Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (108. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.912
Cevap
56
Favori
908.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: makovad

quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Merhaba.. Yatak konusunda gercekten cok yardima ihtiyacim var.. Yeni cikan ya da eski yataklardan anlamam allah nasip ederse ekimde dugunum var eylul itibari ile iki kisilik 160x200 yatak alacam..

kullanim sekli iki kisilik olacak esim ve ben
    Ben ostim sanayi bolgesinde calisiyorum biraz.sirt agrisi olan yer..
    esim masabasi isi aksama kadar koltukta oturuyor..

ben gece yatakta donerim sag sol..
    esim fazla donmez ..

ben sicak oldugunda cabuk terlerim
    esimde ayni sekilde

ben dusuk yastikta yatmayi severim
    esim yastiksiz yatar

ben sirt ustu ve yan yatarim
    esim yuz ustu yatar

ankara da oturuyoruz yatak odamiz aksam gunesini goruyor evimiz en ust kat kombi ile isiniyoruz..

ben 1,79 boy.. kilo 75
    esim 1,70 boy.. kilo 55

bu bilgilere gore rahat edebilecegimiz huzurumuzun oldugu sabah dayak yemeden kalkacagimiz yatak serisi ne onerirsiniz fiyatlar nasil hangi marka hangi model acil yardima ihtiyac var..

Merhabalar;

Aklınızdaki sorulara umarım aşağıdaki cevaplar yardımcı olabilir.

Öncelikle eşinize ve size ömür boyu mutluluklar dilerim. :)

Gece yatakta dönmelerinden sebeplerinden en etkilisi yatağın size uyguladığı basınç ve bedeninizin yatağa uyguladığı basınç arasında kalan damarların sıkışmasıdır. Gece yavaşlayan metobolizma ve buna bağlı düşen kan akış hızını bu basınçla birlite özellikle kırcal damarlarda durma noktasına getirirsiniz. Böylece uyuşmalar ortaya çıkar. Bunun sonucunda da yatakta istem dışı dönmeler oluşur. Visco yataklar karşı baskıyı diğer yaylı yataklara göre mainimum derecede uygular. Bu da beden üstten bassa dahi kan akışınızın daha rahat olmasını sağlar. Uyuşmaların %80 azalmasını sağlar. Bir diğer unsur da gece rem uykusu esnasında bedendeki hücreler yenilenirken oksijene ihtiyaç duymaktadır. Bunu da kan aracılığıyla sağlarlar. Kan miktarı ve buna bağlı oksijen miktarı oldukça çoğalacağından uzun vadede bu konuda da büyük yarar görürsünüz.

Yatakta terlemenin bir çok sebebi vardır fakat sadece sıcakken hava terliyorsanız ya hava aşırı sıcaktır vücut kendini soğutmaya çalışıyordur. Yatmasanız dahi terliyorsunuzdur. Ya da yatağınız iyi havalanmıyor, bedenden aldığı ısıyı hapsaediyordur ve bundan dolayı terliyorsunuzdur. Bunu da hava sirkülasyonu daha iyi olan bir modele yönelebilirsiniz. Bunlar air ya da Outlast olabilir. Kilonuza uygundur. Outlast modeli daha yumuşak kalmaktadır.

Yastık daha çok kişisel bir seçenektir. Nasıl yastık isterseniz o şekilde bir yastık hediye ederiz biz de size. :)

En verimli yatım şekli yukarıda da bahsetmiş olduğum kan dolaşımını daha iyi sağlamak ve kalbi sıkıştırmamak adına sağ tarafa yatmaktır. Yan yatmak da bedenin daha rahat şekillenmesini sağlamak amacıyla daha ideal olacaktır. Lakin yatma alışkanlıkları her alışkanlık gibi küçüklükten kazanılıyor. Daha sonrasında çok az değişime uğruyor. Yüz üstü yatımlarda visco yataklar sıkıntı çıkarmamaktadır. (Kendimden biliyorum.)

Kilolarınız aralığında size tavsiye edebileceğim bir kaç model söz konusu olabilir.

Bunlar tavsiye sırasıyla:

1- Visko Love Outlast
    Bu model hem terleme probleminize artı derecede etki edecektir hem de sizi konfora ulaştıracaktır.

2- Bamboo
    Bu model daha çok esktra özelliklere ihtiyacım yok bana sağlıklı bir uyku sunsun derseniz sizin için yeterli olacaktır. Yine 70 Dansite bir üründür.

3- Air
    Bu model yine hava sirkülasyonu açısından sizi rahat ettirecek bir ürün olacaktır. Outlast bütçesi size biraz fazla gelirse aynı özellikler yakınında alternatif bir ürün olacaktır.

4- Silver
    Bu model özellikle yumuşak bir yatak seviyorsanız tavsiye edebileceğim bir modeldir. Terlemenizi arttırmaz ya da düşürmez fakat softluk konforunu alırsınız. :)

Ürünü Ankara'ya ücretsiz olarak sevk etmekteyiz. Ödemeyi ürün tesliminde ya da mail order gibi unsurlarla bir çok farklı alternatifte yapma imkanınız mevcuttur. Ayrıca World kartınıza 6 ay erteleme, bonus ve maximum kartlarına ekim ayına erteleme ve tüm kartlarınıza 12 taksit imkanı mevcuttur. :)
    Eğer yatak ebatlrınızı da iletebilirseniz size fiyat teklifinde bulunabilirim. Farklı sorularınız olursa da cevaplamaktan memnuniyet duyarım. :)

Tekrar merhaba verdiginiz bilgiler gercekten cok guzel.. yatak boyutu 160*200 olacak.. bu arada oyle sirimsiklak terleme olmuyor hani rahatsiz edecek kadar bu terlemede olusma sebebi su siralar havanin sicak olmasi ustumuzdede yorgan gibi bisiler atinca terliyoruz :) .. bizim hatamiz pike alsak ustumuze problem olmaz.. birde aklimdaki bir soru sicak gunlerde bu visko malzemesi vucut isisina gore sekil almakta hava cok sicak iken icine gomulme yapmaz demi yani yatak icine almaz sarmaz boyle o zaman problem olur diye dusundum ama siz ne dersiniz.. birde bana cokta pahali olmayan iste sabah esiminde benimde huzurlu saglikli uyanabilecegimiz bir yatak tavsiye edermisiniz..

Birde bana uygun fiyatli bir yatak onerisinde bulunursaniz yani fiyat 750 tl alti olsun mumkunse.. fazlasini verecek durumda degilim belki 100 tl daha koyarim ustune..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba.. Yatak konusunda gercekten cok yardima ihtiyacim var.. Yeni cikan ya da eski yataklardan anlamam allah nasip ederse ekimde dugunum var eylul itibari ile iki kisilik 160x200 yatak alacam..

esim fazla donmez ..

esimde ayni sekilde

esim yastiksiz yatar

esim yuz ustu yatar

ankara da oturuyoruz yatak odamiz aksam gunesini goruyor evimiz en ust kat kombi ile isiniyoruz..

ben 1,79 boy.. kilo 75
    esim 1,70 boy.. kilo 55

bu bilgilere gore rahat edebilecegimiz huzurumuzun oldugu sabah dayak yemeden kalkacagimiz yatak serisi ne onerirsiniz fiyatlar nasil hangi marka hangi model acil yardima ihtiyac var..

Merhabalar;

Gece yatakta dönmelerinden sebeplerinden en etkilisi yatağın size uyguladığı basınç ve bedeninizin yatağa uyguladığı basınç arasında kalan damarların sıkışmasıdır. Gece yavaşlayan metobolizma ve buna bağlı düşen kan akış hızını bu basınçla birlite özellikle kırcal damarlarda durma noktasına getirirsiniz. Böylece uyuşmalar ortaya çıkar. Bunun sonucunda da yatakta istem dışı dönmeler oluşur. Visco yataklar karşı baskıyı diğer yaylı yataklara göre mainimum derecede uygular. Bu da beden üstten bassa dahi kan akışınızın daha rahat olmasını sağlar. Uyuşmaların %80 azalmasını sağlar. Bir diğer unsur da gece rem uykusu esnasında bedendeki hücreler yenilenirken oksijene ihtiyaç duymaktadır. Bunu da kan aracılığıyla sağlarlar. Kan miktarı ve buna bağlı oksijen miktarı oldukça çoğalacağından uzun vadede bu konuda da büyük yarar görürsünüz.

Yatakta terlemenin bir çok sebebi vardır fakat sadece sıcakken hava terliyorsanız ya hava aşırı sıcaktır vücut kendini soğutmaya çalışıyordur. Yatmasanız dahi terliyorsunuzdur. Ya da yatağınız iyi havalanmıyor, bedenden aldığı ısıyı hapsaediyordur ve bundan dolayı terliyorsunuzdur. Bunu da hava sirkülasyonu daha iyi olan bir modele yönelebilirsiniz. Bunlar air ya da Outlast olabilir. Kilonuza uygundur. Outlast modeli daha yumuşak kalmaktadır.

Yastık daha çok kişisel bir seçenektir. Nasıl yastık isterseniz o şekilde bir yastık hediye ederiz biz de size. :)

En verimli yatım şekli yukarıda da bahsetmiş olduğum kan dolaşımını daha iyi sağlamak ve kalbi sıkıştırmamak adına sağ tarafa yatmaktır. Yan yatmak da bedenin daha rahat şekillenmesini sağlamak amacıyla daha ideal olacaktır. Lakin yatma alışkanlıkları her alışkanlık gibi küçüklükten kazanılıyor. Daha sonrasında çok az değişime uğruyor. Yüz üstü yatımlarda visco yataklar sıkıntı çıkarmamaktadır. (Kendimden biliyorum.)

Kilolarınız aralığında size tavsiye edebileceğim bir kaç model söz konusu olabilir.

1- Visko Love Outlast
    Bu model hem terleme probleminize artı derecede etki edecektir hem de sizi konfora ulaştıracaktır.

2- Bamboo
    Bu model daha çok esktra özelliklere ihtiyacım yok bana sağlıklı bir uyku sunsun derseniz sizin için yeterli olacaktır. Yine 70 Dansite bir üründür.

3- Air
    Bu model yine hava sirkülasyonu açısından sizi rahat ettirecek bir ürün olacaktır. Outlast bütçesi size biraz fazla gelirse aynı özellikler yakınında alternatif bir ürün olacaktır.

4- Silver
    Bu model özellikle yumuşak bir yatak seviyorsanız tavsiye edebileceğim bir modeldir. Terlemenizi arttırmaz ya da düşürmez fakat softluk konforunu alırsınız. :)

Ürünü Ankara'ya ücretsiz olarak sevk etmekteyiz. Ödemeyi ürün tesliminde ya da mail order gibi unsurlarla bir çok farklı alternatifte yapma imkanınız mevcuttur. Ayrıca World kartınıza 6 ay erteleme, bonus ve maximum kartlarına ekim ayına erteleme ve tüm kartlarınıza 12 taksit imkanı mevcuttur. :)
    Eğer yatak ebatlrınızı da iletebilirseniz size fiyat teklifinde bulunabilirim. Farklı sorularınız olursa da cevaplamaktan memnuniyet duyarım. :)

Tekrar merhaba verdiginiz bilgiler gercekten cok guzel.. yatak boyutu 160*200 olacak.. bu arada oyle sirimsiklak terleme olmuyor hani rahatsiz edecek kadar bu terlemede olusma sebebi su siralar havanin sicak olmasi ustumuzdede yorgan gibi bisiler atinca terliyoruz :) .. bizim hatamiz pike alsak ustumuze problem olmaz.. birde aklimdaki bir soru sicak gunlerde bu visko malzemesi vucut isisina gore sekil almakta hava cok sicak iken icine gomulme yapmaz demi yani yatak icine almaz sarmaz boyle o zaman problem olur diye dusundum ama siz ne dersiniz.. birde bana cokta pahali olmayan iste sabah esiminde benimde huzurlu saglikli uyanabilecegimiz bir yatak tavsiye edermisiniz..

Birde bana uygun fiyatli bir yatak onerisinde bulunursaniz yani fiyat 750 tl alti olsun mumkunse.. fazlasini verecek durumda degilim belki 100 tl daha koyarim ustune..

MErhabalar;

Fiyat ve ürünler olarak pm gönderiyorum. :)

• quote:

quote:

quote:

esim fazla donmez ..

esimde ayni sekilde

esim yastiksiz yatar

esim yuz ustu yatar

ben 1,79 boy.. kilo 75
    esim 1,70 boy.. kilo 55

Merhabalar;

1- Visko Love Outlast

2- Bamboo

3- Air

4- Silver

Merhabalar;

Sıcaklıklarda aşırı gömülme yaşamazsınız. :) 7cm visco malzemesi kullanılır. Zaman zaman bu oran 5cm'ye kadar düşmektedir. Bunda da öyle gömülüp kalmazsınız. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Cimbomlu16

BAZA OLAYIDA ÖNEMLİMİ SİZCE SİZİN SİTEDE DE VAR BAZALAR BAZADA ALMAK İSTİYORUM HANGİ TÜR BAZAYI ÖNERİRSİNİZ ÇİFT KİŞİLİK YATAKLARINIZA SİTEDEN BAKTIM FAKAT ÇOKTA ÇEŞİT GÖREMEDİM FİYATLAR UYGUN

Merhaba,

Yatağın yerleştirildiği yer, taban önemlidir. Tabanın sert olması ve yatağa verilen kuvvetin tabandaki materyal tarafından esneme görmemesi çok önemlidir. Yatağa uygulanan basınç alttaki bazada veya latada kaybolmamalıdır. Basınç tamamıyla yatakta kalmalı ve geri verilecek tepki yataktan olmalıdır. Aksi halde tam ortopedi zor sağlanır ve yataktan tam verim alınabilmesi zorlaşır.

Çeşit çeşit model yatak yapmaktansa farklı sistemler içeren temel ve tam ortopedik yataklar dizayn etmeyi tercih ettik. Özel istekleriniz olursa üretimini yapar, kapınıza kadar ücretsiz ulaşımını sağlarız:) En güvendiğimiz yatak modellerinden biri olan ViscoPlus yatak modelini düşünebilirsiniz. Çift kişilik düşündüğünüz için iki adet de ViscoPedic yastık hediyemizdir:)

Sitemizde Avrupa setlerimiz mevcuttur bakmak isterseniz sandıklı baza fotoğraflarını ekliyorum;

Merhaba,

Fotoğraflardaki bazalar kampanyadadır ve ücretsiz kargo imkanı vardır. Bilgilerinize.

Beğenirseniz veya düşünürseniz P.M. yoluyla fiyatlar hakkında ve detaylı bilgileri içeren mesaj gönderebilirim:)

Hoşçakalın.

• kargibi kullanıcısına yanıt
    ÇOK TEŞEKKÜRLER VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN BUNLARI DEĞERLENDİRECEĞİM
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cimbomlu16

ÇOK TEŞEKKÜRLER VERDİĞİNİZ BİLGİLER İÇİN BUNLARI DEĞERLENDİRECEĞİM

Rica ederim.

Soracaklarınız var ise veya olursa yardımcı olmaktan cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

İyi forumlar:)
  • İyi günler.
    Sizden tavsiye isteyecektim.
    Ben ailem için yatak alacağım. Annem ve babam yatacak. ortalama 50 yaşlarındalar.
    Babam 1.73 boyunda 65 kilo
    Annem ise 1.58 boyunda 60 kilo. Annemde boyun fıtığı mevcut.
    Her ikisinde de artık yattığı yerden kaynaklı mı bilemiyorum ama sırt ve bel ağrıları var. Annem şöyle vücudu saran tarzdan bir yatak istiyor.
    Bir de babamın başı çok terliyor. Bu özelliklere göre 180*200 boyutunda visco yatak düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz? Yatağın özellikleri nasıl olmalıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

İyi günler.
    Ben ailem için yatak alacağım. Annem ve babam yatacak. ortalama 50 yaşlarındalar.
    Her ikisinde de artık yattığı yerden kaynaklı mı bilemiyorum ama sırt ve bel ağrıları var. Annem şöyle vücudu saran tarzdan bir yatak istiyor.
    Bir de babamın başı çok terliyor. Bu özelliklere göre 180*200 boyutunda visco yatak düşünüyorum. Siz ne önerirsiniz? Yatağın özellikleri nasıl olmalıdır?

Merhabalar,

Öncelikle büyüklerimizin visco yataklara çok sıcak bakmadıklarını söylemek isterim:) Genelde büyüklerimiz sert yatak kültürüne alışkınlar, yumuşak ve vücudu saran yataklara pek sıcak bakmıyorlar, alışma süreçleri de bir hayli zor oluyor.

Visco içermeyen UltraPlus yatak modelini önermek isterim. İnanın rahat edeceklerini de söyleyebilirim.
    Fıtık ve diğer eklemsel problemlerde UltraPlus yatak sistemi uzmandır. Genellikle büyüklerimize bu modeli tavsiye etmekteyiz ve çoğunun beğenisini aldığımız bir modeldir.

Daha detaylı bilgilendirme için şu linki inceleyebilirsiniz:

http://kargibi.com.tr/urun/ultraplus-ortopedik-yatak

Visco içeren modellerde kararlıysanız, visco modeller için de konuşabiliriz.

Ayrıca soracaklarınız olursa yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: SuCh

İyi günler.

Merhabalar;

Genel yaş ortalaması dolayısıyla kemik yapıları zayıflamaktadır. Bu da özellikle çok aşırı yumuşak yataklardan konfor almalarını engellemektedir. Kilo orantıları da göz önüne alındığında 70 dansite ürünlerimizi düşünebilirsiniz. Bunların haricinde boyun destekli visco yastıklar fıtık problemleri için ideal gelebilecektir. Zaten 2 adet hediyemiz de vardır bunların yanında.

70 dansite ürünler de alternatifleriyle karşınıza çıkmaktadır. Şu anda kampanyalı olan bir ürünümüz mevcut. Fiyat avantajı olarak da size güncel indirimleriyle birlikte pm atıyorum. :)

http://www.viscoyatakmerkezi.com/visko-love-air-hole.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi immortALance -- 31 Temmuz 2013; 17:02:10 >

• Beyler bedline accort yatak bugune ozel 980 tl.. fiyat ve kalite hakkinda bilginiz varmi acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba ben "SERTA PERFECT SLEEPER" modelini almak istiyorum. sizce nasıldır bilgisi olan arkadaslar yardımcı olabilirmi
  • Forumdaki yatak uzmanı arkadaşlardan yardım rica ediyorum, sorularım şöyle:

1) Şu ana kadar visco love, işbir, yatsan tempur ve altın yatak'tan yataklara baktım. Yaylı yatak kesinlikle düşünmüyorum. Ben 75 kg ağırlığındayım 176 boyundayım, eşim de 60 kg ve 170 boyunda yani kilo problemimiz yok. Bir miktar terleme problemim var gibi ama aşırı değil.
    2) Visco yatak alacaksam İşbir'den mi almalı Tempur mu? 150x200 alacağım Tempur'da özel ölçüye giriyormuş daha da maliyetli hale geliyor.
    3) Benim içimden bir ses Lateks yatak al diyor. Altın Yatak'ta Dunlopillo marka full lateks yataklar var ama çok pahalı. 5.000 TL fiyat çekiyorlar. İşbir'de Lateksit kategorisinde Troia At Saçı yatak var ve 2200 civarı fiyatı. Ama İşbir Lateks'i PU sünger vb. diye geçiyor. Acaba gerçek Lateks değil mi? Emin olamadım. Lateks tercih edeceksem, İşbir'in bahsettiğim ürününü tavsiye eder misiniz?
    4) Visco Love bana pek güven vermedi. Genel olarak Visco yerine Lateks düşünüyorum acaba yanlış mıyım?
    5) Latalı baza mı yoksa düz zeminli baza mı tavsiye edersiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sahinberg

Forumdaki yatak uzmanı arkadaşlardan yardım rica ediyorum, sorularım şöyle:

1) Şu ana kadar visco love, işbir, yatsan tempur ve altın yatak'tan yataklara baktım. Yaylı yatak kesinlikle düşünmüyorum. Ben 75 kg ağırlığındayım 176 boyundayım, eşim de 60 kg ve 170 boyunda yani kilo problemimiz yok. Bir miktar terleme problemim var gibi ama aşırı değil.
    2) Visco yatak alacaksam İşbir'den mi almalı Tempur mu? 150x200 alacağım Tempur'da özel ölçüye giriyormuş daha da maliyetli hale geliyor.
    3) Benim içimden bir ses Lateks yatak al diyor. Altın Yatak'ta Dunlopillo marka full lateks yataklar var ama çok pahalı. 5.000 TL fiyat çekiyorlar. İşbir'de Lateksit kategorisinde Troia At Saçı yatak var ve 2200 civarı fiyatı. Ama İşbir Lateks'i PU sünger vb. diye geçiyor. Acaba gerçek Lateks değil mi? Emin olamadım. Lateks tercih edeceksem, İşbir'in bahsettiğim ürününü tavsiye eder misiniz?
    4) Visco Love bana pek güven vermedi. Genel olarak Visco yerine Lateks düşünüyorum acaba yanlış mıyım?
    5) Latalı baza mı yoksa düz zeminli baza mı tavsiye edersiniz?

Merhabalar;

Kilo yapınız visco yatak kullanmanız açısından engel değil. Visco yatak alacaksanız bir çok tercihinizi göz önüne alarak marka seçimi yapabilirsiniz. Tempur bu işin duayenidir fakat fiyatlar da herkesin ulaşabileceği bir seviyede değil.

PU Latex sentetik latekstir. Dunlopillo en profesyonel şekilde yapar fakat lateks bir ürünün maliyeti oldukça aşırıdır. Bu da doğallık arttıkça fiyata da ciddi bir etkide bulunmaktadır. İşbir'de bu ürün doğal lateks değildir. Visko Love'dan en azından içinde doğallık olan lateks alabilirsiniz o fiyatlara.

Bir firmanın güven verip vermemesi kişide oluşan algıya bağlıdır daha çok. milyon liralık bir reklam bütçesiyle daha uygun bir algı oluşturulabilir fakat bu da aynı ürüne daha fazla para vermek anlamına gelir. Bu da visko love tarafından tercih edilen bir durum değildir. Eğer çekinceleriniz ya da sorularınız varsa aklınızda aydınlatmak adına elimden geleni yaparım. :)

Baza olarak latalı olması artı avantajdır. Özellikle hava sirkülasyonu açısından geliştirilmiş yapıya sahip ürünlerde artısı olacaktır fakat olmaması eksi değildir. Lata tercih sebebi olmalıdır.

• tam bir yıldır mersin gibi sıcak iklime sahip bir bölgede işbir comfort modelini kullanıyoruz, ne terleme ne de koku anlamında hiçbir problem yaşamadık, işbir comfort modelini kesinlikle tavsiye ederim, mükemmel bir yatak,
    ben 180, 86 kiloyum, eşim 168, 65 kilo
  • Arkadaşlar meraba.Bende mersın de yasıyorum.Burda yaşıyan forumdakı arkadaşlar mersın ın sıcağını bılır az çok.Yenı evlenecem ve 2 gun ıcınde yatak almam lazım.Forumda visko ıle ılgılı bılgıler verılmıs,benımde bıraz kafam karıştı.Vısko mu alsam,yoksa yataş,istikbal gibi markalardan normal yataklar mı alsam.Bu arada bende bel fıtığı var nişanlımdada boyun fıtığı.Herhangi kilo problemımız yok.Yatak tavsiye edebilirmisiniz?Teşekkürler.
  • Ayazay A kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım benimde bel fıtığım var, yatak bu konuda asla tedavi edici olmaz diye düşünüyorum, rahatsızlığın ilerlemesine yardımcı olabilir, kendi yatağımda uyandığım zaman bir sıkıntı yok, çok rahat uyanıyorum, ama başka yataklarda uyanınca bel ağrısı yataktan kalkarken kendini gösteriyor.
  • Öncelıkle cevabın için saol.Ben tedavi edici olarak düşünmüyorum yatağı,sadece ağrıları artırmasın rahat bir uyku sağlasın istiyorum.Mesela sen hangi yatağı kullanıyosun? @atincov1122
    yukarıda yazmıştım yatağı, işbir comfort modeli, yalnız altına lata taban koyman gerrekiyor, eğer yatağı almaya karar verirsen latayı işbirden alma sakın, oldukça pahalıya satıyorlar, sana bir numara veririm ankaradan aynı latayı yarı fiyatına yollarlar.
  • Dun yatak baktım.Bıraz yattım ustlerınde vısco yataklar baya bı gomuluyor.Bide ortam sıcaklıgına uygun olarak gevseyıp buzusme olayı oluyomus sanırım.Sonra yataşa gıttım burdada vıscolu ve vıscosuz bırer yataga yattım ve vıscosuz olan (prestıge prıme modelı) hosuma gıttı.Yaylı fakat yan tarafta yatan esınız oynadıgı zaman sızın oldugunuz yer hareket etmıo rahatsız olmuyorsunuz.Yuzeyı guzel sert.Fıve z modelıne de yattım onunda ustu vıscolu oldugu ıcın oda yumusak geldı baya.Bu prestıge prıme modelı hosuma gıttı.Ne dıyosun bu yatak ılgılı? @atincov1122
    valla arkadaşım ben bu konuda uzman değilim, sadece kullandığım yataktan memnun olduğumu söyledim, sen rahat ettiysen anlattığın yatakta iyidir herhalde
  • 
Sayfa: önceki 106107108109110
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.