Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Eğer İstanbulda iseniz tüm firmalara bakın Fiyatları ürünleri karşılaştırın. Sonra Fabrika olarak POLYA Yatak Firmasına bakın Üretim fabrikası

www.polyayatak.com

212- 422 77 69- 212 422 77 70
    Sonuç olarak; Bireysel Satış yapmaya başlamışlar Bu alternetifide değerlendirin almasanız bile ürünü ve fiyatı karşılaştırısınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi åziz -- 20 Nisan 2010; 22:14:24 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: oktaylust

Bellona & İstikbalde kampanya varmış arkadaşlar nasıl sizce bu markanın visco ürünleri? Detaylı bilgi bulamadım sitesinde. Sadece ebatları ve fiyatları yazıyor. 150x200 için 600 TL

Visko Love Delüxe 150x200 750 TL diyor bunu mu alsam yoksa bellona veya İstikbali mı? Bütçem bu aralarda arkadaşlar bu yüzden bu markalar arasında kaldım.

Ayrıca Natural Visco diye birşey var birde bunlar nasıl? Dezavantajı mı var yoksa avantajı mı? Almalı mı, uzak mı durmalı? Visco Love da fiyatı biraz makul geldi ve 2 adet yastık hediyesi var o yüzden bir sorayım dedim.

teknik konularda hiç bilgim yok..buraya danıştım pm attım ama bilgi dönüşü yapılmadı..

2 hafta önce Bellona Memory Form 150x200 ebatında yatak aldım. (7 taksit 525 tl)

istikbal ve bellona arasında etiket dışında fark olduğunu zannetmiyorum

uykum daha kaliteli ve bel ağrısı ile uyanmıyorum.daha iyi bir yatak denemediğim için bilgilerim buraya kadar..
    memnunum..

• medline yataklar hakkinda bilgisi olan var mi?

ben 100 kilodan fazlayim
    bunun icin bi modeli var.
    fiyati 1200 lira civarinda.

fikirlerinizi alabilir miyim?
  • @isbir visco
    ben 120 kiloyum esim 50 kilo
    visco ozellikli hangi modeli tercih etmeliyim?(100+ modelini alirsam bu sefer de esime sert gelmez mi bu yatak?)

visco modeller disinda bu sartlar altinda hangi modeli tercih etmeliyim?
  • Yeni bir Kullanıcı olarak ben de yorumlarımı yazayım:

- Yaklaşık 15 gün oldu İşbir visco confort modelini tercih ettik,

- Son zamanlarda yataş blue star yaylı yatakta her sabah bel ağrısıyla kalkar olmuştuk,

- Zaten değiştirme nedeni sürekli bel problemi yaşamamız oldu.

- Şu ana kadar memnunuz, bel ağrısı şikayeti yok gibi, uzun vadede sonuçları göreceğiz

- Yatakta değil suyun üzerinde sırt üstü yatıyor hissi veriyor

- Bunun nedeni sırtınızın her noktasına eşit baskı yapıyor bir hafiflik hissediyorsunuz

- Yaylı yatak belli noktalara baskı yapıyor bel bölgesi boşlukta kalıyor aradaki fark bu

- Koku olayı: ilk geldiğinde vardı, fakat 2. hafta sonunda odaya girdiğinizde bir şey hissedilmiyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: paladin_v

@isbir visco
    visco ozellikli hangi modeli tercih etmeliyim?(100+ modelini alirsam bu sefer de esime sert gelmez mi bu yatak?)

Bakınız:http://www.isbiryatak.com/kilonuza.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kıdemli Yarbay -- 13 Haziran 2009; 1:30:35 >
  • aziz kullanici isimli arkadasim,sormak istedigim birkac soru var benim aklim fazlasiyla karisti,cep numaraniz varsa size ulasmak isterim,bilgi ve deneyimlerinize ihtiyacim var.tskler
  • aziz arkadaşım

formu okudum sadece bir yerde yatağının markasının doğtaş olduğunu söylüyorsun ama hiç biryerde yatğın hakkında bir görüş bildirmemissin. o uzun görüşlerini yatağın hakkında sıralasanda faydalansak memnunsan bende doğtaş almayı düşünüyorumda
  • visko yatakta fiyatı uygun ve işin ehli olan ural medikal var.50 ülkeye ihracat yapıyor çok iyi bildiğiniz Türkiyedeki markların yatağınıda onlar yapıyor.www.viskolove.com bakarsanız iyi olur bölge bayilerinde telefonları var.özellikle hıgh modelini inceleyin
  • @isbir visco

viskolove yataklarına bakarsanız iyi seçim olur.100 plus yumuşak bir yataktır eşinize sert gelmez size çok yumuşak gelr bir bayie denemeden karar vermeyin
  • herhalde en güzeli şu; vasat bir ortopedik yatak ve onun üstüne viscon şilte almak lazım herhalde uygun olurr

ama yazılanlarda aklımı çok karıştırdı 100kilo ve üzeri en az 75d olmalı deniyor ama yatak fiyatları nerdeyse 2-3000 ytl den başlıo
  • yatsan dan visco midnight serisi hakkinda bilgisi olan varmi?kalite bakimindan nasildir?
  • arkadaşlar, dogtaşta visko dream yatak 7cm 70dns visko + 13cm 35dns sünger(yukarda bahsedilmiş) 699tl 4 ay ertelemeli 12 taksit. ben 75-80kg eşim 60 kg ağırlındayız. fiyat uygun görünüyor. yatak kalitelimidir rahat edermiyiz?
    sonuçta benim derdim uyku sırasında çok fazla dönme ihtiyacı hissetmem. visko yataklarda buna çözüm bulduğunu idda ediyorlar. denemek için uzandın , cidden yatak sizi sarıyor . tabi 30 sn durudum üzerinde. sizce nasıldır bu yatak? teşekkürler..
  • Aynı bel sorunu için viscoyu tercih ettik, kullandığımız ortopedik denen yaylı yataklar aksine bel ağrısına sebep oluyordu.

Fakat viscolar pahalı birçok kişiden araştırdıktan sonra tavsiye ile işbirden 160x200cm 1250tl/5 taksite aldık, ama bel ağrısından eser kalmadı, yaylı yataklarda bel fıtığı olmamıza ramak kalmış.

Herkes memnun olur mu bilinmez ama biz memnunuz, Koku var denen kimyasal koku da 1-2 ay içinde kendiliğinden yokoldu şimdi burnunu dayayıpta koklasan bile bir şey kalmadı.

quote:

Orijinalden alıntı: _Berlin_

Fiyat aslında ikinci planda, 160*200 boyutunda bakıyorum.

Şuan zaten istikbal'a ödeme yapmış bulunuyorum, 2 gün içinde siparişim gelecek. Ama gelmeden önce fikrimi değiştirebilirim, ya da 30 günlük deneme hakkım var, sonra cayabilirim de, çünkü benim yatak alma asıl sebebim bel ve sırt ağrılarım.

Satıcının demesine göre biomagic gayet uygun, ama satıcının lafına hemen kanmamalı.

biomagic yerine full visco yada latexli yatakta tercih edebilirim, hepsi aynı fiyat aralığında.

quote:

Orijinalden alıntı: crn_knk

omurga dostu bir sürü yatak seçeneği var,latex yataklar iyi diyolar içinde yay olmadığı için.Siz ne boyutta ve ne kadara kadar biyatak bakıyosunuz?

• valla bizimkilere istikbal formpedic aldık 4.5 sene önce

ne göçme ne terletme hiçbişey yok

hala sapasağlamki annem baya kiloludur baba normal yapılı

buna rağmen hiçbi göçme vs olmamışl

bende kendişme aynısından alıcam açıkçası
  • cok seneler once ilk defa hincal uluc reklamini yapmisti bunlarin tempur diye br markaydi.
    sanirim bu teknolojiyi perakende yataklara uygulayan ilk firma tempur, kullanan ve yorum yapabilecek varmi?
    diğer markalarla arasinda fark varmi gercekten?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

cok seneler once ilk defa hincal uluc reklamini yapmisti bunlarin tempur diye br markaydi.
    sanirim bu teknolojiyi perakende yataklara uygulayan ilk firma tempur, kullanan ve yorum yapabilecek varmi?
    diğer markalarla arasinda fark varmi gercekten?

Daha once de forumda yazmistim Tempur marka yatak kulladigimi ve ozelliklerini. Tempur yataklari diger yataklarin aksine genelde hepsi uzay teknolojisi fln demeye basladilar, nasa ile ortak bı calisma yaparak nasa nin kullandigi bir hammaddeyi gelistirip ismine de tempur hammaddesi koymus ve yataklarında bu hammaddeyi kullanmistir. turkiye ve usa web sitelerinden gerekli butun bilgileri alabilirsinwww.tempur.com /www.tempurturkiye.com. Farklılığı hissetmen icin gercekten gidip bir test etmen gerekiyor. özellikle bir tane test yataklari oluyor orda 10 dakka boyunca ses sistemleri esliginde deneme imkanı buluyorsun gercekten super bı deneyım yanılmıyorsam altunızade de bır tane showroom ları var test edebilecegin.

• arkadaşlar merhaba ben Lokman
    Yatak üreticisiyim visco yatak ta imal ediyoruz sormak istediğiniz sorular varsa yardımcı olabilirim.
  • bende de visconyatak var çok rahat.
  • lokmank;
    180*200 visco yatak almak istiyoruz.. Bazayla beraber.. Yatağı kendileri ürettiklerini söylediler.. Bu durumda alırken neye dikkat etmemiz lazım..
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.