kendisi forumu günlük takip eden ve cebinden her an ulaşabileceğiniz birisi ama o da insan tepkisini böyle göstermeyi seçti.
    İade sürecinde yatakla birlikte kılıfı da istiyor bilginiz olsun özellikle sordum, daha önceki sayfalarda zaten kılıfı atıyoruz müşterimizden de geri istemiyoruz vs. demişti.
    Yine 15 günlük deneme sürecinde müşterilerimize esnek davranıyoruz demişti ama yukarıda yazdığım gibi bununla ilgili hem forum hem mesajla ilettiğim talebime cevap bile vermedi.
    Bunları emre beye değil forumda ki arkadaşlar açısından fikri takip olması için yazıyorum, zaten kendileri yanlış ürün gönderdikleri için kesintisiz iade seçeneği de sundular ama biz yanlış gelen ürünü değiştirip kullanmayı uygun gördük.

İyi forumlar..

Merhabalar;

Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için tekrar teşekkür ederim. :)

Bir kaç konuda aydınlatmak isterim sizi. Herhangi bir mesajınıza ya da yorumunuza istinaden size bir tavır takınmam söz konusu değildir. Günlük olarak bir çok noktaya koşuşturuyoruz. Zamanımızın büyük bir bölümü bu koşuşturma içerisinde geçiyor. İnternete sürekli erişimimiz olsa da takip edebilme konusunda zaman zaman problemler yaşıyorum. Bundan dolayı cevaplamam da aksayabiliyor. :) Saat 21:32'de gelen mesajınızı gördüğümde saat 23:00 gibiydi ve o saatte rahatsız etmek istemedim.

Lateks ile ilgili olarak bir kaç konuda yanlış tecrübe edinmişsiniz sanırım. Doğal latekslerde üretim pişirme tekniğiyle gerçekleşir ve ürünü homojen pişirmek için de yüzlerce pin kullanılır. O görmüş olduğunuz delikler kullanılan pinlerden kalan deliklerdir. Bu deliklerin çapı elbette ayarlanabilmekte ve beden yapısını düşündüğünüzde belirli kesimlere ayırmak her yatak için ekstra avantaj sağlamakta. Ürün maliyeti hesaplanırken kullanılan malzeme oranı hesaplanmaktadır. Kullanılan hacim olarak değil. :) Bu sebeple o deliklerin dolusunun parasını ödüyormuş gibi hissetmeyiniz kendinizi. :) Bu sistemi visco yataklarda uygulayamıyorsunuz. Ancak ufak gözenekler açılabiliyor bunun da sebebi visco malzemesinin lateks kadar esnek ve dayanımı yüksek olmamasıdır. Eğer visco ya da sıradan süngere o hacimde delikler açarsanız o üründe çökme ihtimali aşırı yüksektir. Bu da gereksiz bir işlem olmasının sebebidir.

Visco ve lateks yataklar özelliğini materyalinden alan bir üründür. Bu sebeple yapısı oldukça basit şekildedir. Bir yay kullandıktan sonra o yayın üzerindeki dolgu malzemesine zarar vermemesi için keçesinden telasına bir çok ek madde kullanırsınız fakat visco ya da lateks yataklarda yay kullanılmadığından sadece tek ya da 2 katman yeterli olmakta. Bu sebeple "aaa bu muymuş" tepkisi oldukça doğal ki bir çok kişi bunu görüyor.

Ürün iadelerinde kılıf parası düşülmekte buna bağlı olarak kılıf sizde kalabilir. Herhangi bir sorun yok. Eğer değişim derseniz kılıf bedeli tarafımızdan ödenmekte bu sebeple kılıfın bizde kalması daha doğru. Bizdeki işlem de ne oluyor onu da açıklayayım size. Araçlarda mobilya taşırken aralarına destek yapıyoruz. Bu işe yarıyor. :) Sonuçta bir şekilde değerlendiriyoruz fakat tekrar başka birisine satılıyor diye düşünüyorsanız İstanbul'a geldiğiniz bir vakitte size kahveikram ederek merkezimizde gösterebilirim. İade ya da değişim olarak da öyle aşırı bir sürkülasyon da söz konusu değil zaten. :)

Bugün visco malzemeden daha maliyetli ve özellikli bir malzemeyi visco fiyatına almayı planlıyorsanız orada yanlış bir durum söz konusu olabilir. Ya malzemede sıkıntı vardır ya da satıcı neredeyse kar etmiyordur. Sonuçta bir ürünün satılma sebebi de para kazanmaktır. 7cm 80 dansite bir visco ürüne 750-800 tl veriliyorsa 9cm lateks 1100TL etsin artık. :)

Biz müşterilerimizi daima mağazalarımıza davet etmekteyiz. Eğer müşterimizin yakınında bir mağazamız varsa (İstanbul'da oturuyorsa illaki mesafesi trafik dahil 1 saati geçmez) müşterilerimizi mağazalarımıza davet ediyoruz. Misafirlerimizin çoğalması bizim için mutluluk verici. :) İl dışında yaşayan ürün sattığımız satmadığımız bir çok müşterimiz İstanbul'a geldiklerinde misafirimiz oluyor hatta. Bu diyaloğa önem veriyoruz.

Şahsım adına yanlış anlaşılmaya sebep olan sizi kırıcı bir hareketim olduysa özür dilerim... Biraz uzun bir yazı oldu her şeyi açıklamak istediğimden dolayı uzattım. Tekrar bizi seçtiğiniz için teşekkür eder iyi günler dilerim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Exnuc

Bu konuda başka bir arkadaş daha vardı o artık güncel olarak konusuna cevap vermeyince size de özelden mesaj atmak durumunda kaldım ama gördüm ki güncel olarak konunuz ile ilgileniyorsunuz.

Buradan da durumu izah edeyim.

Bizimkilere çift kişilik visco love dua tec yatak aldık. Mükemmel ve ötesi tek kelime ile. Benim merak ettiğim tek kişilik çek yat tarzı ürünler var mı? Çek yat yok ise alternatifler neler? Direkt tavsiye alsam fena olmaz.

1,83 Boy ve 72 kilo fiziğe sahibim. Yıllardır çek yatta yatıyorum. Sert olduğu için haliyle uykuya dalana kadar çok sağa sola dönüyorum. Kalktığımda hafif ağrı oluyor sonra geçiyor ama biliyorum ki yaşım ilerledikçe bunun sıkıntısını çekeceğim.

Fiyat aralığı olarak iki tane ayrı ayrı tek kişilik almayı düşünüyorum. Ortalama 300TL (birim başına) gibi bir fiyat bilgim olmaksızın hayal ediyorum ama?

Not: İşim gereği sürekli bilgisayar başında bulunan biriyim. Yaşım 28 olmasına rağmen boyun ağrılarım yavaştan kronikleşmeye başladı bile. Tavsiye için bu da önemli bir durumdur diye belirtmek istedim.

Merhabalar;

PM'inize cevap verdim.

Aklınıza takılan farklı bir şey olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

• Teşekkür etmekle beraber visco ürün dışında alternatif ürünler önermiyorsunuz sanırım?
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.