Şimdi Ara

ViscoPlus Tam Ortopedik Yatak' Fırsatı -Forum üyelerine özel kampanyalarla! (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.260
Cevap
56
Favori
88.130
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skuran

kargo elime dün ulaştı. gece yeni yastıklarımla yeni yatağımda yattım. ilk gün için yorumum gayet olumlu. sadece yastıkta biraz terleme sorunu yaşayacağımı sanıyorum onun haricinde eski yatağıma kıyaslayınca iyi ki almışım diyorum. umarım memnuniyetim de yatağım ömrü de uzun ömürlü olur....

Merhabalar,

İyi günlerde kullanınız, hayırlı uğurlu olsun.

Değerli paylaşımlarınız için teşekkürlerimi sunarım. ViscoPlus model en güvendiğimiz modellerdendir, dilerim konforu her iki ürün için de yakalarsınız:)

Herhangi bir durumda yardımcı olmak isterim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ormanci_61

yatağım 1 saat önce kadar elime ulaştı ama gerçekten ağır olduğu için kılıfını takmak çok zor tek başına.o yüzden herhalde ters taktım ve çok zorlandım:)) neyse daha fazla uğraşmadan işime geri döndüm.kısmetse akşam doğru şekilde kılıfını takıp yatacağım.teşekkürler kargibi ailesi.hayırlı satışlar....yatakla ilgili yorumlarımı ilerleyen günlerde yapacağım inşallah...

Merhabalar,:)

Çift kişilik yatakların kılıfını takmak biraz zaman alabiliyor, hak veriyorum:) Akşam geniş bir vakitte rahatlıkla takacağınız kanaatindeyim. Herhangi bir durumda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Değerli yorumlarınızı, deneyimlerinizi dört gözle bekliyoruz. Paylaşımlarınızı dinlemekten keyif duyarız, iyi günler dilerim:)

Tekrardan hayırlı olsun.

• bu gün kargo elime ulaştı beklediğimden ağırmış

yastıkları paketin içinde mi acaba daha açmadım da
  • iyi günler bende 160*200 visco yatak bakıyorum ve firmanız ilgimi çekti. fiyatı da ürünü denemek adına iyi olduğunu düşünüyorum. yanında 2 adet yastık hediye edildiğinden bahsediyorsunuz. bu yastıkların ölçüleri nedir? sitenizde 3 farklı yastık gözüküyor.
    ürünün sanalpazardan taksitle yada sitenizden kapıda nakit ödeme ile almanın fiyatı aynımıdır. yani kapıda nakit ödemeye ayrıca bir indirim yapılıyor mu?

ayrıca bilgilendirme için özel mesaj atıyorum ilgilenirseniz memnun olurum. iyi çalışmalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: gr4phics

bu gün kargo elime ulaştı beklediğimden ağırmış

yastıkları paketin içinde mi acaba daha açmadım da

Merhabalar,

Tekrardan hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanınız:)

Evet yastıklar rulonun içindedir, yatağı açınca ortaya çıkar:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: yakopsi

iyi günler bende 160*200 visco yatak bakıyorum ve firmanız ilgimi çekti. fiyatı da ürünü denemek adına iyi olduğunu düşünüyorum. yanında 2 adet yastık hediye edildiğinden bahsediyorsunuz. bu yastıkların ölçüleri nedir? sitenizde 3 farklı yastık gözüküyor.
    ürünün sanalpazardan taksitle yada sitenizden kapıda nakit ödeme ile almanın fiyatı aynımıdır. yani kapıda nakit ödemeye ayrıca bir indirim yapılıyor mu?

ayrıca bilgilendirme için özel mesaj atıyorum ilgilenirseniz memnun olurum. iyi çalışmalar

Merhabalar,

İlginiz için teşekkürler.

Hediye olarak göndermiş olduğumuz visco yastık ve ebatı:http://kargibi.com.tr/urun/visco-yastik
    Talep edildiği takdirde değişimini yaptığımız büyük ebatlı visco yastık ve ebatı:http://kargibi.com.tr/urun/visco-yastik-2

Hangi şekille alış-veriş yaptıysanız o fiyatın aynısı ödüyorsunuz. İster kapıda ödeme olsun, ister taksitli olsun hiç bir ek ücret, komisyon söz konumuz olmamaktadır, fiyatlarda değişme olmamaktadır; tamamıyla aynıdır.

İlgilenmekten, sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• Boyun, bel fıtığı olanlar için kullanımı uygun olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: until

Boyun, bel fıtığı olanlar için kullanımı uygun olur mu?

Merhaba,

Tabii ki. Tam ortopedik yapıya ve vücuda şekil veren ve şeklini alan özelliğe sahiptir. Beş bölgesel pocket spring teknolojisiyle her bölgeye farklı basınç uygular. Visco katmanıyla ortopedik ve konfor sağlar. Rahatlıkla düşünebilirsiniz.

Soracaklarınız olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

iyi günler bende 160*200 visco yatak bakıyorum ve firmanız ilgimi çekti. fiyatı da ürünü denemek adına iyi olduğunu düşünüyorum. yanında 2 adet yastık hediye edildiğinden bahsediyorsunuz. bu yastıkların ölçüleri nedir? sitenizde 3 farklı yastık gözüküyor.

Merhabalar,

Hediye olarak göndermiş olduğumuz visco yastık ve ebatı:http://kargibi.com.tr/urun/visco-yastik
    Talep edildiği takdirde değişimini yaptığımız büyük ebatlı visco yastık ve ebatı:http://kargibi.com.tr/urun/visco-yastik-2

Hangi şekille alış-veriş yaptıysanız o fiyatın aynısı ödüyorsunuz. İster kapıda ödeme olsun, ister taksitli olsun hiç bir ek ücret, komisyon söz konumuz olmamaktadır, fiyatlarda değişme olmamaktadır; tamamıyla aynıdır.

sanalpazar üzerinden sipariş verdim. yastıklarla birlikte iyi bir tercih yapmış oluruz umarım...biran önce teslim edilmesi dileğiyle tekrar iyi çalışmalar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kargibi

quote:

Merhabalar,

sanalpazar üzerinden sipariş verdim. yastıklarla birlikte iyi bir tercih yapmış oluruz umarım...biran önce teslim edilmesi dileğiyle tekrar iyi çalışmalar

Tekrardan Merhabalar,

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız :) Dilerim ViscoPlus konforuna kısa sürede erişirsiniz. Yatağınızı ve yastıklarınızı üretime aldık, en geç üç gün içerisinde ulaştırmayı hedefliyoruz.

Herhangi bir durum veya soracaklarınız olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım. Hoşçakalın:)

• 40 dns den aşağı yatak almayınız..
  • ürünü açtım ve denedim gerçekten güzel ve rahat bir uyku çektim,

ilginiz için teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgdskrkmz

40 dns den aşağı yatak almayınız..

Viscoplus yataklarda 60 dns değil mi zaten ?
  • http://www.sehirfirsati.com/deals/tum-turkiye/tt-visco-yatak-alisveris/23234226?ref=Search

40 dns yazıyor fiyatıda uygun, ürün hakkında yorum yapabilen varmı ?
  • mesajım bulunsun
  • bende bugün nette bayağı araştırma yaptım benim merek etiğim konu

normal kulanım ömrü ne kadar
    yay sistemi altaki resimdeki gibimi dir (her biri ayri ayri bez kaplanmış ve yerine göre degişik sertlikte )

• cgdskrkmz C kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Tavsiyeniz için teşekkürler.

ViscoPlus model 60 Dansite visco sünger katmanına sahiptir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cgdskrkmz

http://www.grupanya.com/alisveris/firsat/90190-therabed-yatak-kl?irc=d3-d3brec

60 dns fiyat hakkında ne diyorsunuz ?

Merhabalar,

Ürün içeriği ve firma hakkında bilgi belirtilmemiş bu yüzden bir şey diyemeyeceğim. Fakat resimlerden anlayacağım kadarıyla yalnızca sünger ve visco içeriyor, bu tarz yataklar tavsiyem değildir. Paket yaylı visco süngerli yataklar düşünebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: gr4phics

ürünü açtım ve denedim gerçekten güzel ve rahat bir uyku çektim,

ilginiz için teşekkürler.

Merhabalar :),

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanınız :)

Dilerim konforunuz sürekli olur. Herhangi bir durumda lütfen bildiriniz.
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.