Şimdi Ara

Vischne - Türkçe Anlatımlı Challange Mode Gold Taktikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
2.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu anda en iyi Alliance Türk PvE guildi olan Vischne'nin Challange Mode takımının yaptığı ve yapacağı tüm Draenor CMG'larını Türkçe taktik anlatımlı olarak buradan sizlerle paylaşacağız.

Hertürlü sorularınız ve yorumlarınızı buradan alabiliriz.

Blogdan, twitterdan ve sitemizden de takip edebilirsiniz
    >Vischne<
    >Blog<

>Vischne Gaming<

Vischne - Türkçe Anlatımlı Challange Mode Gold Taktikleri

Shadowmoon Burial Grounds

Auchindoun

Iron Docks

Bloodmaul Slagmines

Skyreach

Upper Blackrock Spire

Everbloom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wR -- 13 Mayıs 2015; 14:55:09 >

• Video ve anlatim oldukca yeterli ve guzel. Turkce kaynak isteyenler icin faydali olacaktir. Devaminin gelmesi dilegiyle...
  • Tesekkur ederiz! Bugun bloodmaul slagmines'in anlatimini yapip koyucaz. Yarin da videonun editi biterse iron docks gelecek. Bu hafta bitmeden amacimiz hepsini kaynak olarak ilgilenen arkadaslara sunabilmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracerosman -- 24 Mart 2015; 11:33:03 >
  • Pandaria daha guzeldi 9/9 yaptim transmog armor setler vardi, bunda cimri davranmislar sadece weapon var
    http://www.wowhead.com/news=243214/wod-challenge-modes-and-rewards-patch-6-0-2-ptr-notes-upgrading-to-wod-collector#newcm-two-hand
    ki weaponlar da awesome denmis de yani kendi acimdan bi warrior olarak
    Black Hand 2h bu content te ustune transmog yok bence
    sahsen yapmak istegi gelmiyor icimden
    Videonuz cok guzel elinize saglik

edit: Challenge olucak

• Kesinlikle katiliyorum. Mop'un transmog setleri bu expansionda gelen silahlardan goruntu olarak cok onde fakat warriorlari kiskanmamak da elde degil. Warriorlarin kullanabildigi 2h xmoglari goze hemen carpiyor, casterlarin kullanabildigi stafflar ve offhand sonuk kalmis. Fakat warlocklara mujde bu 2h silahlarini felguardinizin eline takabiliyorsunuz. MoP zamani, 9/9 Challenge mode yapmis bir grup olarak bu expansiondaki dungeonlarin daha zor fakat daha eglenceli oldugu kanaatindeyiz. Bunun nedenini de hem cok daha fazla stun/interrupt gerektirmelerine, daha uzunca olmalarina ve cesitli item kisitlamalarina bagliyoruz. Herkese 4 arkadasini toplayip challenge mode gold denemelerini oneririm. Class hakimiyetine buyuk katkisi olmakla beraber, eglenceli vakit gecirtiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracerosman -- 24 Mart 2015; 12:04:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bracerosman

Kesinlikle katiliyorum. Mop'un transmog setleri bu expansionda gelen silahlardan goruntu olarak cok onde fakat warriorlari kiskanmamak da elde degil. Warriorlarin kullanabildigi 2h xmoglari goze hemen carpiyor, casterlarin kullanabildigi stafflar ve offhand sonuk kalmis. Fakat warlocklara mujde bu 2h silahlarini felguardinizin eline takabiliyorsunuz. MoP zamani, 9/9 Challenge mode yapmis bir grup olarak bu expansiondaki dungeonlarin daha zor fakat daha eglenceli oldugu kanaatindeyiz. Bunun nedenini de hem cok daha fazla stun/interrupt gerektirmelerine, daha uzunca olmalarina ve cesitli item kisitlamalarina bagliyoruz. Herkese 4 arkadasini toplayip challenge mode gold denemelerini oneririm. Class hakimiyetine buyuk katkisi olmakla beraber, eglenceli vakit gecirtiyor.

warlocklar icin gercekten iyi olmus bilmiyordum bunu :)

• Video çok güzel olmuş. Pandariada yapmıştım bu eklentide de challenge mod yapmak isterim aslında DH den CMG yapmak isteyenler varsa toplanıp beraber de deneyebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Auchindaun CM Gold turkce anlatimli videosu da hazirlandi. Kolay kolay baska guidelarda bulunmayacak guncel bomba taktiklerle geliyor videomuz bu sefer. Orijinal posta da en kisa surede bu videoyu ekleyecegiz arkadaslar. Simdilik buradan asagida linkini verdim. Aksama kadar Bloodmaul Slagmines CM Gold videosunun da hazir olacagini tahmin ediyorum. Diger dungeonlari hazirlamadan yapacagimiz videolari nasil daha iyi hale getirebilecegimiz hakkinda onerilerinizi okumaktan buyuk memnuniyet duyarim.

Vischne -Auchindaun CM Gold
    https://www.youtube.com/watch?v=EGsV2SWkhKU
  • CM de diyelim 700ilvl olsan bile oto 630 a düşüyoruz dimi. Yani olay taktikten ibaret

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IcyTea Lemon -- 26 Mart 2015; 9:43:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen 630'a dusuruyor o seviyenin uzerindeki itemlarini ama 620 level itemini 630'a cikarmiyor mesela.
    Dedigin gibi olay taktik ve koordinasyondan ibaret. Ayni zamanda ayni proving grounds gibi seni test ediyor
    dps rotasyonu yaparken interrupt attiriyor, cc yaptiriyor ve raid gibi ondan bundan kacman gerekiyor tek atiyor
    mekanikler genelde bunlari yaparken dps kaybetmemen bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracerosman -- 26 Mart 2015; 11:40:37 >
  • Hiç denemedim cm'yi. Pek zor mudur? 666 ilvl healer ile zorlanır mıyım fazla? Hiçbir bilgim yok cm ile ilgili bundan soruyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurtlar1971 kullanıcısına yanıt
    Sormana sevindim benim amacim zaten daha once denememis arkadaslara yardimci olmak.

Zor mudur buyuk ihtimal zorluk seviyesi olarak heroic raidlerden mekanik olarak daha zor mythic raidlerden az kisi olmasi neddeniyle bir nebze daha kolay. Yapacaginiz dungeona calismadan girerseniz gold almaniz kolay olmayacaktir ama yukarda attigim vidyolari izlerseniz ve ordaki taktikleri kullanarak ilerlerseniz cok vakit kaybetmeyeceginiz kanisindayim.

666 ilvl konusuna gelirsek, cm'lerin ozelligi ilvl'inizi dungeona girdiginiz anda 630'a indirmesi. Yani bu ne demek, diyelim 660 ilvl kafa takiyosun 100 int veren, dungeona girdigin vakit senin 660 kafan 630'a gecici olarak dusuruluyor ve o oranda verdigi 100 intellecti mesela 70 intellecte iniyor. Yani 630'un uzerindeki itemlarin ekstra bir katkisi yok. Fakat bu uzerinizdeki itemlarin gelistirilemeyecegi anlamina gelmez. Tum itemlerinizi en iyi oldugunu bildiginiz 2 stati veren hale getirirseniz ve enchantlerinizi de ona gore basarsaniz size gozle gorulur bir healing/dps/tanking katkisi yapacaktir. Mesela ben frost mage oynuyorum, cm gearimdaki butun itemlarimi multistrike + haste verecek sekilde ayarladim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracerosman -- 26 Mart 2015; 10:29:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Bracerosman

Sormana sevindim benim amacim zaten daha once denememis arkadaslara yardimci olmak.

Zor mudur buyuk ihtimal zorluk seviyesi olarak heroic raidlerden mekanik olarak daha zor mythic raidlerden az kisi olmasi neddeniyle bir nebze daha kolay. Yapacaginiz dungeona calismadan girerseniz gold almaniz kolay olmayacaktir ama yukarda attigim vidyolari izlerseniz ve ordaki taktikleri kullanarak ilerlerseniz cok vakit kaybetmeyeceginiz kanisindayim.

666 ilvl konusuna gelirsek, cm'lerin ozelligi ilvl'inizi dungeona girdiginiz anda 630'a indirmesi. Yani bu ne demek, diyelim 660 ilvl kafa takiyosun 100 int veren, dungeona girdigin vakit senin 660 kafan 630'a gecici olarak dusuruluyor ve o oranda verdigi 100 intellecti mesela 70 intellecte iniyor. Yani 630'un uzerindeki itemlarin ekstra bir katkisi yok. Fakat bu uzerinizdeki itemlarin gelistirilemeyecegi anlamina gelmez. Tum itemlerinizi en iyi oldugunu bildiginiz 2 stati veren hale getirirseniz ve enchantlerinizi de ona gore basarsaniz size gozle gorulur bir healing/dps/tanking katkisi yapacaktir. Mesela ben frost mage oynuyorum, cm gearimdaki butun itemlarimi multistrike + haste verecek sekilde ayarladim.

Bak mesela, stat düşürmelerini bilmiyorum bile :)

Guideleri izleyip yapmaya çalışacağım, yorum için teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Emeginize saglik cok guzel calisma olmus. Devamini bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SekerciiBaba S kullanıcısına yanıt
    Sekercibaba senin icin uyumuyorum 2 tane daha hazirliyorum su an o zaman
  • Iron Docks'un vidyosu da hazirlandi arkadaslar. Su ana kadar en cok heyecanlandigimiz ve eglendigimiz challange mode dungeonu oldu. Simdilik burdan linki veriyorum en kisa zamanda en yukaridaki postumuza da ekleyecegiz.

Vischne CM Gold Iron Docks Frost + Arcane Mage PoV

https://www.youtube.com/watch?v=r48kiVlVKcY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracerosman -- 27 Mart 2015; 12:22:03 >
  • Bloodmaul Slagmines videosu da hazirlandi arkadaslar. UBRS ve Grimrail de yolda takipte kalin.

Ana posta en kisa zamanda eklenecektir simdilik alttan linki veriyorum.

Vischne CM Gold Bloodmaul Slagmines
    https://www.youtube.com/watch?v=QHVIEb4Jwz0&feature=youtu.be
  • herşey güzelde bide eleman bulabilsek
  • 8/8 Gold alinca satin alabileceginiz xmog silahlarindan bazilari ve Yeti Mountu

#CMbizeYetimedi
    #SimdiMythicDusunsun
    #Vischne
     Vischne - Türkçe Anlatımlı Challange Mode Gold Taktikleri Vischne - Türkçe Anlatımlı Challange Mode Gold Taktikleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bracerosman -- 1 Nisan 2015; 7:03:03 >

• Bracerosman B kullanıcısına yanıt
    Hakaret etmiş warlock, o silahı demon a vermek ile .

Güle güle kullanın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.