Şimdi Ara

Virüs var diye hastaneye gitmeye korkuyorum (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: DelNaja

paranoya yapıp korkmana gerek yok o hastanelere hala her gün binlerce çalışan girip çıkıyor virüs harici hastaneye başvurmak zorunda olanları söylemiyorum bile kalabalık açısından riskli görünen fakat hijyen açısından en güvenli yerler şu an hastaneler

masken olduğunu düşünüyorum maskeyle beraber ameliyat eldiveni temin etmelisin öncelikle pudralı veya pudrasız olması çok önemli değil, her nolursa olsun sağlığın daha önemli eğer çok uzak değilse hastaneye taksiyle gidip gelmeni öneririm hatta mümkünse özel hastaneye gitmelisin (sigorta artık birçok şeyi karşıladığı için özel hastanelerdeki ücretler makul seviyelerde) maske ve eldiven önlemine dikkat edip insanlarla mesafeni koruduktan sonra hiçbir problem yaşamazsın ki sınava gireceğini söylüyorsun genç biri olduğunu düşünüyorum neredeyse senin için böyle bir risk yok bile sağlığını daha fazla ihmal etmeyip en kısa zamanda hastaneye gitmelisin
    Keşke gitmeseydim çift kat maske ve eldiven taktım ama fenalaştığım için maskeyi o an çıkarmak zorunda kaldım elim hafif yüzüme değdi ve hastaneler kalabalıktı sosyal mesafe 0 kafayı yiyeceğim herhalde 14 gün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.