Şimdi Ara

Visco Yataklar Hakkında (107. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.911
Cevap
56
Favori
908.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yunler

merhaba

öncelikle verilen bilgiler için şimdiden teşekkürler...

Ben yaklaşık bir ay önce İşbir yatak'tan relax modeli aldım. Şöyle bir sıkıntım var. Sabahları uyandığımda yaklaşık yarım saat süren bir bel ağrısı ve bel tutulması yaşıyorum. Eşim de böyle bir sıkıntı yok.

Neden böyle bir problem olabilir?

45 gün iade süresi bitmeden değiştirmeli miyim? yoksa alışır mıyım?

Değiştirmeliysem hangi modeli seçmeliyim?

NOT: ben 85 kiloyum. Eşim 50 kilo.

3 seneyi gecti isbir yataktan NATURE modelini aldım cok cok memnunum kötü tarafı başka yere gittigimde bütün yataklar bana tahta gibi geliyor alışma dönemi önemli bu yatak sizde agrı yapıyorsa başka hangi yatakta rahatedersiniz bilemiyorum ben 3 defa bel fıtıgı ameliyatı oldum bu yatakta rahatı buldum.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moontaxi -- 20 Temmuz 2013; 2:24:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,
    Döşem yatak kullanan var mı?
    Visco max yatağını önerebilir misiniz?
    http://www.dosem.com/
  • Arkadaşlar merhaba,
    çok terlediğim için Aqua Jel yatak almak istiyorum.
    Tavsiye edilir mi? Nerden almalı, fiyat oldukça yüksek ne yazık ki. İhtiyacım 180X200cm
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzey07

Arkadaşlar merhaba,
    çok terlediğim için Aqua Jel yatak almak istiyorum.
    Tavsiye edilir mi? Nerden almalı, fiyat oldukça yüksek ne yazık ki. İhtiyacım 180X200cm

Merhabalar;

Aqua Jel yatak üzerinde jel katman bulunan bir üründür. Jel sabit bir ısıyı muhafaza eder ve serinlik verir. Yalnız jel katmanın kullanımı hassastır. Eğer aşırı sert bir darbe alursa patlama riski vardır. Isıyı engellememesi amacıyla kullanılan kaplayıcı malzeme dayanıklı fakat ince yapıdadır. Eğer bir iğne, kalem ucu gibi bir uc batarsa sorun yaratabilir.

Ben size bu ürünle ilgili olarak güzel bir fiyat çıkartarak pm atıyorum. :) Tüm Türkiye'ye ücretsiz olarak gönderim gerçekleştirmekteyiz ayrıca. :)
  • immortALance kullanıcısına yanıt
    Hızlı cevap ve PM için çok teşekkür ederim,

Değerlendirmeye aldım ama şu patlama riski de canımı sıkmadı değil
    Bu durumda sizden konfor ve kalite olarak Alternatif olabilecek bir Ürün önerisi rica edebilirmiyim? Bu durumda hemen bir tanesine karar verip sipariş geçmeyi düşünüyorum zira teklif gerçekten çok iyi :)
  • quote:

Hızlı cevap ve PM için çok teşekkür ederim,

Değerlendirmeye aldım ama şu patlama riski de canımı sıkmadı değil
    Bu durumda sizden konfor ve kalite olarak Alternatif olabilecek bir Ürün önerisi rica edebilirmiyim? Bu durumda hemen bir tanesine karar verip sipariş geçmeyi düşünüyorum zira teklif gerçekten çok iyi :)

Merhabalar;

Patlama riski düşüktür fakat vardır. Serinliği size bu şekilde sağlayabilecek olan ürün alternatif olarak ytoktur. Diğerleri doğal yoldan serinleme yarabilir. Air ya da outlast modeli gibi mesela. :)
  • Emre bey'in ilgisi ve sunduğu cazip imkanlar sayesinde Aqua Jel Yatak aldım. Kendisine teşekkür ederim. Haftaya elimde olacak, tecrübelerimi paylaşırım.
  • quote:

Emre bey'in ilgisi ve sunduğu cazip imkanlar sayesinde Aqua Jel Yatak aldım. Kendisine teşekkür ederim. Haftaya elimde olacak, tecrübelerimi paylaşırım.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her türlü durumda çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. :)
  • mehabalr emre bey .. bedlıne yatak hakkında ne dusunuyorsunuz kalıtesı nasıl ? vısco love markası ıçın maksımım 1250 tl butcemıze uygun terletme yapmayacak asırı yumusak olamamak sartıyla benım ölçulerım 58kg 1.68 boy, esımın ıse 75 kg 1.85 boy yorumlarınızı acıl beklıyorum ıkı gun ıçınde karar verecegız sımdıden çok tesekkur ederım
  • quote:

Orijinalden alıntı: angelına

mehabalr emre bey .. bedlıne yatak hakkında ne dusunuyorsunuz kalıtesı nasıl ? vısco love markası ıçın maksımım 1250 tl butcemıze uygun terletme yapmayacak asırı yumusak olamamak sartıyla benım ölçulerım 58kg 1.68 boy, esımın ıse 75 kg 1.85 boy yorumlarınızı acıl beklıyorum ıkı gun ıçınde karar verecegız sımdıden çok tesekkur ederım

pm gönderdim. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortALance

quote:

Emre bey'in ilgisi ve sunduğu cazip imkanlar sayesinde Aqua Jel Yatak aldım. Kendisine teşekkür ederim. Haftaya elimde olacak, tecrübelerimi paylaşırım.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Her türlü durumda çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. :)

Yatak son derece hızlı geldi...

İlk intiba..çok başarılı.

Şu an gölgede 40 derece(Antalya) bakalım Jel sayesinde terlemeden uyuyabilecekmiyiz.

Emre bey'e tekrar Teşekkür ediyorum, bıkmadan bütün PM leri cevapladı :)
  • quote:

quote:

quote:

Yatak son derece hızlı geldi...

İlk intiba..çok başarılı.

Şu an gölgede 40 derece(Antalya) bakalım Jel sayesinde terlemeden uyuyabilecekmiyiz.

Emre bey'e tekrar Teşekkür ediyorum, bıkmadan bütün PM leri cevapladı :)

Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederim.

Umarım ilgimiz kadar ürünümüzden de memnun kalabilirsiniz. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle. Herhangi bir durumda çekinmeden bize ulaşabilirsniz. :)

• Merhaba.. Yatak konusunda gercekten cok yardima ihtiyacim var.. Yeni cikan ya da eski yataklardan anlamam allah nasip ederse ekimde dugunum var eylul itibari ile iki kisilik 160x200 yatak alacam..

kullanim sekli iki kisilik olacak esim ve ben
    Ben ostim sanayi bolgesinde calisiyorum biraz.sirt agrisi olan yer..
    esim masabasi isi aksama kadar koltukta oturuyor..

ben gece yatakta donerim sag sol..
    esim fazla donmez ..

ben sicak oldugunda cabuk terlerim
    esimde ayni sekilde

ben dusuk yastikta yatmayi severim
    esim yastiksiz yatar

ben sirt ustu ve yan yatarim
    esim yuz ustu yatar

ankara da oturuyoruz yatak odamiz aksam gunesini goruyor evimiz en ust kat kombi ile isiniyoruz..

ben 1,79 boy.. kilo 75
    esim 1,70 boy.. kilo 55

bu bilgilere gore rahat edebilecegimiz huzurumuzun oldugu sabah dayak yemeden kalkacagimiz yatak serisi ne onerirsiniz fiyatlar nasil hangi marka hangi model acil yardima ihtiyac var..

• MERHABALAR BEN DE İYİ BİR YATAK ALMAK İSTİYORUM BELİM AĞRIYOR TERLETMEYEN RAHAT KONFORLU BOYUTLARI BÜYÜK ÖYLE ÇOK PAHALI OLMASINA GEREK YOK ORTA HALLİ BİR ŞEY OLABİLİR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cimbomlu16

MERHABALAR BEN DE İYİ BİR YATAK ALMAK İSTİYORUM BELİM AĞRIYOR TERLETMEYEN RAHAT KONFORLU BOYUTLARI BÜYÜK ÖYLE ÇOK PAHALI OLMASINA GEREK YOK ORTA HALLİ BİR ŞEY OLABİLİR ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

Merhaba,

ViscoPlus yatak kampanyasını inceleyebilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_65317876/tm.htm

Yatak alana yanında hediye visco yastık veriliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: makovad

Merhaba.. Yatak konusunda gercekten cok yardima ihtiyacim var.. Yeni cikan ya da eski yataklardan anlamam allah nasip ederse ekimde dugunum var eylul itibari ile iki kisilik 160x200 yatak alacam..

esim fazla donmez ..

esimde ayni sekilde

esim yastiksiz yatar

esim yuz ustu yatar

ankara da oturuyoruz yatak odamiz aksam gunesini goruyor evimiz en ust kat kombi ile isiniyoruz..

ben 1,79 boy.. kilo 75
    esim 1,70 boy.. kilo 55

bu bilgilere gore rahat edebilecegimiz huzurumuzun oldugu sabah dayak yemeden kalkacagimiz yatak serisi ne onerirsiniz fiyatlar nasil hangi marka hangi model acil yardima ihtiyac var..

Merhaba,

Bütün belirttiklerinize göre ViscoPlus model tam sizin aradığınız yataktır.

Visco katmandan ve pocket spring(paket yay) teknolojisinden oluşur. Özellikleri nelerdir;

ViscoPlus model yatak pocket spring ve visco akıllı sünger teknolojisi içerir. Paket yayları(pocket spring) beş farklı bölgesel yay düzenine sahiptir yani bedene beş farklı basınç uygular. Ayrıca paket yaylar birbirinden bağımsız hareket eder, eşinizin hareketi sizi etkilemez uykunuz bölünmez. Tam ortopedik yapısı ve visco süngerin verdiği konfor ile ViscoPlus, kesintisiz, sağlıklı uyku sağlar. Kampanyada olan iki adet hediye yastıkla bir bütün olarak uyku ihtiyacınızı da minumize eder. Üç tarafındaki fermuar sayesinde çıkarılıp yıkanabilen sirkülatif kılıfı terlemeyi emen pamuklu havlu kumaştan üretilmiştir. Bazı detaylar; uzay teknolojisi ile üretilmiş ViscoPlus ile uyuduğunuzda, sabah kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedecek, güne zinde başlayacaksınız.
    Tam ortopedik ViscoPlus model ile bir önceki günün yorgunluğunu tamamen silecek ve daha kaliteli bir güne merhaba diyeceksiniz.

Daha detaylı bilgi ve yatak hakkındaki yorumlar için:http://forum.donanimhaber.com/m_65317876/f_//tm.htm#65317876

• quote:

Merhaba.. Yatak konusunda gercekten cok yardima ihtiyacim var.. Yeni cikan ya da eski yataklardan anlamam allah nasip ederse ekimde dugunum var eylul itibari ile iki kisilik 160x200 yatak alacam..

esim fazla donmez ..

esimde ayni sekilde

esim yastiksiz yatar

esim yuz ustu yatar

ben 1,79 boy.. kilo 75
    esim 1,70 boy.. kilo 55

Merhabalar;

Aklınızdaki sorulara umarım aşağıdaki cevaplar yardımcı olabilir.

Öncelikle eşinize ve size ömür boyu mutluluklar dilerim. :)

Gece yatakta dönmelerinden sebeplerinden en etkilisi yatağın size uyguladığı basınç ve bedeninizin yatağa uyguladığı basınç arasında kalan damarların sıkışmasıdır. Gece yavaşlayan metobolizma ve buna bağlı düşen kan akış hızını bu basınçla birlite özellikle kırcal damarlarda durma noktasına getirirsiniz. Böylece uyuşmalar ortaya çıkar. Bunun sonucunda da yatakta istem dışı dönmeler oluşur. Visco yataklar karşı baskıyı diğer yaylı yataklara göre mainimum derecede uygular. Bu da beden üstten bassa dahi kan akışınızın daha rahat olmasını sağlar. Uyuşmaların %80 azalmasını sağlar. Bir diğer unsur da gece rem uykusu esnasında bedendeki hücreler yenilenirken oksijene ihtiyaç duymaktadır. Bunu da kan aracılığıyla sağlarlar. Kan miktarı ve buna bağlı oksijen miktarı oldukça çoğalacağından uzun vadede bu konuda da büyük yarar görürsünüz.

Yatakta terlemenin bir çok sebebi vardır fakat sadece sıcakken hava terliyorsanız ya hava aşırı sıcaktır vücut kendini soğutmaya çalışıyordur. Yatmasanız dahi terliyorsunuzdur. Ya da yatağınız iyi havalanmıyor, bedenden aldığı ısıyı hapsaediyordur ve bundan dolayı terliyorsunuzdur. Bunu da hava sirkülasyonu daha iyi olan bir modele yönelebilirsiniz. Bunlar air ya da Outlast olabilir. Kilonuza uygundur. Outlast modeli daha yumuşak kalmaktadır.

Yastık daha çok kişisel bir seçenektir. Nasıl yastık isterseniz o şekilde bir yastık hediye ederiz biz de size. :)

En verimli yatım şekli yukarıda da bahsetmiş olduğum kan dolaşımını daha iyi sağlamak ve kalbi sıkıştırmamak adına sağ tarafa yatmaktır. Yan yatmak da bedenin daha rahat şekillenmesini sağlamak amacıyla daha ideal olacaktır. Lakin yatma alışkanlıkları her alışkanlık gibi küçüklükten kazanılıyor. Daha sonrasında çok az değişime uğruyor. Yüz üstü yatımlarda visco yataklar sıkıntı çıkarmamaktadır. (Kendimden biliyorum.)

Kilolarınız aralığında size tavsiye edebileceğim bir kaç model söz konusu olabilir.

Bunlar tavsiye sırasıyla:

1- Visko Love Outlast
    Bu model hem terleme probleminize artı derecede etki edecektir hem de sizi konfora ulaştıracaktır.

2- Bamboo
    Bu model daha çok esktra özelliklere ihtiyacım yok bana sağlıklı bir uyku sunsun derseniz sizin için yeterli olacaktır. Yine 70 Dansite bir üründür.

3- Air
    Bu model yine hava sirkülasyonu açısından sizi rahat ettirecek bir ürün olacaktır. Outlast bütçesi size biraz fazla gelirse aynı özellikler yakınında alternatif bir ürün olacaktır.

4- Silver
    Bu model özellikle yumuşak bir yatak seviyorsanız tavsiye edebileceğim bir modeldir. Terlemenizi arttırmaz ya da düşürmez fakat softluk konforunu alırsınız. :)

Ürünü Ankara'ya ücretsiz olarak sevk etmekteyiz. Ödemeyi ürün tesliminde ya da mail order gibi unsurlarla bir çok farklı alternatifte yapma imkanınız mevcuttur. Ayrıca World kartınıza 6 ay erteleme, bonus ve maximum kartlarına ekim ayına erteleme ve tüm kartlarınıza 12 taksit imkanı mevcuttur. :)
    Eğer yatak ebatlrınızı da iletebilirseniz size fiyat teklifinde bulunabilirim. Farklı sorularınız olursa da cevaplamaktan memnuniyet duyarım. :)

• quote:

quote:

esim fazla donmez ..

esimde ayni sekilde

esim yastiksiz yatar

esim yuz ustu yatar

ben 1,79 boy.. kilo 75
    esim 1,70 boy.. kilo 55

Merhabalar;

Aklınızdaki sorulara umarım aşağıdaki cevaplar yardımcı olabilir.

Öncelikle eşinize ve size ömür boyu mutluluklar dilerim. :)

Gece yatakta dönmelerinden sebeplerinden en etkilisi yatağın size uyguladığı basınç ve bedeninizin yatağa uyguladığı basınç arasında kalan damarların sıkışmasıdır. Gece yavaşlayan metobolizma ve buna bağlı düşen kan akış hızını bu basınçla birlite özellikle kırcal damarlarda durma noktasına getirirsiniz. Böylece uyuşmalar ortaya çıkar. Bunun sonucunda da yatakta istem dışı dönmeler oluşur. Visco yataklar karşı baskıyı diğer yaylı yataklara göre mainimum derecede uygular. Bu da beden üstten bassa dahi kan akışınızın daha rahat olmasını sağlar. Uyuşmaların %80 azalmasını sağlar. Bir diğer unsur da gece rem uykusu esnasında bedendeki hücreler yenilenirken oksijene ihtiyaç duymaktadır. Bunu da kan aracılığıyla sağlarlar. Kan miktarı ve buna bağlı oksijen miktarı oldukça çoğalacağından uzun vadede bu konuda da büyük yarar görürsünüz.

Yatakta terlemenin bir çok sebebi vardır fakat sadece sıcakken hava terliyorsanız ya hava aşırı sıcaktır vücut kendini soğutmaya çalışıyordur. Yatmasanız dahi terliyorsunuzdur. Ya da yatağınız iyi havalanmıyor, bedenden aldığı ısıyı hapsaediyordur ve bundan dolayı terliyorsunuzdur. Bunu da hava sirkülasyonu daha iyi olan bir modele yönelebilirsiniz. Bunlar air ya da Outlast olabilir. Kilonuza uygundur. Outlast modeli daha yumuşak kalmaktadır.

Yastık daha çok kişisel bir seçenektir. Nasıl yastık isterseniz o şekilde bir yastık hediye ederiz biz de size. :)

En verimli yatım şekli yukarıda da bahsetmiş olduğum kan dolaşımını daha iyi sağlamak ve kalbi sıkıştırmamak adına sağ tarafa yatmaktır. Yan yatmak da bedenin daha rahat şekillenmesini sağlamak amacıyla daha ideal olacaktır. Lakin yatma alışkanlıkları her alışkanlık gibi küçüklükten kazanılıyor. Daha sonrasında çok az değişime uğruyor. Yüz üstü yatımlarda visco yataklar sıkıntı çıkarmamaktadır. (Kendimden biliyorum.)

Kilolarınız aralığında size tavsiye edebileceğim bir kaç model söz konusu olabilir.

Bunlar tavsiye sırasıyla:

1- Visko Love Outlast
    Bu model hem terleme probleminize artı derecede etki edecektir hem de sizi konfora ulaştıracaktır.

2- Bamboo
    Bu model daha çok esktra özelliklere ihtiyacım yok bana sağlıklı bir uyku sunsun derseniz sizin için yeterli olacaktır. Yine 70 Dansite bir üründür.

3- Air
    Bu model yine hava sirkülasyonu açısından sizi rahat ettirecek bir ürün olacaktır. Outlast bütçesi size biraz fazla gelirse aynı özellikler yakınında alternatif bir ürün olacaktır.

4- Silver
    Bu model özellikle yumuşak bir yatak seviyorsanız tavsiye edebileceğim bir modeldir. Terlemenizi arttırmaz ya da düşürmez fakat softluk konforunu alırsınız. :)

Ürünü Ankara'ya ücretsiz olarak sevk etmekteyiz. Ödemeyi ürün tesliminde ya da mail order gibi unsurlarla bir çok farklı alternatifte yapma imkanınız mevcuttur. Ayrıca World kartınıza 6 ay erteleme, bonus ve maximum kartlarına ekim ayına erteleme ve tüm kartlarınıza 12 taksit imkanı mevcuttur. :)
    Eğer yatak ebatlrınızı da iletebilirseniz size fiyat teklifinde bulunabilirim. Farklı sorularınız olursa da cevaplamaktan memnuniyet duyarım. :)

Tekrar merhaba verdiginiz bilgiler gercekten cok guzel.. yatak boyutu 160*200 olacak.. bu arada oyle sirimsiklak terleme olmuyor hani rahatsiz edecek kadar bu terlemede olusma sebebi su siralar havanin sicak olmasi ustumuzdede yorgan gibi bisiler atinca terliyoruz :) .. bizim hatamiz pike alsak ustumuze problem olmaz.. birde aklimdaki bir soru sicak gunlerde bu visko malzemesi vucut isisina gore sekil almakta hava cok sicak iken icine gomulme yapmaz demi yani yatak icine almaz sarmaz boyle o zaman problem olur diye dusundum ama siz ne dersiniz.. birde bana cokta pahali olmayan iste sabah esiminde benimde huzurlu saglikli uyanabilecegimiz bir yatak tavsiye edermisiniz..

• kargibi kullanıcısına yanıt
    BAZA OLAYIDA ÖNEMLİMİ SİZCE SİZİN SİTEDE DE VAR BAZALAR BAZADA ALMAK İSTİYORUM HANGİ TÜR BAZAYI ÖNERİRSİNİZ ÇİFT KİŞİLİK YATAKLARINIZA SİTEDEN BAKTIM FAKAT ÇOKTA ÇEŞİT GÖREMEDİM FİYATLAR UYGUN
  • 
Sayfa: önceki 105106107108109
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.