Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (77. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.679
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: vegan

Merhabalar,

bana da öneride bulunur musunuz? Veganlara uygun yatak arıyorum. Yani hayvansal hiçbir madde içermeyen (keçe, at kılı vb dahil her şey)...

Bunun için firmayla iletişime geçmiştim hayvansal madde yok dedi. Ama yatağı incelediğimde tela kullandıklarını yazmışlar. Fakat telanın sentetik mi hayvansal mı olduğunu yazmamışlar, yani keçe olabilir. Tekrar firmaya sorsam mı bilmiyorum. Yoruldum.

Kampanyalı visco yataklardan almayı planlıyorum.

Bu konuda önerilerinizi ve söyleyeceklerinizi bekliyorum :)

Merhabalar;

Visco yataklarda hayvansal bir madde kullanımı yoktur. O konuda rahat olabilirsiniz. Tela Keçe gibi ürünler zaten visco yataklarda kullanılmamaktadır. :) Genellikle keçe olaraktır onlar. Yünden yapılmış olabilir. Bayiden değil de üreticiden öğrenmeniz daha yerinde olur. Bir de hayvansal ürün istemiyorum derseniz olayı ürün pazarlamaya yönlendirebilirler. Sadece sentetik mi değil mi onu sormanızı tavsiye ederim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: Atlas06

quote:

Merhabalar,

Www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-high.html

Web sitemize ve urunumuz yukaridadir. Fiyat olarak size pm atıyorum.

Eğer fıtık hastaliginiz varsa seçmeniz gereken model high modelidir. :-)

İlgi ve alakanıza teşekkürler. Yatak seçmek çok zor ismiş. Visco veya yaylı yatak konusunda karar verebilmiş değilim. Çok farklı bilgiler var. Galiba en iyisi bir doktora danışmak.

Visco yatak uygun bir ürün seçildiğinde bambaşka bir keyif vermektedir. :)

Yine de doktorunuza danışınız. Kendisi size en azından genel özelliklerini belirleyecektir.

Emre bey.
    Özel mesaj gönderdim. Cevap verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,

Www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-high.html

Web sitemize ve urunumuz yukaridadir. Fiyat olarak size pm atıyorum.

Eğer fıtık hastaliginiz varsa seçmeniz gereken model high modelidir. :-)

İlgi ve alakanıza teşekkürler. Yatak seçmek çok zor ismiş. Visco veya yaylı yatak konusunda karar verebilmiş değilim. Çok farklı bilgiler var. Galiba en iyisi bir doktora danışmak.

Visco yatak uygun bir ürün seçildiğinde bambaşka bir keyif vermektedir. :)

Yine de doktorunuza danışınız. Kendisi size en azından genel özelliklerini belirleyecektir.

Emre bey.
    Özel mesaj gönderdim. Cevap verirseniz sevinirim.

PM Attım :)

• quote:

quote:

quote:

Bel fıtığım var ve her sabah ağrılar ile uyanıyorum. Kendim 115 kiloyum. Eşim 67 kilo. Hangi yatağı tavsiye edersiniz.

Merhabalar,
    Eşiniz sert yataktan hoslaniyorsa high modeli ideal olacaktır. Kilo farklılığı var ve bu da yatak seçimini zorlastirmaktadir.

http://www.viskoloveshop.com/urun_detay.asp?id=1948

Bana önerdiğiniz ürün yanılmıyorsam bu. Forum üyelerine indirimden bahsetmişsiniz. Acaba ne kadar bir indrim söz konusu olur. Birde aşırı kilolu olduğum için visco yatakların bana uygun olmayacağını söylüyorlar. Bu konu hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Düzeltme: Ekleme

arkadaşım söylediğin yatakların hiç biri size uygun degil bence herkül yay sistemli ve üzerinde visco pedli en az 5 cm olmalı öyle bir yatak al çünkü söylediğin tüm yataklar pocket yay sistemli yataklardır ve 100 kilo ve üzeri için çok fazla mukavemet gösteremez.1. yıl sonunda yatagın ne hal aldığını göreceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: omur78

quote:

quote:

quote:

Bel fıtığım var ve her sabah ağrılar ile uyanıyorum. Kendim 115 kiloyum. Eşim 67 kilo. Hangi yatağı tavsiye edersiniz.

Merhabalar,
    Eşiniz sert yataktan hoslaniyorsa high modeli ideal olacaktır. Kilo farklılığı var ve bu da yatak seçimini zorlastirmaktadir.

http://www.viskoloveshop.com/urun_detay.asp?id=1948

Bana önerdiğiniz ürün yanılmıyorsam bu. Forum üyelerine indirimden bahsetmişsiniz. Acaba ne kadar bir indrim söz konusu olur. Birde aşırı kilolu olduğum için visco yatakların bana uygun olmayacağını söylüyorlar. Bu konu hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.

Düzeltme: Ekleme

arkadaşım söylediğin yatakların hiç biri size uygun degil bence herkül yay sistemli ve üzerinde visco pedli en az 5 cm olmalı öyle bir yatak al çünkü söylediğin tüm yataklar pocket yay sistemli yataklardır ve 100 kilo ve üzeri için çok fazla mukavemet gösteremez.1. yıl sonunda yatagın ne hal aldığını göreceksin.

Bu yaysız visco yatak 80d ve 7cm visco kalınlığı var. Bu herkül yay sistemi nasıl birşey acaba. Ayrıca bu bu sisteme sahip ve 115 kiloyu taşıyacak bir Yatak öneriniz varmı?

• 1 Yıl değil 10 Yıl sonrada görüşebiliriz bu konu hakkında. :) Ürünümüz 10 yıl garantilidir. Rahatlıkla kullanabilirsiniz. :) 80 dansite ürün yeterli olacaktır. Bunun bir üzeri 130 Dansite olarak vardır.

Herkül yay sistemi birbirine bağlı yaylardan oluşan, basıncı yayabilen. Konforu düşük fakat dayanımı yüksek bir yay sistemidir.

Ayrıca 7cm 80 dansite visco kaldıramazsa bu bahsettiğiniz 5cm visco pad nasıl kaldıracaktır. Kaldı ki yay üzerine kullanılan viscolar iyi markalarda 60, marka olmayanlarda 40-50 dansite kullanılmaktadır. :)

Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 20 yıla yakındır bu model kilo seviyesi yüksek kişilere satılmaktadır. :)

ekleme: Visko Love yaylı visco yatak üretmemektedir. Sadece Spring modelinde 80 Dansite visco elastik malzemeden imal edilen yaylar vardır. O da metal değil viscodur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 24 Mayıs 2012; 16:54:36 >
  • Valla araştırdıkça kafam iyice karışıyor.

• quote:

Valla araştırdıkça kafam iyice karışıyor.

Kafanızın karışmasına gerek yok aslında. :) Visco istiyorsanız doğru bir ürün.
  • quote:

quote:

Valla araştırdıkça kafam iyice karışıyor.

Kafanızın karışmasına gerek yok aslında. :) Visco istiyorsanız doğru bir ürün.

Emre bey, verdiğiniz yararlı bilgiler sayesinde visco yataklar hakkında çok şey öğrendim. Haftasonu yaylı ve visco yatak karşılaştırması yapıp karar verimiş olurum. Ama şuan visco daha yakın gibi. Çünkü daha önce kullandığım yaylı yataklardan hiç rahat edemedim.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vegan

Merhabalar,

bana da öneride bulunur musunuz? Veganlara uygun yatak arıyorum. Yani hayvansal hiçbir madde içermeyen (keçe, at kılı vb dahil her şey)...

Bunun için firmayla iletişime geçmiştim hayvansal madde yok dedi. Ama yatağı incelediğimde tela kullandıklarını yazmışlar. Fakat telanın sentetik mi hayvansal mı olduğunu yazmamışlar, yani keçe olabilir. Tekrar firmaya sorsam mı bilmiyorum. Yoruldum.

Kampanyalı visco yataklardan almayı planlıyorum.

Bu konuda önerilerinizi ve söyleyeceklerinizi bekliyorum :)

Merhabalar;

Visco yataklarda hayvansal bir madde kullanımı yoktur. O konuda rahat olabilirsiniz. Tela Keçe gibi ürünler zaten visco yataklarda kullanılmamaktadır. :) Genellikle keçe olaraktır onlar. Yünden yapılmış olabilir. Bayiden değil de üreticiden öğrenmeniz daha yerinde olur. Bir de hayvansal ürün istemiyorum derseniz olayı ürün pazarlamaya yönlendirebilirler. Sadece sentetik mi değil mi onu sormanızı tavsiye ederim. :)

Teşekkürler. Ama yün de hayvansal, yani onun üstünde de yatamam :)

Şu linklteki üründe tela kullanıldığını yazmış. (link ve marka verebiliyor muyum bilmiyorum ama...)
    Therabed Visko Yatakhttp://www.tmav.net/therabed-visko-yatak-160-x-200-cm.html

Benim baktığım yatak buydu.

Firmaya tekrar email yazdım. Ama artık ilk emailde, hayvansal madde olup olmadığını sormuştum. Şimdi sentetik olup olmadığını sordum, biraz geç kaldım galiba :) Bu konuda yalan söylerler mi bilmiyorum gerçi, yazılı çünkü. Yine de çok zor güvenmek. Bir yılı geçti bir yatak bulamadım.

Yatakmerkezi.com a da baktım ama fiyatlar benim için çok. Kampanyalı alacağım zaten bunu, güvenebilirsem :)

• Emre bey;pm attım ama dönüş yapmadınız
  • şehirfırsatında şu an satışta BRN visco yatak var

80 kilo olan birine brn atlantis modelini önerir misiniz fırsat sitesindeki , kullanım memnun olan var mı
  • Mrhaba @KeM's
    18 mayısta gonddermis olduğunuz pm e 19 mayısta bir cevap atmıştım ama ondan sonra sizden bir pm gelmedi bana. Kontrol ettim ama göremedim. Tekrar yollayabilir misiniz. Memnuniyetle cevaplayabilirim. :-)

• Dün yataş ve Yatsan bayileri gezdim.

Yataş bayisinde beğendiğim yatak ; Visco Fresh satıcı bayan 9cm visco ve 80 dasite olduğunu söyledi fiyat olarak 1726 yl dedi ama pazarlık etmedim.

Yatsan bayisinde beğendiğim yatak; Switzerland modeli ve fiyat olarak 1350 tl dedi pazarlık yapmadım. Yanlız yatsan bayisinde ki satış temsilcisi ile konuşurken ViscoLove yataklar hakkında bilgisi olup,olmadığını sorduğumda " Benden al diye söylemiyorum ama o yatağa sakın para vermeyin dedi" ve Visco Love yataklarda visco'nun gözeneklerinin olmadığı ve hava sirkülasyonun çok kötü olduğu söyledi.Emre bey acaba ViscoLove yataklarda gözenek mevcutmu,hava sirkülsyonunda herhangi bir problem varmı? Zaten önümüzde ki hafta Ankara Siteler deki ViscoLovebayisinde Visco high yatağı inceleyip kararımı veririm.
  • quote:

Dün yataş ve Yatsan bayileri gezdim.

Yataş bayisinde beğendiğim yatak ; Visco Fresh satıcı bayan 9cm visco ve 80 dasite olduğunu söyledi fiyat olarak 1726 yl dedi ama pazarlık etmedim.

Yatsan bayisinde beğendiğim yatak; Switzerland modeli ve fiyat olarak 1350 tl dedi pazarlık yapmadım. Yanlız yatsan bayisinde ki satış temsilcisi ile konuşurken ViscoLove yataklar hakkında bilgisi olup,olmadığını sorduğumda " Benden al diye söylemiyorum ama o yatağa sakın para vermeyin dedi" ve Visco Love yataklarda visco'nun gözeneklerinin olmadığı ve hava sirkülasyonun çok kötü olduğu söyledi.Emre bey acaba ViscoLove yataklarda gözenek mevcutmu,hava sirkülsyonunda herhangi bir problem varmı? Zaten önümüzde ki hafta Ankara Siteler deki ViscoLovebayisinde Visco high yatağı inceleyip kararımı veririm.

Merhabalar;

Açık hücreli olmaığını belirtmişler fakat açık hücrelidir. Bu konuda herhangi bir sorun yoktur. Bütün kataloglarda açık hücreli olduğu, gerekli sertifikalarda yine broşürlerimizde mevcuttur. :) Olmayan bir şeyi kataloğa koyamazsınız. :)

• quote:

quote:

Merhabalar;

Açık hücreli olmaığını belirtmişler fakat açık hücrelidir. Bu konuda herhangi bir sorun yoktur. Bütün kataloglarda açık hücreli olduğu, gerekli sertifikalarda yine broşürlerimizde mevcuttur. :) Olmayan bir şeyi kataloğa koyamazsınız. :)

Emre bey, zaten yatsan satış temsilcisinin tavrı benimde hiç hoşuma gitmedi. Hediye olarak verilen yastığın tam modelini bana söyleyebilirmisiniz acaba.

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar;

Emre bey, zaten yatsan satış temsilcisinin tavrı benimde hiç hoşuma gitmedi. Hediye olarak verilen yastığın tam modelini bana söyleyebilirmisiniz acaba.

Merhabalar;

V2005-L modeli Boyun Destekli Visco Yastık modelimizdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 27 Mayıs 2012; 16:11:07 >

• Yaklaşık 10 günlük bir araştırma demiyim daha çok sorma çalışmasından sonra Emre Bey'in gerek burada gerek diğer yerlerde göstermiş olduğu ilgiden dolayı kendilerini tercih ettim. Geçtiğimiz pazar günü yenibosnadaki mağazalarına gittim ve kendisiyle tanıştım. Bize uygun modelinin high modeli olduğunu tavsiye etmesi üzrine yatak ve baza şeklinde takımımızı aldık. Visko yatağa alışma sürecindeyim yataktan memnum fakat yastığa alışmak biraz daha uzun sürecek gibi duruyor.

İlgi ve alakasına çok teşekkür ediyorum. Yatak ihtiyacı olan bütün tanıdıklarıma kendilerine danışmalarını tavsiye edeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: technicalte

şehirfırsatında şu an satışta BRN visco yatak var

80 kilo olan birine brn atlantis modelini önerir misiniz fırsat sitesindeki , kullanım memnun olan var mı

Öneririm geçen kampanyadan ben aldım. Yorumlarım diğer bir postta vardır.

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=61455317
  • Merhaba,

Ben sıkıntımı anlatayım visco yatak bana uygun mudur değil midir diye belirtirseniz sevinirim.

Kısmetse eylül ayında düğünüm var. Yazın üstsüz yattığım dönemlerde sabah inanılmaz bel ağrısıyla uyanıyorum. Hatta yataktan bile kalkamadığım dönemler oluyor. Bunun yanında yaz aylarında da iyi terlerim. Boyum 1,94 kilom da 82.
    Eşimin de boyu 1,70 kilo 60. O da boyun ve sırt ağrıları çekmekte. Sizce bizim için visco yatak uygun mudur uygunsa hangi modeli uygundur öğrenebilir miyim?

Bir de bu dansite olayı nedir? Kullanılan süngerin kalınlığı mıdır acaba?
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.