Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tamery

Bu arada asıl sorum visco'yu Bodrum vb yazlık, sıcakyerlerde kullanan var mı?? O civarda bir visco love bayisi olduğunu gördüm, ama yinede sormak istedim. Güvercinlik tarafında bir yazlık aldık, o taraf çok yakın olmasına rağmen Bodrum'un iç kısımlarından çok daha serin oluyormuş söylenen göre. Biz visco'dan çok memnun olduğumuz için eski tip yaylı yatağa dönmek istemiyoruz, ama açıkçası evde çatı yok, olan 2 yatak odasının üstü teras, üstelik kullanılmayacak şu dönem, doğrudan güneş üzerinde odanın. Bu durumda sıcağın etkisiyle durum ne olur bilemiyorum. Odada klima olacak yine, bizim kilolarda klimasız zor hayat :-) , yinede o taraflarda kullanan var mı, bilgilendirebilirse çok sevinirim.

Bu arada önceki mesaja ek, visco yataklarda normal bazalardan değil, latalı baza kullanmak gerekiyor, yatağın hava alması için, pek fazla yerde bahsedilmiyor bundan, paylaşmak istedim. Herkese kolaylıklar dilerim....

sizin sorunuza burdaki arkadaş cevap verir.alttaki linke tıklayın.

http://forum.donanimhaber.com/m_39855158/mpage_1/f_/key_//tm.htm#39855158

• Şubat sonu satın aldığım Visco Love High modelini aynı gün evime gönderen, 3 ay ertelemeli taksit imkanı sağlayan, ancak evraklarını göndermediği için kendisiyle sonradan görüştüğümde kargo ile ayrıyeten gönderen, tüm görüşmelerimizde sorulan sorulara ve bilgileri nezaketle ve tatlı dille anlatan, kendisiyle birlikte ekibininde çok nazik olduğunu gördüğüm immortALance (Yunus Bey) e teşekkür ediyorum... Allah razı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamery

Bu arada asıl sorum visco'yu Bodrum vb yazlık, sıcakyerlerde kullanan var mı?? O civarda bir visco love bayisi olduğunu gördüm, ama yinede sormak istedim. Güvercinlik tarafında bir yazlık aldık, o taraf çok yakın olmasına rağmen Bodrum'un iç kısımlarından çok daha serin oluyormuş söylenen göre. Biz visco'dan çok memnun olduğumuz için eski tip yaylı yatağa dönmek istemiyoruz, ama açıkçası evde çatı yok, olan 2 yatak odasının üstü teras, üstelik kullanılmayacak şu dönem, doğrudan güneş üzerinde odanın. Bu durumda sıcağın etkisiyle durum ne olur bilemiyorum. Odada klima olacak yine, bizim kilolarda klimasız zor hayat :-) , yinede o taraflarda kullanan var mı, bilgilendirebilirse çok sevinirim.

Bu arada önceki mesaja ek, visco yataklarda normal bazalardan değil, latalı baza kullanmak gerekiyor, yatağın hava alması için, pek fazla yerde bahsedilmiyor bundan, paylaşmak istedim. Herkese kolaylıklar dilerim....

Merhabalar;

Buradan da ben size yardımcı olayım.
    Visco malzemesi ısıya ve basınca duyarlıdır. Bu sebeple ısı yükselmesinde yumuşama eğilimi alacaktır. Yatak modelinizi değiştirmemenizi tavsiye ederim. :)

Latalı konusuna gelirsek eğer latasız bazalarda kullanılması dezavantaj yaratmaz fakat latalı baza ürün performansını arttırır. Elbette bir artıdır. Bir kaç defa daha bu konuya değindik. Forum ortalarında mevcuttu.

Visco yatağın konforuna ulaşan gerçekten bırakmak istemiyor. :)

Bodruma ücretsiz kargolama yapabiliyoruz. Ödeme seçenelerimizi web sitemizde bulabilirsiniz ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 9 Nisan 2012; 14:15:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AdgU_OnLinE

Şubat sonu satın aldığım Visco Love High modelini aynı gün evime gönderen, 3 ay ertelemeli taksit imkanı sağlayan, ancak evraklarını göndermediği için kendisiyle sonradan görüştüğümde kargo ile ayrıyeten gönderen, tüm görüşmelerimizde sorulan sorulara ve bilgileri nezaketle ve tatlı dille anlatan, kendisiyle birlikte ekibininde çok nazik olduğunu gördüğüm immortALance (Yunus Bey) e teşekkür ediyorum... Allah razı olsun...

Merhabalar Erdal Bey;

Herhangi bir durumda elimziden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor tüm ekibimiz olarak. Memnuniyetinizi sağladıysak ne mutlu bize. İşimize daha çok sarılmamızı sağlıyor bu tür olumlu görüşler. Bizi seçtiğiniz için ben teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dilfikar

Dün modokoda bizde yatak ve baza araştırması yaptık. Bütün satıcılar visko yatakları tavsiye ediyorlar. Marka olarak Visko love ve Yataş arasında kaldık. Yataş yılların markası ama viskolove'ı da kaliteli buldum. Acaba hangisini önerirsiniz. Birde baza alırken nelere dikkat etmeliyim acaba..

Merhabalar;

Visco yatak alacaksanız eğer Yataş'tan daha üstündür Visko Love yatakları. Visko Love 20 yıldır yaklaşık üretimini gerçekleştirir visco yatakların. Yataş üretimi kendisi yapmıyor. Zira 2 yıl öncesine kadar Visko Love'dan temin ederdi. Baza alırken latalı alabilirsiniz. Eğer yeriniz yakınsa sizi Maltepe şubemizde ağırlamak isteriz. Ürün çeşitliliği yüksek bir mağazamızdır. Bir çok ürünü görebilirsiniz.

FArklı sorunuz olursa cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

• Merhaba;
    istikbal reklamlarında yeni çıkan visco jel yataklar konusunda bilginiz varmı? nasıl önerirmisiniz?
  • immortALance,

İşbir comfort modeli hakkında yorumun olurmu?

Yaşadığım tecrübeyi forumda paylaştım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eaz -- 9 Nisan 2012; 14:56:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DUKE_ouranus

Merhaba;
    istikbal reklamlarında yeni çıkan visco jel yataklar konusunda bilginiz varmı? nasıl önerirmisiniz?

bende onu araştırıyordumki öğrendiğim kadarıyla yaylı yatak üstü visco katmanlı yataklar hiç tavsiye edilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

Merhaba;

bende onu araştırıyordumki öğrendiğim kadarıyla yaylı yatak üstü visco katmanlı yataklar hiç tavsiye edilmiyor.

hocam bende aradım sordum istikbali , adam dediki bu normal visco değil zaten dedi değişik bir jel içeren pad varmış en üst tabakada. değişik teknolojiymiş..
  • quote:

quote:

quote:

Merhaba;

hocam bende aradım sordum istikbali , adam dediki bu normal visco değil zaten dedi değişik bir jel içeren pad varmış en üst tabakada. değişik teknolojiymiş..

arkadaşım tamda bu soruyu sormuştumki cevabıda geldi az önce istersen bir bak.

http://forum.donanimhaber.com/m_39855158/mpage_12//tm.htm#59598557

visco zaten vucudun şeklini alan hareketli bi madde,e altındaki yaylı yatakta harereketli olunca pek iyi olmuyor .o yüzden altında latex katman yani sert sünger olan yataklar tavsiye ediliyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba;

visco zaten vucudun şeklini alan hareketli bi madde,e altındaki yaylı yatakta harereketli olunca pek iyi olmuyor .o yüzden altında latex katman yani sert sünger olan yataklar tavsiye ediliyor.

hocam zaten istikbalin bu viscojel yatağında yay yokmuşki..

http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/tum-yataklar/viscojel-energy-yatak

sert sünger üzerine viscojel teknolojisi , diğer visco yataklara nazaran en büyük avantajı terletmemesi ve vücuda hava aldırması aynı zamanda anti bakteriyel ve anti koku özelliği falan varmış.. en iyisi bayiye gidip görüp denemek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: eaz

immortALance,

İşbir viscoları fiyatları değerinin daha üzerinde olsa da güzel yataklardır. Uyum problemi olabiliyor. Bunu sıradan bir yatak aldığınızda da çok profesyonel bir yatak aldığınızda da yaşıyorsunuz. Ürüne göre bu yüzde artıyor veya iniyor. Biz bunu ücretsiz değişim garantisiyle aşmaktayız. En geç 3. üründe sorun tamamen ortadan kalkmaktadır.

İşbir'in comfort modeli kalın ve soft bir viscoya sahiptir. Bu ters etki yapmış olabilir. Biraz daha sert ürünlere yönelebilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba;

hocam zaten istikbalin bu viscojel yatağında yay yokmuşki..

http://www.istikbal.com.tr/yatak-ve-baza/yataklar/tum-yataklar/viscojel-energy-yatak

sert sünger üzerine viscojel teknolojisi , diğer visco yataklara nazaran en büyük avantajı terletmemesi ve vücuda hava aldırması aynı zamanda anti bakteriyel ve anti koku özelliği falan varmış.. en iyisi bayiye gidip görüp denemek lazım.

bence bu soruları birde @immortALance kullanıcı isimli arkadaşa sor,bu işlerden o çok iyi anlıyor.ben sadece kendime almak için araştırıyorum pek anlamam bu işlerden.

• dün bütçem doğrultusunda benim en uygun olan istikbalden viscolex yatak aldım(senet ile aldığım için benim için uygun oldu). 7cm ve 60dbs imiş. 150 ye 200 ü aldık. Yatak bugün gelicek eşim 45 ben 65 kiloyum. 60dns yetermi acaba bizim için? bide üstüne yine istikbalden microfiber su geçirmez façalı alez aldık , alez visco özelliğini kaybettirirmi?
  • quote:

dün bütçem doğrultusunda benim en uygun olan istikbalden viscolex yatak aldım(senet ile aldığım için benim için uygun oldu). 7cm ve 60dbs imiş. 150 ye 200 ü aldık. Yatak bugün gelicek eşim 45 ben 65 kiloyum. 60dns yetermi acaba bizim için? bide üstüne yine istikbalden microfiber su geçirmez façalı alez aldık , alez visco özelliğini kaybettirirmi?

Yatak olarak kilonuz sorun olmaz. Alez kalınsa visco malzemesinin vücudu kavrama özelliğini kalınlığı ölçüsünde düşürmektedir. Çok kalınsa eğer ince bir modelle değiştirebilirseniz daha iyi verim almış olursunuz.

İyi günlerde kullanınız. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 10 Nisan 2012; 13:24:41 >
  • http://www.markapon.com/firsat/visco-mybed-yatak/7793

bu yataktan alan var mı arkadaşlar? hava kanalları ile terletme sorununu hallettik demişler ama bi de kullananların yorumu alsam iyi olur. gerçi her türlü benim şimdiki yataktan iyidir, şekli şemali yok artık benimkinin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Orijinalden alıntı: eaz

immortALance,

İşbir viscoları fiyatları değerinin daha üzerinde olsa da güzel yataklardır. Uyum problemi olabiliyor. Bunu sıradan bir yatak aldığınızda da çok profesyonel bir yatak aldığınızda da yaşıyorsunuz. Ürüne göre bu yüzde artıyor veya iniyor. Biz bunu ücretsiz değişim garantisiyle aşmaktayız. En geç 3. üründe sorun tamamen ortadan kalkmaktadır.

İşbir'in comfort modeli kalın ve soft bir viscoya sahiptir. Bu ters etki yapmış olabilir. Biraz daha sert ürünlere yönelebilirsiniz.

Yardımın için teşekkür ederim.

• Mrb, Ben bel fıtığından 4 sene önce ameliyat oldum, eşimde bel fıtığı hastası. Ben 185 cm 105 kg, eşim 167cm 65kg. 15 yıldır yataş blue star yatak kullanmaktayız. son zamanlarda sabahları kalkınca belimizde aşırı ağrı oluyor. Yatağı değiştireceğiz. Hangi özelliklerde yatak almamızı tafsiye edersiniz. Marka modelde belirtirseniz sevinirim. Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nukal

Mrb, Ben bel fıtığından 4 sene önce ameliyat oldum, eşimde bel fıtığı hastası. Ben 185 cm 105 kg, eşim 167cm 65kg. 15 yıldır yataş blue star yatak kullanmaktayız. son zamanlarda sabahları kalkınca belimizde aşırı ağrı oluyor. Yatağı değiştireceğiz. Hangi özelliklerde yatak almamızı tafsiye edersiniz. Marka modelde belirtirseniz sevinirim. Saygılarımla.

Merhaba 90*190 bluestar yatak bendede var sabahları dayak yemiş gibi kalkıyorum belim agrıyor ve gün içerisinde kendiliginden düzeliyor. Dediginiz gibi 14 15 yıldırda ben kullanıyorum aceba yatak özelligini mi kaybetti ?
  • yıllardırr yataş kullanıyoruzz
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.